​ ​ ​ ​
Kategorie produktów

Amazfit

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Filtruj według

Cena
Kolor
Filtruj
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Amazfit

Amazfit to jeden z najbardziej popularnych producentów inteligentnych urządzeń typu wearables. Początki powstania marki sięgają 2015 roku, kiedy to została powołana przez Huami Technology - chińską firmę należącą do ekosystemu Xiaomi. Amazfit zostało wyspecjalizowane w produkcji inteligentnych urządzeń noszonych na rękach, które monitorują dane biometryczne i osiągnięcia sportowe. Znalazło to swoje odzwierciedlenie w samym haśle marki Amazfit - jest to połączenie słów: amazing - oznaczającego "niesamowity" oraz fit - oznaczającego "dopasowany" i jednocześnie "będący w dobrej formie".

Zegarki sportowe Amazfit

Wśród dostępnych na eAzymut.pl produktów marki Amazfit znajdują się głównie zegarki sportowe o parametrach i przeznaczeniu dopasowanych do potrzeb różnych klientów. W zależności od poszczególnych modeli są one wyposażone w liczne tryby sportowe, które wspomagają użytkowników w sportowym rozwoju poprzez aktywny monitoring najważniejszych w danej dziedzinie wskaźników. Dzieje się to również przy dodatkowym wsparciu m.in. takich czujników, jak akcelerometr, barometr czy wysokościomierz. Ponadto poszczególne smartwatche Amazfit mogą być wyposażone w m.in. czujniki mierzące puls, poziom natlenienia krwi, jakość odpoczynku i snu, co dodatkowo wspiera monitoring funkcji zdrowotnych podczas wykonywania aktywności fizycznej.

Funkcje dodatkowe smartwatchy Amazfit

Urządzenia wearables dostarczane przez Amazfit posiadają wiele dodatkowych opcji, które ułatwiają komunikację smart na zewnątrz. Dlatego też mogą być wyposażone w moduły Bluetooth czy Wi-Fi, łączność GPS, a nawet GLONASS umożliwiający dokładne śledzenie lokalizacji. Urządzenia Amazfit są wykonane z bardzo trwałych materiałów, zapewniających odporność fizyczną, solidność wykonania oraz wygodę użytkowania w każdych warunkach. Mimo wysokiej jakości wykonania oraz licznych funkcji sportowych i zdrowotnych, urządzenia Amazfit pozostają dostępne w przystępnych i stosunkowo niskich cenach.
 
Jeśli zależy Ci na monitorowaniu swoich postępów sportowych, sprawdź także oferowane przez nas zegarki Garmin.