​ ​ ​ ​

DOŁĄCZ DO NAS!

eAzymut.pl to nie tylko sklep stacjonarny i internetowy, ale przede wszystkim zespół ludzi, którzy starają się pomagać naszym klientom w wyborze produktów, które spełnią ich oczekiwania.
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która stawia na wiedzę praktyczną o urządzeniach i pasję sportową. Właśnie takich ludzi też szukamy niemal nieustannie do swoich szeregów.

Sprzedaż stacjonarna

Potrzebujemy ludzi otwartych i chętnych, aby dzielić się wiedzą na temat produktów oraz doświadczeniami i przeżyciami sportowymi. Stawiamy na to, że nasi pracownicy są aktywnie trenującymi oraz startującymi zawodnikami w wielu różnych dziedzinach takich jak bieganie, kolarstwo, triathlon oraz pływanie.

Wysyłki

To ten dział dokłada wszelkich starań do tego, aby nasi klienci mogli jak najszybciej cieszyć się z internetowych zakupów w naszym sklepie. 

Call Center

Pracownicy tego działu pomagają rozwiązywać najróżniejsze problemy oraz w sposób kompetentny pomagać naszym klientom wybrać najodpowiedniejszy dla nich produkt poprzez telefon i chat online.

Marketing

Poszukujemy ludzi kreatywnych, otwartych na nowe pomysły i rozwiązania. Dział ten dba o wizerunek naszej firmy, jeśli chodzi o sprzedaż stacjonarną, jak i o jej odbiór przez stronę internetową.

Reklamacje

Tutaj szczególnie cenimy sobie wiedzę techniczną na temat produktów, jakie oferujemy dla naszych klientów. Cierpliwość oraz dokładność jest bardzo pomocna przy pracy w tym dziale.

Księgowość

To przez ten dział przechodzą wszystkie dokumenty naszej firmy i to oni dbają o to, żeby nic nie zostało przeoczone.

Wielu naszych pracowników i to nie tylko z działu sprzedaży stacjonarnej startuje w zawodach sportowych reprezentując eAzymut.pl, wielu też strzela foty swoimi aparatami i smartfonami, abyśmy mogli się nimi dzielić w naszych social mediach. Kilku naszych pracowników prowadzi własne blogi, fanpage'e i instragramy związane właśnie we sportem - bardzo mile widzimy wśród nas takich autorów. Co ciekawe, działy się przenikają, a pracownicy przepływają pomiędzy działami, mogąc realizować różnego rodzaju pasje i rozwijać swoje osobowości.

DLACZEGO WARTO?

Zgrany zespół

Na nasz zespół składa się wiele różnych charakterów i pasji. Wspólnie motywujemy się i wspieramy, pomimo tego, że nasza firma rozrasta się bardzo dynamicznie, to staramy się zachować bardzo bliskie stosunki między wszystkimi pracownikami.

Dostęp do nowości

W jaki sposób można dowiedzieć się najwięcej o urządzeniach? Używając ich! Dlatego większość nowości, które pojawiają się w naszym sklepie, trafia prosto w ręce naszych pracowników. Dzięki temu mogą przetestować kilkanaście urządzeń, zanim sami zdecydują się na zakup swojego ideału.

Integracja

W naszym zespole z pewnością znajdziesz kogoś do wspólnych treningów, czy będzie chodziło o bieganie czy rower. Organizujemy wyjścia integracyjne, żebyśmy mogli przyjemnie spędzić razem czas i się lepiej poznać.

Stabilność

Oferujemy atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia. Jeśli sprawdzisz się, po 3-miesięcznym okresie próbnym otrzymasz umowę o pracę na okres 2 lat.

Ubrania sportowe

Zapewniamy dla naszego Team eAzymut.pl firmowe ubrania sportowe bardzo dobrej jakości do biegania, jazdy na rowerze oraz triathlonu.

Zniżki

Jako pracownik masz możliwość zakupu sprzętu ze specjalną zniżką.

Przyjazna atmosfera

W pracy mówimy sobie po imieniu i nie obowiązuje sztywny dress code na stanowiskach niezwiązanych z obsługą klientów.

Jeśli jesteś zainteresowany / zainteresowana pracą z nami wyślij swoje CV na adres cv@eazymut.pl. Pamiętaj, aby w liście motywacyjnym zawrzeć informacje mniej formalne o twoich pasjach, osiągnięciach sportowych i marzeniach - dla nas są to rzeczy naprawdę istotne i wiele nam powiedzą o Tobie, jako o naszym przyszłym koledze / koleżance w pracy.