​ ​ ​ ​
Kategorie produktów
Coros

Coros Apex 46mm Czarno-szary WAPX-BLK2

WAPX-BLK2

Nowy produkt

Towar dostępny natychmiast Wysyłka w ciągu 24 godzin w dni robocze

Coros Apex został zaprojektowany, aby dostarczyć produkt który pozwoli Ci trenować ciężej, bezpieczniej i bardziej efektywnie, oraz będzie gotowy na sprostanie wyzwaniom stawianym podczas uprawiania wszelkich sportów outdoor'owych.

Więcej szczegółów

Cena
1 599,00 zł

DARMOWA DOSTAWA!

(5/5)
4 oceny - 4 opinie
Rozkład ocen

7 podobnych produktów:

Powiązane artykuły na blogu

Coros Apex - mocna konkurencja
2020-04-29

Coros Apex - mocna konkurencja

Nasze wrażenia z testowania Corosa, a dokładniej modelu Apex w rozmiarze 46mm.

Bieganie codziennie jest proste, ale jak daleko powinienem biec? Jak szybko?

Regeneracja sprawia że staję się silniejszy, ale ile powinienem odpoczywać pomiędzy dwoma jednostkami treningowymi?

Jak mogę mierzyć mój poziom wytrenowania i jego progres?


Odpowiedzi na zadane wyżej pytania może dostarczyć Ci COROS Apex. Coros Apex został zaprojektowany, aby dostarczyć produkt który pozwoli Ci trenować ciężej, bezpieczniej i bardziej efektywnie, oraz będzie gotowy na sprostanie wyzwaniom stawianym podczas uprawiania wszelkich sportów outdoor'owych. COROS stanie się twoim personalnym trenerem, którego masz ze sobą zawsze na nadgarstku.


Twój drogowskaz treningowy:

Unikalny algorytm wyliczający próg mleczanowy wpisuje się idealnie w twoje codzienne treningi. Każdy trening można podzielić na trzy oddzielne fazy: rozgrzewka, trening właściwy oraz schłodzenie. COROS będzie pilnował twojego tempa oraz strefy tętna podczas każdej z faz treningu. Możliwy jest także trening w strefie aerobowej oraz anaerobowej.Produkt klasy Premium:

Doskonałe materiały i design sprawiają, że zegarek będzie dobrze wyglądał zarówno podczas używania na co dzień oraz podczas uprawiania sportu. Bezel wyprodukowany został z tytanu lub ceramiki (w zależności od modelu) a ekran chroniony jest przez szafirowe szkło dla bezkompromisowej ochrony.Efektywny trening bez kontuzji:

Aby zapobiegać kontuzjom, powinniśmy trenować poprawnie. Zegarek jest w stanie precyzyjnie określić nasz trening w rozbiciu na poziom zużycia siły i Training Effect. Zużyłeś zbyt dużo sił? COROS podpowie Ci, że czas trochę odpocząć. Na bazie poziomu wysiłku oraz historii treningowej zegarek oceni kiedy będziemy mogli podjąć się kolejnego wzmożonego wysiłku. Tryb ten działa przy treningach interwałowych, aerobowych i anaerobowych.Prostota:

Używanie przycisków może być przytłaczające, szczególnie podczas trwania aktywności. Dzięki cyfrowej koronce możesz łatwo nawigować po opcjach zegarka – nawet z użyciem jednego palcaZaawansowana analiza treningów:

Po zakończeniu treningu zabawa dopiero się zaczyna. COROS App oferuje kompletną graficzną analizę treningu włączając w to VO2Max, asystenta odpoczynku, tempo progowe, obciążenie treningowe z ostatnich siedmiu dni, osobisty wskaźnik Fitness Index i wiele więcej. Dodatkowo można zintegrować inne aplikacje treningowe jak Strava czy Training Peaks aby automatycznie przesyłać twoje dane treningowe.Funkcje nawigacyjne:

Tryb nawigacji po kursie gwarantuje, że nie zgubimy się już nigdy więcej na trasie biegu. Trasy są wyświetlane na siatce, dodatkowo informacje o wysokości i kierunku wspomagane alertami, dopilnują byś znalazł drogę powrotną na swoją trasę.Inteligentny pomiar długości kroku

Przedstawiamy wyjątkowy, opracowany przez firmę COROS algorytm wyliczający długość kroku. Ten wyjątkowy program sprawia, że maszyna uczy się naszego indywidualnego wzorca ruchu. Dzięki temu zegarek buduje w sobie bazę schematów, które pomagają mu ocenić długość kroku podczas biegania w miejscach o ograniczonym dostępie do GPS (np. w tunelach) lub na bieżni elektrycznej.Łatwa wymiana pasków:

System łatwej wymiany pasków pozwala wybrać materiał i kolor paska tak, aby dopasować zegarek do swojego stylu. Paski są komfortowe i pomagają zegarkowi zbierać precyzyjne informacje o tętnie.Ultra-wytrzymała bateria:

Ciągłe ładowanie zegarka to już przeszłość. Apex będzie dotrzymywał Ci kroku na każdym treningu! W trybie UltraMax zegarek może działać do 100 godzin. W standardowym trybie pracy zegarek może rejestrować pozycję GPS do 35 godzin, a w trybie zegarka czas pracy to do 30 dni. Dla wersji 42mm czas działania jest trochę krótszy – zajrzyj do specyfikacji technicznej.

Sprzedawane urządzenia objęte są 2-letnią gwarancją.
Opinie są weryfikowane, aby ograniczyć ilość SPAMu. Po otrzymaniu opinii weryfikujemy je w ciągu kilku godzin.
przez dnia 2020-10-19 :

Bardzo dobry sprzęt

Super sprzęt i tyle.

przez dnia 2020-09-08 :

Bardzo dobry pierwszy zegarek

Jest to mój pierwszy zegarek sportowy, więc nie potrafię tak naprawdę w pełni ocenić jak się ma do innych.
Jednakże po użytkowaniu go przez 2 miesiące mogę powiedzieć, że ciężko sobie wyobrazić życie bez niego :D
Na plus:
- czas życia na baterii jest tak długi, że można spokojnie zapomnieć o konieczności ładowania - nawet zaczynając dzień z 5% mocy można jeszcze zrobić i trening i naładować go wieczorem
- design i intuicyjność jest rewelacyjna - wszystko jest przejrzyste i oczywiste. Jeżeli miałbym się do czegoś przyczepić, chociaż to trochę na siłę, to moim zdaniem domyślne lockowanie powinno być na przytrzymaniu przycisku, a nie obrocie rolki, ale to może być po prostu moja preferencja (i można to bez problemu przestawić).
- używanie we wszystkich sportach - bieganie, pływanie, rower - jest bez problemowe i przyjemne

Minus:
- brak mapy? chociaż ciężko powiedzieć, że to minus skoro jest to znana cecha zegarka. Ale to chyba jedyne czego mi może brakować. Niemniej wychwytywanie dewiacji od trasy jest na tyle sprawne, że na samym breadcrumbie można przejechać ultramaraton (200km, może ze 3 pomyłki w trasie, a zegarek był na ręce, nie na kierownicy).

przez dnia 2020-09-08 :

Coros Apex 46mm

GADŻET O JAKIM MARZYŁEM - 100% ZADOWOLENIA.

przez dnia 2020-08-31 :

Córka apex

Polecam komuś kto szuka zgrabnego zegarka z długim czasem działania na baterii