​ ​ ​ ​
Kategorie produktów
Coros

Coros Apex Pro Czarny WAPXP-BLK

WAPXP-BLK

810005780957

Nowy produkt

Towar dostępny natychmiast Wysyłka w ciągu 24 godzin w dni robocze

Tytanowy pierścień, szafirowe szkło i klasa wodoszczelności do 100m zapewniają wyjątkową wytrzymałość. Coros Apex Pro został zaprojektowany, aby  przy wadze 59g dostarczyć produkt, który sprosta najcięższym wyzwaniom.

Więcej szczegółów

Cena
2 349,00 zł

DARMOWA DOSTAWA!

(5/5)
1 ocena - 1 opinia
Rozkład ocen

7 podobnych produktów:

UWAGA!

Urządzenie nie posiada polskojęzycznego menu oraz instrukcji w języku polskimAPEX Pro


APEX Pro oferuje 40 godzin działania w pełnym trybie GPS - o 14% więcej niż APEX w wersji bazowej. Teraz nawet najdłuższe wyścigi nie zmuszą Cię do wykorzystania trybu Ultra.

Górski przewodnik na Twoim nadgarstku

Monitorowanie poziomu tlenu we krwi 24/7 z trybem Altitude, APEX Pro zapewnia cogodzinne szacunki aklimatyzacji. Zegarek poinformuje Cię, kiedy pownienieś się wspinać dalej, a kiedy powinieneś zejść na mniejszą wysokość.

Ekran dotykowy

APEX Pro prezentuje po raz pierwszy ekran dotykowy w zegarku marki Coros. Dotychczasowa intuicyjność i praktyczność zegarka rozwinięta jeszcze bardziej. Korzystając z ekranu dotykowego w połączeniu z powiększoną elektroniczną koronką zegarka, możesz przesuwać ekran nawigacji w górę/dół, lewo/prawo i przybliżać/oddalać w wygodny sposób.

  • Tytanowy pierścień klasy premium oraz pokryty szafirowym szkłem ekran dotykowy, w połączeniu z 100-metrową wodoodpornością pozwala APEXowi Pro mierzyć się z najcięższymi trasami ultra
  • Oszałamiający czas działania baterii - 30 dni standardowego użytkowania, 40 godzin w trybie GPS i 100 godzin w trybie GPS UltraMax
  • Nawigacja oraz ekrany danych wykorzystujące ekran dotykowy usprawniają korzystanie z zegarka jeszcze bardziej
  • Monitorowanie natlenienia krwi 24/7 z pomiarem aklimatyzacji oraz świetne wyniki w ekstremalnych warunkach pogodowych
  • Elektroniczna Koronka pozwala na prostą obsługę nawet w rękawicach wspinaczkowych lub pod wodą - łącznie z przybliżaniem/oddalaniem

Skonstruowany do dłu... ższych dystansów

 

Magiczny dotyk

Poparty naukowymi badaniami sportowymi, APEX Pro oferuje szereg pomiarów dla sportów kondycyjnych. Poza podstawowymi, jak prędkość i dystans, możesz zmierzyć swoją kadencję, długość kroku oraz zmianę wysokości wraz z efektywnością zarówno dla wydolności tlenowej, jak i beztlenowej. APEX Pro zapewnia również zalecenia długości czasu regeneracji oraz przez aplikację oszacowuje kluczowe wartości, jak próg mleczanowy oraz pułap tlenowy VO2Max, pomagające w ustaleniu planu treningowego.

Zawartość zestawu:
  • Coros Apex Pro
  • Skrócona instrukcja obsługi
  • Przewód do ładowania
Sprzedawane urządzenia objęte są 2-letnią gwarancją.
Opinie są weryfikowane, aby ograniczyć ilość SPAMu. Po otrzymaniu opinii weryfikujemy je w ciągu kilku godzin.
przez dnia 2020-05-21 :

Produkt idealny!

Zakupiony z myślą o biegach ultra. Bateria marzenie! :)