​ ​ ​ ​
Kategorie produktów
Coros Pace 2 Biały z silikonowym paskiem Zobacz większe
Coros

Coros Pace 2 Biały z nylonowym paskiem

Nowy produkt

Towar niedostępny

Nie ważne czy bierzesz udział w zawodach triathlonowych, biegniesz w maratonie czy płyniesz stylem dowolnym nigdy nie powinieneś wątpić w swoje możliwości fizyczne.

Więcej szczegółów

Brak towaru w magazynie

Cena
999,00 zł

DARMOWA DOSTAWA!

Nikt jeszcze nie napisał opinii
w tym języku

3 podobnych produktów:

Niemal tak lekki, że mógłby polecieć

Przy wadze zaledwie 29g z paskiem nylonowym COROS, PACE 2 stanowi w chwili swojej premiery najlżejszy zegarek GPS na świecie. Nie obarczaj się ciężarem zbędnym ponad to, czego potrzebujesz, z COROS PACE 2 będziesz gotów na nowe rekordy - niezależnie czy w wyścigu, czy na siłowni.

Niebagatelna moc

COROS PACE 2 ma 1,5x silniejszy procesor, oferuje 5x więcej RAM oraz 4x pojemniejszą pamięć niż oryginalny COROS PACE, zapewniając dużo przestrzeni na rozszerzone funkcje i ich rozwój. COROS PACE 2 pozostanie Twoim partnerem treningowym na długo.

Każda sekunda się liczy

Wiemy, że każda sekunda się liczy kiedy ścigasz się lub biegniesz na nowy osobisty rekord, więc COROS pomaga Ci poświęcić mniej czasu na zdobycie ważnych danych, których potrzebujesz. Wraz z nowym design'em, obejmującym cyfrową koronkę, COROS PACE 2 oferuje jeszcze prostszą obsługę. Sprawdzaj swój czas, tętno lub planuj kolejne treningi przy użyciu tylko jednego palca.

Mocny zawodnik

Dzięki wydajności technologii GPS oraz akumulatorów COROS, PACE 2 pozwala na 30 godzin pracy przy pełnej pracy GPS. To o 20% więcej niż pierwotny COROS PACE. Jeśli potrzebujesz nieco więcej czasu pracy, zmień tryb na UltraMax kiedy zostaje mało energii.

Wytrzymałość na Twoim nadgarstku

COROS PACE 2 oferuje 20 dni codziennego użytkowania. To 20 dni pomiaru tętna, snu, włączania podświetlenia, zliczania kroków, otrzymywania powiadomień a nawet alarmów każdego dnia. A więc - zostaw za sobą ładowarkę i wyjedź na kolejny wyścig, mecz lub rodzinne wakacje ze spokojem.

Rozświetl noc

Tryb Nocny to nasz tryb stałego podświetlenia do aktywności nocnych. Pozostawia on podświetlenie uruchomione na cały czas trwania Twojego treningu. Podświetlenie na tyle jasne, aby Twój wzrok mógł przyzwyczaić się i odczytać dane na wyświetlaczu a jednocześnie na tyle przyćmione by zachować optymalną pracę akumulatorów przez cały Twój bieg lub jazdę, nawet przez całą noc. Nie musisz się martwić - wyłączy się automatycznie po zakończonym treningu.

Okrążenia nie tylko na lądzie

Niezależnie czy pływasz w basenie, czy trenujesz w morzu, z 50-metrową wodoodpornością, możesz używać COROS PACE 2 by śledzić swoje aktywności wszędzie - zarówno w wodzie, jak i na lądzie.

Nowe możliwości

Przy 50% zredukowanej wadze w porównaniu z paskiem silikonowym, pasek nylonowy COROS zapewnia większą oddychalność i nowe możliwości kolorystyczne, oferując Ci nieograniczone możliwości personalizacji. Nylonowe paski pozwalają jednocześnie na wygodniejsze i dokładniejsze dopasowanie do nadgarstka zwiększając już i tak dopracowaną dokładność pomiaru tętna, zwłaszcza w trakcie długich, przesiąkniętych potem treningów w upalne dni.

Coś dla każdego

COROS PACE 2 jest po brzegi naładowany trybami sportowymi, których poszukiwałeś. Wykrocz poza standardowy Bieg, Rower lub Pływanie i wypróbuj nowy Tryb treningu siłowego lub sprawdź dokładność trybu biegu na bieżni lekkoatletycznej.

Twój nowy trener personalny

Tryb treningu siłowego zawiera ponad 200 ćwiczeń (liczba ta stale rośnie) przeznaczonych dla górnych i dolnych partii ciała oraz mięśni brzucha. COROS PACE 2 automatycznie wykrywa ruchy Twojego ciała i monitoruje Twoje tętno aby zliczyć spalone kalorie.

Muscle Heatmap

Kiedy zakończysz trening, sprawdź zupełnie nową funkcję - Muscle Heatmap - aby sprawdzić, które grupy mięśni trenowałeś najciężej w przeciągu dnia, tygodnia lub miesiąca, aby móc lepiej opracować następny cykl treningowy.

Ucz się od najlepszych... i dziel się z innymi

Masz swój ulubiony trening? Nie zachowuj go tylko dla siebie, podziel się nim z przyjaciółmi jednym dotknięciem palca używając aplikacji mobilnej COROS App. Przygotowaliśmy dla Ciebie ćwiczenia i plany treningowe od zawodników i trenerów COROS za darmo na stronie COROS.com. Wystarczy pobrać i rozpocząc następny trening.

Podążaj za swoim sercem

Nie każda aktywność wpływa na Twoje tętno w ten sam sposób. Łatwiejsze biegi są bardziej jednolite, natomiast interwały oraz treningi siłowe powodują więcej dynamicznych zmian i wyraźnych "szczytów" oraz "dolin". COROS opracował unikalne algorytmy tętna dla każdego trybu aktywności aby zapewnić Ci najdokładniejsze w swojej klasie pomiary tętna z nadgarstka.

Każda sekunda się liczy

Standardowa bieżnia to 400m, więc czemu urządzenia GPS mają z nimi taki problem? Z nowym trybem bieżni lekkoatletycznej od COROS dostosowany algorytm, dokładny niczym stoper, został zastosowany aby zapewnić Ci dokładny pomiar niezależnie, które stanowisko wybierzesz. Koniec z losowymi zygzakami i nagłymi skrętami w śladzie GPS, zastąpią je proste i gładkie linie - dokładnie takie jak trasa Twojego biegu.

Silny i... smart!

Zegarki COROS zapewniają Ci wszystko czego oczekujesz od sportowego zegarka GPS oraz dodatkowo najbardziej pożądane funkcje smart, włącznie z powiadomieniami z telefonu, informacjami o połączeniach, śledzeniem snu oraz analizą wydolności fizycznej.

Sprzedawane urządzenia objęte są 2-letnią gwarancją.
Opinie są weryfikowane, aby ograniczyć ilość SPAMu. Po otrzymaniu opinii weryfikujemy je w ciągu kilku godzin.

Bądź pierwszym, kto napisze opinię !