​ ​ ​ ​
Kategorie

Promocje

Garmin

Garmin Vector 3 010-01787-00

010-01787-00

753759182564

Nowy produkt

Towar dostępny w ciągu 2 dni

Najbliższa wysyłka już
Jutro 15:00

Miernik mocy z dwoma czujnikami

Więcej szczegółów

Towar dostępny w ciągu 2 dni

Cena
3 849,00 zł

4 299,00 zł

obniżka -450,00 zł

DARMOWA DOSTAWA!

Oceny i opinie

Nikt jeszcze nie napisał opinii
w tym języku

4 podobnych produktów:

Miernik mocy Garmin Vector 3 z dwoma czujnikami w pedałach

  • Instaluje się jak każdy inny pedał, co pozwala na szybkie przenoszenie go między rowerami
  • Mierzy całkowitą moc, bilans lewa/prawa, rytm pedałowania i dynamikę jazdy
  • Smukła konstrukcja zapewnia więcej przestrzeni podczas jazdy w zakrętach i lepszy profil
  • W pełni integruje się z ekosystemem rowerowym Garmin w celu analizy danych
  • Umożliwia sprawne aktualizacje poprzez zgodne liczniki rowerowe Edge®, łączność ANT+® lub urządzenia sportowe z obsługą Bluetooth®1 oraz aplikację Garmin Connect Mobile
  • Czas działania baterii: do 120 godzin2
Sprawdź także nawigację ręczną Garmin!

Przenieś swoje treningi na wyższy poziom

Jeździj sprawniej i wydajniej dzięki podłączeniu do miernika mocy Vector 3 w pedale. Jeśli chcesz osiągać coraz lepsze wyniki na kolejnym wyścigu lub Gran Fondo, pomiar mocy to najbardziej niezawodny sposób mierzenia możliwości rowerzysty w danym miejscu i czasie. W odróżnieniu od innych mierników Vector 3 jest wyposażony w czujniki umieszczone wewnątrz pedałów, które dostarczają wiarygodnych i dokładnych danych podczas każdej sesji treningowej.

Zwiększ stopień zaawansowania

System Vector 3 z dwoma czujnikami umożliwia niezależną obserwację poziomu mocy dla lewej i prawej nogi. System Vector 3 mierzy całkowitą moc, rytm pedałowania i bilans lewa/prawa, a także zaawansowaną dynamikę jazdy, co pozwala na dopasowanie treningu pod kątem konkretnych słabych i mocnych stron użytkownika w celu poprawy kondycji. System śledzi pozycję siedzącą/stojącą i określa ilość czasu spędzoną w każdej z nich. Umożliwia to zmierzenie efektywności pozycji i fazy mocy w celu przedstawienia sposobu generowania mocy w danym momencie podczas ruchu pedałami. Pozwala też zmierzyć przesunięcie od środka pedału, aby określić miejsce przyłożenia siły, co z kolei pozwala na prawidłowe umiejscowienie bloków pedałów. Wszystkie pomiary można przeglądać na zgodnych licznikach rowerowych Edge® oraz w aplikacji Garmin Connect Mobile .

Garmin vector 3

Prosta instalacja, przenoszenie i użytkowanie

Dzięki Garmin Vector 3 nie trzeba ingerować w napęd ani wymieniać kół. Nie trzeba też montować zewnętrznych czujników. Nie ma żadnych dodatkowych elementów, dlatego Vector 3 instaluje się jak każdy inny pedał, co ułatwia przenoszenie urządzenia między rowerami bez konieczności korzystania z pomocy specjalistów z warsztatu rowerowego. Ponadto smukła konstrukcja i lepszy profil zapewniają więcej przestrzeni podczas jazdy w zakrętach i podniesioną ergonomię, a precyzyjny wałek ze stali nierdzewnej i kompozytowy korpus zostały opracowane i przetestowane tak, aby wytrzymać lata użytkowania. System oferuje czas działania baterii do 120 godzin.

Pomiar mocy Garmin Vector 3

Kolejny element „roweru połączonego”

W pełni wykorzystaj swój trening, w prosty sposób parując system Vector 3 ze zgodnymi licznikami rowerowymi Edge lub urządzeniami obsługującym ANT+ lub Bluetooth1 — w tym ze zgodnymi urządzeniami Forerunner ® i fenix ® oraz aplikacją Garmin Connect Mobile. Poza tym możesz w prosty sposób zaktualizować oprogramowanie za pomocą dowolnego z tych urządzeń.

Możesz go również zintegrować z analizą danych po zakończonej jeździe, możliwością udostępniania danych, planowaniem tras i innymi opcjami dzięki aplikacjom Garmin Connect, Strava i TrainingPeaks. Możesz też skorzystać z łączności ANT+, aby sparować Vector 3 z aplikacją TrainerRoad i poprawić swoją wydajność. Dzięki aplikacji TrainerRoad uzyskasz indywidualnie dopasowane treningi w pomieszczeniu na podstawie danych dotyczących mocy z systemu Vector 3. System treningów w pomieszczeniu obejmuje również plany treningowe, które dokładnie podpowiedzą Ci, co robić, aby osiągnąć wyjątkową kondycję i lepsze wyniki. To złożony trening w najbardziej zaawansowanej formie wraz z instrukcjami. 

Zarejestruj się w aplikacji TrainerRoad

już dziś, aby poprawić swoją szybkość i trenować przez pierwsze 30 dni bez żadnych zobowiązań.

Zawartość zestawu Garmin Vector 3:

  • Vector 3
  • Bloki pedałów
  • Dokumentacja

Sprawdź także inne akcesoria Garmin dostępne w naszej ofercie. Zapraszamy!

1W danych technicznych podano, które dane są wyświetlane na zgodnych urządzeniach
2Z baterią LR44.
OSTRZEŻENIE: największa dopuszczalna masa ciała rowerzysty używającego systemu Vector wynosi 105 kg (231 funtów). Ciężsi rowerzyści ryzykują uszkodzenia ciała i zniszczenie mienia.

Znak i logo Bluetooth® stanowią własność firmy Bluetooth SIG, Inc., a używanie ich przez firmę Garmin podlega warunkom licencji.

?

ANT BluetoothFirstbeat

Sprzedawane urządzenia objęte są 2 letnią gwarancją.

Opinie o:

Opinie są weryfikowane, aby ograniczyć ilość SPAMu. Po otrzymaniu opinii weryfikujemy je w ciągu kilku godzin.

Bądź pierwszym, kto napisze opinię !