Kategorie

Ostatnio przeglądane

Promocje

Czujnik Foot Pod Zobacz większe
Garmin

Garmin Czujnik Foot Pod 010-11092-00

010-11092-00

753759083991

Nowy produkt

Towar niedostępny

Sparuj zegarek z czujnikiem na nogę, aby rejestrować dla każdej aktywności dane o dystansie oraz rytm biegu (w krokach na minutę) podczas biegów wewnątrz pomieszczeń, np. na bieżni, oraz w przypadku braku dostępności sygnału GPS.

Więcej szczegółów

Brak towaru w magazynie

239,00 zł

DOSTAWA 10 ZŁ

DARMOWA DOSTAWA OD 250 ZŁ

Do listy życzeń

Sparuj zegarek z czujnikiem na nogę, aby rejestrować dla każdej aktywności dane o dystansie oraz rytm biegu (w krokach na minutę) podczas biegów wewnątrz pomieszczeń, np. na bieżni, oraz w przypadku braku dostępności sygnału GPS. Czujnik na nogę zapewnia także dane o dystansie i rytmie, gdy jest używany łączenie z urządzeniami serii FR70.

Ten niewielki czujnik na nogę jest tak mały, że można go przyczepić do sznurowadła lub umieścić w kieszonce w środkowej części podeszwy dostosowanego buta. Urządzenie jest zawsze gotowe do użycia, a mała, wymienna bateria pastylkowa zasila czujnik na nogę przez cały rok treningów.

W odróżnieniu od prostych krokomierzy ten czujnik na nogę wykorzystuje zaawansowaną technologię inercyjnego czujnika MEMS do analizowania ruchów i reaguje na zmiany długości kroku, dzięki czemu osiąga 98-procentową dokładność, jeśli chodzi o prędkość i dystans.

13 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: