​ ​ ​ ​
Kategorie produktów
Czujnik tętna HRM RUN (nowy) Zobacz większe
Garmin

Garmin Czujnik tętna HRM4-RUN 010-10997-12

010-10997-12

753759149772

Nowy produkt

Towar dostępny natychmiast

Towar znajduje sie fizycznie w naszym salonie sprzedaży.
Wysyłka w ciągu 24 godzin w dni robocze.

Czujnik tętna HRM-Run umożliwia korzystanie z najbardziej zaawansowanych funkcji dynamiki biegu w wysokiej klasy zegarkach biegowych Forerunner®.

Więcej szczegółów

Cena
399,00 zł

DARMOWA DOSTAWA!

(5,0/5)
21 ocen - 13 opinii
Rozkład ocen

15 podobnych produktów:

Powiązane artykuły na blogu

Różnice między czujnikami tętna na klatkę piersiową
2019-10-21

Różnice między czujnikami tętna na klatkę piersiową

Czym różnią się czujniki tętna na klatkę piersiową?

HRM4-RUN Towar fabrycznie nowy - WERSJA OEM

Wersja OEM oznacza fabrycznie nowy egzemplarz, w folii zamiast opakowania kartonowego.

Czujnik tętna HRM-Run
umożliwia korzystanie z najbardziej zaawansowanych funkcji dynamiki biegu w wysokiej klasy zegarkach biegowych Forerunner® firmy Garmin. Mały, lekki moduł ma tę samą szerokość, co wygodny, łatwo regulowany pasek na rękę.
HRM-Run umożliwia 6 różnych pomiarów dynamiki biegów:
  • Rytm — liczba kroków na minutę
  • Odchylenie pionowe — wysokość odbicia podczas biegu; wyświetla pionowy ruch tułowia dla każdego kroku, mierzony w centymetrach
  • Czas kontaktu z podłożem — czas, przez jaki stopa ma kontakt z powierzchnią ziemi podczas biegu (mierzony w milisekundach).
  • Bilans czasu kontaktu z podłożem — wyświetla bilans czasu kontaktu lewej/prawej nogi z podłożem podczas biegu (wyświetlany w procentach); np. 53,2 ze strzałką skierowaną w lewo lub prawo.
  • Długość kroku — odległość od jednego zetknięcia nogi z podłożem do następnego; mierzona w metrach.
  • Odchylenie do długości — stosunek wartości odchylenia pionowego do długości kroku (wyświetlany w procentach); niższa liczba zazwyczaj oznacza lepszą formę.

Te bieżące dane pomagają sportowcom poprawić wydajność, pokazując im konkretne parametry, na którymi mogą popracować.

Czujnik tętna HRM-Run umożliwia korzystanie z najbardziej zaawansowanych funkcji dynamiki biegu w wysokiej klasy zegarkach biegowych Forerunner® . Mały, lekki moduł ma tę samą szerokość, co wygodny, łatwo regulowany, nieześlizgujący się pasek na rękę. Dostarcza zaawansowanych danych odnośnie tętna i statystyk fizjologicznych (takich jak pułap tlenowy, próg mleczanowy, szacunkowe czasu odpoczynku, natężenie wysiłku, przygotowanie wydolnościowe i przewidywane czasy dla wyścigów), a także danych dotyczących pomiaru 6 parametrów dynamiki biegu (takich jak rytm, odchylenie pionowe, czas kontaktu z podłożem, odchylenie do długości, długość kroku, czas kontaktu z podłożem dla lewej i prawej nogi itd.). Te zaawansowane bieżące dane pomagają sportowcom poprawić wydajność.

Dowód Twojego potencjału

W czujniku tętna HRM-Run zastosowano rozszerzone statystyki fizjologiczne, aby optymalnie wykorzystać treningi i podnieść wiarę biegacza we własne możliwości przed startem. Po określeniu progu mleczanowego za pomocą testu w urządzeniu HRM-Run można użyć tych danych do wyznaczenia stref w treningu z kontrolną tętna. Całkowite obciążenie treningowe, ilość snu, odżywianie i stres mają wpływ na osiągi przy ciężkim treningu. Aby podpowiedzieć, w jakie dni można więcej potrenować, a w jakie odpocząć, urządzenie zegarek HRM-Run podaje dane odnośnie obciążenia w oparciu o tętno. Przygotowanie wydolnościowe to kolejna funkcja, która podpowiada, jak wygląda zdolność do treningu. Funkcja analizuje tempo, tętno i zmienność tętna podczas biegu, aby ocenić w czasie rzeczywistym zdolność do podjęcia wysiłku.

Planując strategię na następny wyścig, czujnik HRM-Run mierzy pułap tlenowy² i może przewidzieć czasy na różnych dystansach, co pozwala obrać cel czasowy. Podpowiada również, kiedy odpocząć po ciężkim treningu lub wyścigu za pomocą wbudowanej funkcji asystenta odpoczynku2.

¹ Funkcje dynamiki biegu są dostępne tylko w kompatybilnych urządzeniach serii Forerunner, np. 645, 735, 745, 935, 945 oraz serii Fenix. Czujnik tętna HRM-Run jest zgodny z wieloma innymi urządzeniami, ale tętno wyświetla tylko po sparowaniu z nimi.
² W przypadku użycia w połączeniu z czujnikiem tętna (dołączany do wybranych modeli, w przeciwnym razie do nabycia osobno).
ANT Firstbeat

Wersja OEM oznacza fabrycznie nowy egzemplarz, w folii zamiast opakowania kartonowego.

Sprzedawane urządzenia objęte są 2 letnią gwarancją.

Dane fizyczne

Klasa wodoszczelności 5 ATM

Cechy podstawowe

Akcelerometr Tak
Bateria Wymienna bateria CR2032
Łączność ANT+®
Pomiar tętna Tak
Pomiar tętna w wodzie Nie
Odporność na chemię basenową Nie
Materiał zapobiegający zsuwaniu się podczas pływania Nie
Parametry dynamiki biegu (rytm, odchylenie pionowe, czas i bilans kontaktu z podłożem, długość kroku, odchylenie od długości) Tak
Opinie są weryfikowane, aby ograniczyć ilość spamu. Weryfikujemy je w ciągu kilku godzin.
przez dnia 2021-03-28 :
przez dnia 2021-03-21 :
przez dnia 2021-03-19 :
przez dnia 2021-03-05 :

Działa i działa dobrze

Wyjąłem z pudełka, połączyłem z zegarkiem (Garmin Forerunner 645), założyłem na klatę i pas zaczął mi mierzyć puls. Musiałem kilka razy w nim pobiegać, żeby go dobrze wyregulować. Pas nie uwiera, nie spada, mierzy ciekawe parametry i pokazuje sensowne wartości. Przyznaję, że 1 raz mi się rozpiął na długim wybieganiu i niestety mroźnym, po ponad 20 kilometrach.
Generalnie produkt jest wysokiej jakości i z czystym sumieniem polecam go każdemu, kto chce mieć dokładny pomiar tętna.

przez dnia 2021-02-12 :

HRM-Run

Wszystko działa jak należy.

przez dnia 2021-02-06 :

Czujnik tętna HRM4-Run

Świetny produkt - bardzo dokładny pomiar i dodatkowe informacje na temat biegu. Działa bez zarzutu, jest wygodny. Jeżeli ktokolwiek ma wątpliwości - nie zastanawiać się tylko zamawiać na eazymut.pl

przez dnia 2021-02-02 :

Czujnik tętna.

Bardzo dobry czujnik. Dobrze przylega do ciała, duża ilość odczytu parametrów. W 100% czujnik spełnia swoją funkcję. POLECAM.

przez dnia 2021-01-24 :
przez dnia 2021-01-19 :

Bardzo dobry sprzęt

Polecam, nie przeszkadza w ćwiczeniach, szybko reaguje na zmiany tętna, a po umyciu szybko wysycha. Wystarczy założyć, raz sparować z zegarkiem i kolejnym razem zegarek sam wykryje podłączone urządzenie. Bardzo fajna sprawa.

przez dnia 2021-01-03 :
przez dnia 2020-12-26 :
przez dnia 2020-12-02 :

Hrm4-Run

Wszystko super znaczna poprawa tempa chwilowego. Kolejny zakupiony produkt w tym sklepie i jestem zadowolony polecam wszystkim tego sprzedającego.

przez dnia 2020-09-16 :

Czujnik na klatkę piersiową,

Działa bezproblemowo, wszystkie odczyty są realizowane bez przeszkód. Nie mam uwag. Jest OK.

przez dnia 2020-09-15 :

Genaralnie ok.

Opaska jest ok. Dobrze pasuje do klatki piersiowej. Ja i żona używamy swoich opasek i leżą dobrze, ale jak ja miałem trochę nadwagi to potrafiła obcierać i trzeba było newralgiczne miejsce zaklejać. Trwałość ok. trzy lata. Potem coś się dzieje, a to nie pokazuje wszystkich danych lub się rozkleja. Używam Garmina od kilkunastu lat i wiem co piszę. Z tym że moja eksploatacja jest b intensywna. Zwykle ponad 10 godzin tygodniowo. Żona używa swojej 4-5 h tygodniowo i brak śladów zużycia. Generalnie polecam produkty Garmina. Zero problemów z ewentualnym serwisem.

przez dnia 2020-09-13 :