​ ​ ​ ​
Kategorie produktów
Czujnik tętna HRM RUN (nowy) Zobacz większe
Garmin

Garmin Czujnik tętna HRM4-RUN 010-10997-12

010-10997-12

753759149772

Nowy produkt

Towar dostępny natychmiast Wysyłka w ciągu 24 godzin w dni robocze

Czujnik tętna HRM-Run umożliwia korzystanie z najbardziej zaawansowanych funkcji dynamiki biegu w wysokiej klasy zegarkach biegowych Forerunner®.

Więcej szczegółów

Cena
349,00 zł

DARMOWA DOSTAWA!

(4,9/5)
9 ocen - 7 opinii
Rozkład ocen

13 podobnych produktów:

Powiązane artykuły na blogu

Różnice między czujnikami tętna na klatkę piersiową
2019-10-21

Różnice między czujnikami tętna na klatkę piersiową

Czym różnią się czujniki tętna na klatkę piersiową?

HRM4-RUN Towar fabrycznie nowy - WERSJA OEM

Czujnik tętna HRM-Run umożliwia korzystanie z najbardziej zaawansowanych funkcji dynamiki biegu w wysokiej klasy zegarkach biegowych Forerunner® firmy Garmin. Mały, lekki moduł ma tę samą szerokość, co wygodny, łatwo regulowany pasek na rękę.
HRM-Run umożliwia 6 różnych pomiarów dynamiki biegów:
  • Rytm — liczba kroków na minutę
  • Odchylenie pionowe — wysokość odbicia podczas biegu; wyświetla pionowy ruch tułowia dla każdego kroku, mierzony w centymetrach
  • Czas kontaktu z podłożem — czas, przez jaki stopa ma kontakt z powierzchnią ziemi podczas biegu (mierzony w milisekundach).
  • Bilans czasu kontaktu z podłożem — wyświetla bilans czasu kontaktu lewej/prawej nogi z podłożem podczas biegu (wyświetlany w procentach); np. 53,2 ze strzałką skierowaną w lewo lub prawo.
  • Długość kroku — odległość od jednego zetknięcia nogi z podłożem do następnego; mierzona w metrach.
  • Odchylenie do długości — stosunek wartości odchylenia pionowego do długości kroku (wyświetlany w procentach); niższa liczba zazwyczaj oznacza lepszą formę.

Te bieżące dane pomagają sportowcom poprawić wydajność, pokazując im konkretne parametry, na którymi mogą popracować.

Czujnik tętna HRM-Run umożliwia korzystanie z najbardziej zaawansowanych funkcji dynamiki biegu w wysokiej klasy zegarkach biegowych Forerunner® . Mały, lekki moduł ma tę samą szerokość, co wygodny, łatwo regulowany, nieześlizgujący się pasek na rękę. Dostarcza zaawansowanych danych odnośnie tętna i statystyk fizjologicznych (takich jak pułap tlenowy, próg mleczanowy, szacunkowe czasu odpoczynku, natężenie wysiłku, przygotowanie wydolnościowe i przewidywane czasy dla wyścigów), a także danych dotyczących pomiaru 6 parametrów dynamiki biegu (takich jak rytm, odchylenie pionowe, czas kontaktu z podłożem, odchylenie do długości, długość kroku, czas kontaktu z podłożem dla lewej i prawej nogi itd.). Te zaawansowane bieżące dane pomagają sportowcom poprawić wydajność.

Dowód Twojego potencjału

W czujniku tętna HRM-Run zastosowano rozszerzone statystyki fizjologiczne, aby optymalnie wykorzystać treningi i podnieść wiarę biegacza we własne możliwości przed startem. Po określeniu progu mleczanowego za pomocą testu w urządzeniu HRM-Run można użyć tych danych do wyznaczenia stref w treningu z kontrolną tętna. Całkowite obciążenie treningowe, ilość snu, odżywianie i stres mają wpływ na osiągi przy ciężkim treningu. Aby podpowiedzieć, w jakie dni można więcej potrenować, a w jakie odpocząć, urządzenie zegarek HRM-Run podaje dane odnośnie obciążenia w oparciu o tętno. Przygotowanie wydolnościowe to kolejna funkcja, która podpowiada, jak wygląda zdolność do treningu. Funkcja analizuje tempo, tętno i zmienność tętna podczas biegu, aby ocenić w czasie rzeczywistym zdolność do podjęcia wysiłku.

Planując strategię na następny wyścig, czujnik HRM-Run mierzy pułap tlenowy² i może przewidzieć czasy na różnych dystansach, co pozwala obrać cel czasowy. Podpowiada również, kiedy odpocząć po ciężkim treningu lub wyścigu za pomocą wbudowanej funkcji asystenta odpoczynku2.

¹ Funkcje dynamiki biegu są dostępne tylko w urządzeniu Forerunner® 620/920XT. Czujnik tętna HRM-Run jest zgodny z wieloma innymi urządzeniami, ale tętno wyświetla tylko po sparowaniu z nimi.
² W przypadku użycia w połączeniu z czujnikiem tętna (dołączany do wybranych modeli, w przeciwnym razie do nabycia osobno).
ANT Firstbeat

Wersja OEM oznacza fabrycznie nowy egzemplarz, bezpośrednio od producenta, w folii zamiast opakowania kartonowego

Sprzedawane urządzenia objęte są 2 letnią gwarancją.

Opinie są weryfikowane, aby ograniczyć ilość SPAMu. Po otrzymaniu opinii weryfikujemy je w ciągu kilku godzin.
przez dnia 2020-09-16 :

Czujnik na klatkę piersiową,

Działa bezproblemowo, wszystkie odczyty są realizowane bez przeszkód. Nie mam uwag. Jest OK.

przez dnia 2020-09-15 :

Genaralnie ok.

Opaska jest ok. Dobrze pasuje do klatki piersiowej. Ja i żona używamy swoich opasek i leżą dobrze, ale jak ja miałem trochę nadwagi to potrafiła obcierać i trzeba było newralgiczne miejsce zaklejać. Trwałość ok. trzy lata. Potem coś się dzieje, a to nie pokazuje wszystkich danych lub się rozkleja. Używam Garmina od kilkunastu lat i wiem co piszę. Z tym że moja eksploatacja jest b intensywna. Zwykle ponad 10 godzin tygodniowo. Żona używa swojej 4-5 h tygodniowo i brak śladów zużycia. Generalnie polecam produkty Garmina. Zero problemów z ewentualnym serwisem.

przez dnia 2020-09-13 :
przez dnia 2020-08-23 :

Super

Wszystko działa jak należy :)

przez dnia 2020-06-25 :

Świetny czujnik

Świetny czujnik, tylko szkoda że padają zawsze po 26 miesiącach użytkowania. Właśnie kupuję trzeci.

przez dnia 2020-06-18 :
przez dnia 2020-06-13 :

Polecam

100% zadowolenia. szybkie sparowanie z zegarkiem i Do boju! Dokładne pomiary, co do sklepu ekspresowa obsługa wysłano w ten sam dzień co zamówienie wiec po 24h był już u mnie!!

przez dnia 2020-05-06 :

Polecam

Polecam

przez dnia 2020-04-24 :

Super

W pełni zadowolony robi co ma robić bardzo dokładny pomiary bardzo przydatne dla kogoś kto kontroluje swoje postępy
Polecam