​ ​ ​ ​
Kategorie produktów
Garmin

Garmin Fenix 6X Pro Czarny z czarnym paskiem 010-02157-01

010-02157-01

753759232542

Nowy produkt

Towar dostępny natychmiast Wysyłka w ciągu 24 godzin w dni robocze

3 Lata Gwarancji

Pokaż, na co Cię stać

Przekraczaj granice i podejmuj nowe wyzwania, korzystając z map, muzyki, inteligentnego planowania tempa i innych funkcji treningów dzięki zegarkom f?nix 6X.

Marka:Garmin
Kod produktu:010-02157-01
Wyświetlacz:1,4-cala

Więcej szczegółów

Cena
3 069,00 zł

3 349,00 zł

DARMOWA DOSTAWA!

Obniżka -280,00 zł

(4,9/5)
16 ocen - 16 opinii
Rozkład ocen

7 podobnych produktów:

Powiązane artykuły na blogu

Pace Pro - co to jest i kiedy może się przydać?
2019-11-05

Pace Pro - co to jest i kiedy może się przydać?

Objaśnienie funkcji Pace Pro w najnowszych zegarkach Fenix 6 i Forerunner 945/245, która pozwala na dynamiczne zaplanowanie tempa podczas niejednostajnych biegów.

Porównanie serii Garmin Fenix 6 z Fenix 5 Plus
2019-10-09

Porównanie serii Garmin Fenix 6 z Fenix 5 Plus

Który Garmin Fenix będzie najlepszy dla Ciebie? Fenix 6 czy może Fenix 5 Plus? Nie wiesz, co wybrać? Zajrzyj do naszego zestawienia porównawczego w tabelce i wszystko stanie się jasne. :)

Pierwsze wrażenia z nowej serii zegarków sportowych Fenix 6
2019-08-29

Pierwsze wrażenia z nowej serii zegarków sportowych Fenix 6

O różnicach pomiędzy modelami zegarków sportowych z serii Fenix 6, czyli odczarowujemy nazwy Sapphire, PRO, 6x, 6 i 6s.

Masz dość standardowych zegarków, które wskazują godzinę i datę? Przy obecnej technologii zegarek może posiadać wiele innych, dużo ciekawszych funkcji. Garmin Fenix 6x PRO jest tego najlepszych przykładem. Nie czekaj i zobacz, co może Ci zaoferować. 

Mapy, GPS i aplikacje pod ręką – a właściwie na ręce

Wychodzisz na rower? Chcesz zdobywać górskie szczyty? Wyjeżdżasz na wakacje i wolisz mieć nawigację zawsze przy sobie? Nie ograniczaj się do aplikacji dostępnych w smartfonie. Garmin Fenix 6x PRO oferuje wgrane mapy i nawigację GPS. Nie potrzebujesz więc stałego dostępu do internetu, by zlokalizować swoje położenie. Jest to niezwykle istotna funkcja, gdy ruszasz w nieznane i odkrywasz zupełnie nowe szlaki, miejsca i tereny. Nie musisz również co chwilę korzystać z telefonu. Wystarczy rzut oka na nadgarstek i możesz działać dalej. 

Oprócz tego otrzymujesz możliwość synchronizacji zegarka z aplikacjami do odtwarzania muzyki, np. Spotify. Ponadto na zegarek przychodzą powiadomienia z kalendarza, Social Media czy e-maila.

Pomiar parametrów organizmu – zadbaj o kondycję i zdrowie z Fenix 6x PRO

Dlaczego warto śledzić reakcję organizmu podczas wysiłku? Dowiesz się, w jakiej jesteś kondycji fizycznej, poznasz swoje możliwości i dowiesz się gdzie leżą Twoje prywatne granice. Nie tylko ograniczysz ryzyko przetrenowania, ale także zmaksymalizujesz efekty treningów i otrzymasz informacje o postępach. 

Nie wiesz, czy wykorzystasz w pełni potencjał Fenix 6x PRO i zastanawiasz się nad tym, czy jest sens inwestowania w tak zaawansowane konstrukcje? Gwarantujemy, że każdy użytkownik wyciągnie z niego to, co najlepsze. Nie musisz być zawodowym sportowcem, profesjonalnym ratownikiem, czy zapalonym survivalowcem, by dysponować narzędziami wykorzystywanymi przez najlepszych specjalistów.

3 LATA GWARANCJI
POLSKIE MENU
Szkło Gorilla Glass 3

010-02157-01Garmin Fenix 6X Pro czarny jest wyposażony w szkło Corning Gorilla Glass 3. Jest to chemicznie hartowane szkło wykonane z alkalicznego glinokrzemianu. Jest ono uzbrojone w technologię Native Damage Resistance. Sprawia ona, że podczas zarysowania szkła, rysy nie będą tak widoczne. Samo szkło z kolei nie zostanie osłabione.

Wersja Sapphire posiada szkło szafirowe, wykonane z syntentycznie otrzymywanego kryształu, z trójtlenku glinu, który tnie się później na cienkie plastry. Twardością szafir ustępuje diamentowi i węglikowi krzemu w skali twardości Mohsa. Jest on niesamowicie odporny na zarysowania, w tym odporniejszy od cenionego Gorilla Glass 3.

Zegarek Fenix 6X Pro 010-02157-01 - stylowy i funkcjonalny

Przekraczaj granice stawiaj czoła nowym wyzwaniom korzystając z map, muzyki, inteligentnego planowania tempa i innych ciekawych funkcji dzięki zegarkowi Garmin Fenix 6X czarny.

  • Nadgarstkowy czujnik tętna1 i pulsoksymetr2 pomogą Ci utrzymać kontrolę nad aktywnościami fitness
  • Funkcja Dynamic PacePro sprawi, że będziesz mógł biegać mądrzej po różnym terenie
  • Fabrycznie wgrane mapy narciarskie dla ponad 2000 tras na całym świecie
  • Wykonuj pomiary wydajności biegania i jazdy rowerem dzięki zegarkowi 010-02157-01
  • Nawiguj bez pomyłek i korzystaj z obsługi rozmaitych Globalnych Systemów Nawigacji Satelitarnej (GNSS) oraz czujników nawigacji zewnętrznej
  • Synchronizuj ulubione usługi strumieniowego odtwarzania muzyki i słuchaj piosenek ze smarftona.
Jakość i zaawansowana konstrukcja
Wysoka jakość i zaawansowana budowa

Wytrzymała, a zarazem stylowa konstrukcja jest wyposażona w czytelny wyświetlacz o przekątnej 1,4 cala. Jest on o 36% większy niż w poprzednich zegarkach z serii fenix. 010-02157-01 jest zgodny z amerykańskimi normami wojskowymi, które dotyczą temperatury, wstrząsów oraz wodoszczelności.

Najwyższej jakości materiały
Wysokiej jakości materiały

Dostosuj wygląd do swojego stylu życia i preferencji dzięki pełnej gamie ramek ze stali nierdzewnej lub pokrytych powłoką węglową (DLC). Zegarki z serii Sapphire są stworzone z odpornego na zadrapania szkiełka szafirowego oraz wytrzymałych materiałów.

Technologia PacePro
Nowatorska chnologia PacePro

Funkcja PacePro pomaga utrzymać tempo podczas biegu, wykorzystując do tego nawigację dostosowaną do terenu.

Mapy TopoActive Europy i narciarskie
Mapy TopoActive Europy oraz trasy narciarskie

Używaj map Europy TopoActive do nawigacji, wyświetlania nazw biegów oraz oceny trudności 2000 tras narciarskich na całym świecie.

Menedżer zasilania
Menedżer zasilania

Sprawdź, w jaki sposób różne ustawienia i czujniki wpływają na czas pracy baterii zegarka. Wprowadź dzięki temu zmiany, które natychmiast wydłużą czas pracy.

Statystyki efektywności
Statystyki efektywności

Wyświetlaj zaawansowane dane treningowe, które obejmują m.in. informacje dotyczące dynamiki biegu1, pułapu tlenowego oraz wskazówki dotyczące czasu regeneracji i wiele innych.

Aplikacje sportowe
Gotowe aplikacje sportowe

Skorzystaj z wbudowanych profili dla aktywności takich jak: biegi przełajowe, pływanie, bieganie, jazda na rowerze, wędrówa i wielu innych.

Funkcja ClimbPro
Funkcja ClimbPro

Korzystając z funkcji ClimbPro, możesz w czasie rzeczywistym analizować informacje o aktualnychi zbliżających się podjazdach i podbiegach. Dzięki niej sprawdzisz informacje o nachyleniu, odległości i wzroście wysokości.

Pola golfowe
Pola golfowe

Korzystaj z przejrzystych - kolorowych map CourseView. Jest to ponad 41 000 pól golfowych na całym świecie, a także funkcja celowania.

Szczegółowa nawigacja
Szczegółowa nawigacja

Dzięki wskazówkom zmierzaj trasą krok po kroku. Informują one o zbliżającym się zakręcie lub zwrocie.

Planowanie trasy powrotnej
Planowanie trasy powrotnej

Wprowadź odległość, którą chcesz pokonać, a otrzymasz najlepsze propozycje tras, które zakończą się w punkcie startowym. Funkcja Trendline™ służy do wyznaczania tras. Umożliwia ona znalezienie najlepszych lokalnych ścieżek.

Obsługa wielu GNSS
Obsługa wielu GNSS

Dzięki temu zegarkowi możesz korzystać z wielu globalnych systemów nawigacji satelitarnej (GPS, GLONASS i Galileo). Znacząco ułatwia to orientację w sytuacjach trudnych dla samego sygnału GPS.

Czujniki ABC
Czujniki ABC

Na nieznanym szlaku korzystaj z czujników ABC - wysokościomierza dla poznania danych wysokości, barometru do monitorowania pogody.

Funkcje bezpieczeństwa i monitorowania
Funkcje bezpieczeństwa i monitorowania

W momencie zagrożenia, lub kiedy zegarek wykryje wypadek, funkcje wzywania pomocy prześlą dane o Twojej lokalizacji do kontaktów alarmowych.

Aplikacje muzyczne
Aplikacje muzyczne

Możesz zapisać do 2000 utworów lub wykorzystać  fabrycznie wgrane aplikacje do strumieniowego przesyłania w zgodnych serwisach,w tym Spotify® i Deezera. Możesz także słuchać muzyki przez słuchawki z technologię Bluetooth®.

Usługa Garmin Pay™
Usługa Garmin Pay

Zrób szybkie zakupy dzięki usłudze Garmin Pay umożliwiającej płaceni pośrednictwem wybranych dostawców..

Powiadomienia z telefonu
Powiadomienia z telefonu

Wiadomości e-mail, SMS-y i powiadomienia możesz odbierać bezpośrednio w zegarku sparowanym ze zgodnym urządzeniem..

Nadgarstkowy pomiar tętna
Nadgarstkowy pomiar tętna

Jeszcze lepsza technologia optycznego pomiaru tętna1 zmierzy intensywność ćwiczeń fitness i zmienność tętna. Pomoże Ci określić poziom natężenia wysiłku. Technologia ta działa też pod wodą i nie potrzebuje paska z czujnikiem tętna.

Pulsoksymetr
Pulsoksymetr

Czujnik pulsoksymetru2 wykorzystuje do śledzenia aklimatyzacji wysokościowej i monitorowania snu wiązki światła na Twoim nadgarstku. Służy do określenia stopnia absorpcji tlenu przez organizm.

Monitor energii Body Battery™
Monitor energii Body Battery

Optymalizuj rezerwy energii swojego organizmu, wykorzystując do tego specjalne wskaźniki zmienności tętna, wysiłku, snu oraz inne dane do określenia gotowości do aktywności lub odpoczynku.

Connect IQ™ Store
Connect IQ™ Store

Pobierz oryginalne wzory tarcz zegarka, dodawaj indywidualne pola danych i pobierz aplikacje i widżety ze sklepu Connect IQ Store.

Tryb ekspedycyjny
Tryb ekspedycyjny

Wyrusz w daleką podróż i skorzystaj z długiego czasu między ładowaniami. Tryby ekspedycyjny i GPS cechuje niski pobór energii, dzięki czemu pozwalają na wielotygodniowy czas pracy baterii.

Bateria
Bateria

Wbudowana w Fenix 6X Pro czarny bateria litowo-jonowa zapewni Ci działanie do 21 dni w trybie zegarka, do 15 godzin w trybie GPS z odtwarzaniem muzyki oraz do 80 dni w trybie oszczędnej baterii.

1 Dokładność monitorowania aktywności
2 Pamiętaj, że nie jest to urządzenie medyczne oraz nie jest przeznaczone do użytku w diagnostyce i monitorowaniu stanu zdrowia; szczegółowe informacje dostępne są na stronie producenta -  Garmin.com/ataccuracy. Pulsoksymetr nie jest dostępny we wszystkich krajach
3 W przypadku użycia w połączeniu ze zgodnym smartfonem, sprawdź wymagania oraz ograniczenia funkcji bezpieczeństwa i śledzenia - odwiedź stronę Garmin.com

SPOTIFY i  logo Spotify są zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy Spotify AB. Amazon Music i wszystkie powiązane logo są znakami towarowymi firmy Amazon.com, Inc. i jej podmiotów powiązanych. Znak i logo Bluetooth są zarejestrowanymi znakami towarowymi należącym do firmy Bluetooth SIG, Inc., a używanie ich przez firmę Garmin podlega warunkom licencji.

garmin fenix 6x pro sapphire czarny 010-02157-01

Zawartość zestawu Garmin 010-02157-01:

  • Fenix 6X Pro 010-02157-01 Czarny z czarnym paskiem
  • Przewód do ładowania i przesyłu danych
  • Dokumentacja


Garmin 010-02157-01


Polecamy sprawdzić też zegarek Garmin Fenix 6X Sapphire Carbon.
Sprzedawane urządzenia objęte są 3-letnią gwarancją: 2-letnią gwarancją producenta oraz dodatkową roczną gwarancją firmy Azymut.

Dane fizyczne

Masa 93 g
Klasa wodoszczelności 10 ATM
Kolorowy wyświetlacz Tak
Obudowa Polimer wzmocniony włóknem szklanym i polimerowa pokrywa tylna
Rozdzielczość wyświetlacza 280 x 280 px
Materiał paska Silikon
Materiał ramki Stal nierdzewna
Paski do zegarka QuickFit™ Tak, 26mm
Typ wyświetlacza Czytelny w słońcu, transreflektywny Memory-In-Pixel (MIP)
Materiał obiektywu Szkło Corning® Gorilla® Glass DX
Rozmiar etui (szer. x dł. x wys.) 51 × 51 × 14.9 mm
Wymiary wyświetlacza Średnica 1,4 cala (35,56 mm)
Paski z mechanizmem szybkiego odłączania Nie

Czas działania baterii

Czas działania baterii Tryb zegarka: do 21 dni Tryb GPS: do 60 godz. Maks. czas pracy baterii w trybie GPS: do 120 godz. Tryb ekspedycyjny: do 46 dni Tryb oszczędzania baterii zegarka: do 80 dni
Maks. czas działania baterii przy ładowaniu energią słoneczną(całodzienne użytk. przy ośw.50000lx**w tym 3h pracy na powietrzu*) -
Oszczędzanie baterii – tryb zegarka o niskim poborze mocy z możliwością dostosowania Tak

Cechy podstawowe

Akcelerometr Tak
Budzik Tak
Czas/data Tak
Galileo Tak
Garmin Pay™ Tak
GLONASS Tak
GPS Tak
Kalendarz Tak
Kompas Tak
Licznik kroków Tak
Minutnik Tak
Nadgarstkowy pomiar tętna Garmin Elevate™ Tak
Odtwarza muzykę Tak
Pamięć na muzykę Do 2000 utworów
Pilot VIRB® Tak
Pułap tlenowy Tak
Sterowanie muzyką Tak
Stoper Tak
Wysokościomierz barometryczny Tak
Żyroskop Tak
Łączność Bluetooth®, ANT+®, Wi-Fi®
Pomiar tętna do wysiłku Tak (ze zgodnym akcesorium)
Powiadomienia z telefonu Tak
Termometr Tak
UltraTrac mode Tak
Fabrycznie załadowane mapy Tak (TopoActive Europe)
Fabrycznie załadowane profile łodzi Nie
Możliwość dodawania map Tak
Mapa PL TOPO Nie (możliwość dokupienia)

Funkcje dodatkowe

% maksymalnego tętna Tak
% rezerwy tętna Tak
41 000 wgranych pól golfowych z całego świata Tak
Aklimatyzacja do wysokiej temperatury i wysokości Tak
Alert czasu/dystansu (włącza alarm po osiągnięciu celu) Tak
Alerty tętna Tak
Aplikacja Connect IQ™ (tarcze zegarka, pola danych, widżety i aplikacje) Tak
Aplikacja LiveTrack Tak
Asystent kursu Tak
Auto Lap® Tak
Auto Pause® Tak
Automatyczne aktualizacje CourseView Tak
Automatyczne aktywności Multisport Tak
Automatyczne liczenie powtórzeń Tak
Automatyczne przełączanie między biegiem i wspinaczką Tak
Automatyczne tętno maksymalne Tak
Automatyczny czas letni Tak
Autoprzewijanie Tak
Blokada ekranu dotykowego i/lub przycisków Tak
Całkowity wznios/spadek Tak
Całodniowe śledzenie stresu Tak
Cel automatyczny (rozpoznaje poziom aktywności użytkownika i wyznacza dzienny cel kroków) Tak
Celuj i idź Tak
Charakter obciążenia treningowego Tak
Cyfrowa tablica wyników Tak
Czas i bilans kontaktu z podłożem Tak (ze zgodnym akcesorium)
Czas odpoczynku Tak
Czas ukończenia Tak
Dane dotyczące pływania w otwartym akwenie (dystans, tempo, liczba i częstotliwość ruchów, kalorie) Tak
Dostępne profile aktywności na siłowni Trening siłowy, trening wydolnościowy, trening na maszynie eliptycznej, schody, pokonywanie pięter, wiosłowanie stacjonarne i joga
Dostępne profile biegu Bieganie, bieg na bieżni, biegi przełajowe
Dostępne profile czynności rekreacyjnych w terenie Piesza wędrówka, wspinaczka w pomieszczeniu i na powietrzu, bouldering, surfing, jazda na rowerze górskim, jazda na nartach, jazda na snowboardzie, biegi narciarskie, wiosłowanie, pływanie kajakiem, skoki ze spadochronem i działania taktyczne
Dostępne profile jazdy rowerem Jazda rowerem górskim, triathlon, jazda rowerem, jazda rowerem stacjonarnym
Dostępne profile pływania Pływanie w basenie, pływanie w otwartym akwenie, pływanie/bieganie
Dynamika biegu Tak (ze zgodnym akcesorium)
Dystans do celu Tak
Dziennik ćwiczeń Tak
Długość kroku (na bieżąco) Tak (ze zgodnym akcesorium)
Efekt treningu (aerobowego) Tak
Efekt treningu (beztlenowego) Tak
Elektroniczna ścieżka rejestrowana na bieżąco Tak
Funkcja Green View z ręcznym pozycjonowaniem chorągiewki Tak
Funkcja Move IQ™ Tak
Funkcja TrueUp™ Tak
Funkcja Znajdź mój telefon Tak
Funkcje Strava (Beacon, Live Segments) Tak
Garmin AutoShot™ Tak
Godzina wschodu/zachodu słońca Tak
Group LiveTrack Tak
Główna korzyść (etykiety efektu treningu) Tak
Hazardy i cele na polu golfowym Tak
Historia aktywności w zegarku Tak
Informacje o położeniu słońca i księżyca Tak (przez Connect IQ)
Kalendarz myśliwski/wędkarski Tak (przez Connect IQ)
Kalorie na podstawie tętna Tak
Konfigurowalne alerty Tak
Konfigurowalne alerty okrążenia Tak
Kreator kursu trasy powrotnej (bieganie / jazda rowerem) Tak
Kursy (współzawodnictwo z poprzednimi aktywnościami) Tak
Mapa Garmin Cycle Map (mapa dla rowerzystów z możliwością wyznaczania tras) Tak
Minuty intensywnej aktywności Tak
Monitor energii Body Battery™ Tak
Monitorowanie snu Tak
Monity dźwiękowe Tak
Nawigacja od punktu do punktu Tak
Niestandardowe profile danych Tak
Obciążenie treningowe Tak
Obsługa czujnika prędkości i rytmu (z czujnikiem) Tak
Obsługa pobieranych map kartograficznych Tak
Odchylenie pionowe i odchylenie od długości Tak (ze zgodnym akcesorium)
Odległość do lay-upów/doglegów Tak
Odległość do początku, środka i końca greenów Tak
Odpowiedź tekstowa / odrzuć połączenie za pomocą wiadomości tekstowej (tylko dla systemu Android™) Tak
Odwzorowany punkt trasy Tak
Okrążenia rowerowe i maksymalna moc okrążenia (w czujnikiem mocy) Tak
Pamięć/historia 32 GB
Parametry treningu (styl pływania, liczba wymachów, długość basenu) Tak
Pasek ruchu (wyświetlany w urządzeniu po ukończeniu aktywności; wystarczy chodzić przez kilka minut, aby go zresetować) Tak
Physio TrueUp Tak
Piętra w górę Tak
Planowanie wspinaczek ClimbPro™ Tak
Plany treningów do pobrania Tak
Podwójna siatka współrzędnych Tak
Pomiar dystansu uderzenia (oblicza dokładny dystans dla uderzeń wykonanych na polu) Automatyczny
Pomiar GPS odległości, czasu i tętna Tak
Pomiar powierzchni Tak (przez Connect IQ)
Pozycje XERO™ Tak
Prędkość i dystans GPS Tak
Prędkość pionowa Tak
Profil wysokości Tak
Próg mleczanowy Tak
Prognoza pogody Tak
Przebyty dystans Tak
Przesyłanie sygnałów tętna (przesyłanie danych tętna przez ANT+® do sparowanego urządzenia) Tak
Przyciski dostępu Tak
Przygotowanie wydolnościowe Tak
Przyszły wykres wysokości Tak
Pulsoksymetr do monitorowania stopnia aklimatyzacji Tak
Ręcznie oznaczane okrążenia Tak
Ręcznie wprowadzane aktywności Multisport Tak
Rytm (liczba kroków na minutę na bieżąco) Tak
Segmenty (Live, Garmin) Tak
Śledzenie statystyk (liczba uderzeń, liczba puttów w rundzie, liczba uderzeń na greeny i fairway'e) Tak
Spalone kalorie Tak
Stan wytrenowania Tak
Strefy tętna Tak
Strony własnych danych Tak
Symulator wyścigu Tak
Synchronizacja czasu przez GPS Tak
Tętno (podczas odpoczynków, statystki interwału i sesji podczas odpoczynków, automatyczne pobieranie danych tętna po pływaniu) Tak (z czujnikami tętna HRM-Tri™ i HRM-Swim™)
Timer rundowy / licznik dystansu Tak
TracBack® Tak
Trening interwałowy Tak
Treningi biegowe Tak
Treningi pływackie Tak
Treningi siłowe Tak
Treningi wydolnościowe Tak
Tryb W okolicy Tak
Udostępnianie zdarzeń na żywo Tak
Virtual Partner Tak
Virtual Racer™ Tak
Wiek sprawnościowy Tak
Wróć do startu Tak
Wskaźnik trendu barometru Tak
Współczynnik FTP (Functional Threshold Power) Tak (ze zgodnym akcesorium)
Współrzędne GPS Tak
Wykrywanie stylu (dowolny, grzbietowy, klasyczny, motylkowy) Tak
Wykrywanie zdarzeń Tak
Wyścig z aktywnością Tak
Wyznaczanie popularnych tras Trendline™ Tak
Zaawansowane treningi Tak
Sugestie dotyczące codziennych ćwiczeń Nie
Pomoc Tak
Dzienne tętno spoczynkowe Tak
Alarmy nieprawidłowego tętna Tak
Tętno na nadgarstku (stałe, co sekundę) Tak
Cykl miesiączkowy Tak (w serwisie Garmin Connect™ i opcjonalnym widżecie Connect IQ™)
Timer oddechu relaksacyjnego Tak
Tryb nocny Nie
Tryb ukrycia Nie
Tryby zasilania - ustawienia baterii na czas aktywności z możliwością dostosowania Tak
Aktywność GPS wyprawy Tak
Alerty czasu i dystansu Tak
Licznik czasu odpoczynku z funkcją "Powtarzanie przez" Nie
Podstawowy licznik czasu odpoczynku (od 0) Tak
Nadgarstkowy pomiar tętna pod wodą Tak
Informacje o pływach Nie
Norma MIL-STD-810 Tak
Surfowanie jako aktywność Tak
Ładowanie energią słoneczną Nie
Kill switch Nie
Strategie tempa PacePro™ Tak
Pełna mapa wektorowa Tak
Dystans PlaysLike Tak
Funkcja PinPointer Tak
Wynik handicapu Tak
Zgodność z automatycznym systemem śledzenia kijów golfowych (wymaga odpowiedniego akcesorium) Tak
Wgrane mapy kurortów narciarskich Tak
Wyzwania Toe-to-Toe™ Tak (opcjonalna aplikacja Connect IQ)
Włączanie odliczania Tak
Oprogramowanie balistyczne Applied Ballistics Elite Nie
Krytyczna prędkość pływania Tak
Treningi jogi Tak
Treningi pilates Tak
Nawodnienie Tak (w serwisie Garmin Connect™ i opcjonalnym widżecie Connect IQ™)
Alarm kotwiczny Nie
Przesyłanie danych łodzi Nie
Sterowanie autopilotem Nie
Tryb asystenta halsowania Nie
Wbudowany barometr i tabele pływów Nie
Wirtualna linia startu Nie

Zgodność

Zgodność z aplikacją BaseCamp™ Tak
Zgodność z czujnikiem TruSwing™ Tak
Zgodność z Garmin Connect™ Mobile Tak
Zgodność z miernikiem mocy (wyświetlanie informacji o mocy ze zgodnych mierników mocy ANT+ innych producentów) Tak
Zgodność z radarem Varia™ (radar wsteczny) Tak
Zgodność z urządzeniem Vector Tak
Zgodność z Varia Vision™ (wyświetlacz montowany na głowie) Tak
Zgodność ze smartfonami iPhone®, Android™
Zgodność ze światłami Varia™ Tak
Opinie są weryfikowane, aby ograniczyć ilość SPAMu. Po otrzymaniu opinii weryfikujemy je w ciągu kilku godzin.
przez dnia 2020-10-20 :

Garmin 6x pro

Jestem zadowolony po zakupie co się rzadko zdarza. Polecam .

przez dnia 2020-10-15 :

Za duży

Kupiłem go i nawet nie uruchomiłem. Jak dla mnie - za duży. Zwróciłem i kupiłem Feniksa 6 Pro. Ten drugi jest akurat i sprawuje się doskonale podczas górskich wędrówek i spacerów po lesie i parku.

przez dnia 2020-10-10 :

Polecam

Wziąłem zegarek jako motywację do rzucenia palenia oraz powrotu do biegania. Minęły dwa miesiące i dalej nie pale. Trening dla biegacza bardziej różnorodny niż w aplikacjach których używałem wcześniej na smartphone. Bilans jeśli nie będę palił przez jeszcze 5 miesięcy wyjdzie na zero. Później czysty zysk. Polecam!

przez dnia 2020-09-25 :

Fenix 6x polecam gorąco !!!

To już mój kolejny Garmin z serii Fenix i kolejny udany zakup :) ma wszystko co potrzebne w zegarku sportowym i nawet aż nadto. Polecam każdemu kto jeszcze się waha nad zakupem!!!

przez dnia 2020-08-10 :

Zegarek

Super produkt

przez dnia 2020-08-06 :

Garmin Fenix 6x Pro

Super zegarek!!!

przez dnia 2020-07-30 :

Garmin 6X Pro

Polecam
Zegarek dla profesjonalistów jak również dla amatorów.
Każdy znajdzie w nim coś dla siebie.
Polecam 6X Pro za duży nowy wyświetlacz (w poprzednich wersjach irytowała mnie ta niewykorzystana ramka).

przez dnia 2020-07-24 :

Piotr

Bardzo dobry i konkretny sprzęt. Multifunkcyjny zegarek, który daje radę w każdych warunkach. To jest sprzęt, który dostarcza wiele cennych informacji podczas jak i po zakończonym treningu. Świetna bateria, na której można polegać (trzyma zgodnie z opisem producenta). Zegarek pomimo rozmiaru jest dość lekki i zapomina się, że jest na ręku. Obawiałem się, że brak dotykowego wyświetlacza bedzie utrudniał współpracę, ale byłem w bardzo dużym błędzie. Obsługa zegarka jest prosta i intuicyjna. Wbudowane mapy dają pewność w terenie i i śmiało można na nich polegać. Już nie raz potwierdziły, że na rowerze MTB bez obaw mogę zapuszczać się w nieznany teren bo dobrze prowadzą do celu i nie pozwolą sie zgubić. Opcja map przydaje się również podczas wędrówek po szlakach czy podczas biegów. Płatność zegarkiem jest super sprawą. Teraz idąc na trening nie muszę pamiętać o gotówce czy karcie płatniczej, którą dzięki temu zegarkowi mam cały czas przy sobie. Zegarek prezentuje sie świetnie zarówno w codziennym uzytkowaniu, podczas treningów jak i podczas oficjalnych spotkań do marynarki czy koszuli. Ten zegarek to osobisty trener, który dostarcza nam wiele cennych informacji i wskazówek. Jakość wykonania na bardzo wysokim poziomie. Zdarzyło mi się lekko uderzyć zegarkiem o ścianę czy futrynę i nie ma najmniejszego śladu, a nie posiadam wersji z powłoką DLC. Jedyne do czego mogę sie przyczepić to pasek, na którym po miesiącu użytkowania widoczne są juz wytarcia powłoki. Coś takiego nie powinno mieć miejsca w zagerku za taką cenę tym bardziej, że w zegarkach sportowych chińskich producentów, które mialem okazję testować takie rzeczy nie występowały. Sam pasek bardzo wygodny. Ogólnie z czystym sumieniem polecam ten zegarek bo jest rewelacyjny!!!!

przez dnia 2020-07-18 :

Rewelacja

Do obozu Garmina przechodziłem po wielu latach spędzonych z firmą Polar (M400, M430, V800 i VV) ten ostatni zegarek okazał się kompletnym niewypałem i po 7 miesiącach postanowiłem kupić 6X Pro. Długo się zastanawiałem czy dobrze robię, bo miałem stare czujniki prędkości i kadencji, do tego przyzwyczaiłem się się do platformy i nie wiedziałem jak się w tym odnajdę.
Na szczęście proces adaptacji do nowego zegarka przebiegał bezproblemowo. Zegarek ma bardzo dużą tarcze, wszystko jest widoczne i czytelne, wibracja mocna i nawet na szybkim sprincie wyczuwalna. Przyciski z klikiem, pasek przyjemny dla skóry, super kształt.
Ogromnym plusem są widgety, które można dowolnie ustawiać, możliwość wgrania muzyki na zegarek i jej odtwarzania, mapy, które czy to w bieganiu czy na rowerze zawsze Ci pomogą gdy się zgubisz, kompas, który pokaże kierunek do cywilizacji (na wschodzie, bo tam musi jakaś być ;) ) No i płatności zegarkiem. Kto raz spróbuje ten inaczej już nie będzie chciał płacić.
Podsumowując, zegarek dla biegacza, kolarza lub gadżeciarza to ten model.
Jeżeli zastanawiasz się nad przejściem z innego obozu do Garmina to ja polecam bo warto.

przez dnia 2020-07-10 :

Garmin 6x pro

Sprzęt z najwyższej półki polecam każdemu uprawiającemu sport, pozatym obsługa sklepu na najwyższym poziomie!

przez dnia 2020-05-29 :

Garmin Fenix 6X Pro

Garmin Fenix 6X Pro jest moim drugim zegarkiem z tej serii, który użytkowałem po Fenix 5 Sapphire. Ogólnie jestem bardzo zadowolony, na + 6X Pro jest przede wszystkim większy wyświetlacz jak i płatności zbliżeniowe. Polecam

przez dnia 2020-05-27 :

idealny zakup

Kontynuuję przygodę z garminem (poprzednio fenix 3).Jestem bardzo zadowolony z nowej szóstki ,wiele możliwości ,jakość na najwyższym poziomie,solidna konstrukcja i bardzo atrakcyjny wygląd.

przez dnia 2020-05-26 :

Garmin Fenix 6XPRO

Super zakup. Jestem mega zadowolony. Bateria rewelacja

przez dnia 2020-04-28 :

Wszystkomający zegarek sportowy

Jestem amatorem i wcześniej miał wysoki model zegarka konkurencji. Garmin Fenix 6x ma wszystko, bardzo podobają mi się plany treningowe, które aktualizują się na podstawie postępu w treningu.

Polecam przede wszystkim tym, których jarają cyferki i chcą amatorsko trenować. :)

przez dnia 2020-04-27 :

Fajny sprzęt ale garmin kpi z klientów...

Myślę że o plusach tego zegarka niema się co rozpisywać bo o nich każdy pisze a jest ich sporo więc napiszę o minusach tak aby przyszli klienci byli poinformowani lepiej ode mnie.
1. Wyświetlacz z niebieską poświatą podczas podświetlenia, to jest kpina żeby sprzęt za 3145zł miał niebieską poświatę która wpływa na kąty widzenia a cała magia głębokiej czerni tego wyświetlacza widziana na materiałach promocyjnych idzie się walić. Firma Garmin umywa ręce twierdząc że spełnia wewnętrzne normy a eAzymut nie przyjmie takiej reklamacji bo to nie wpływa na użytkowanie... Bez komentarza...
2. Oryginalny pasek jest masakrycznie niekomfortowy, przez jego specyficzne wypustki ciągnie za włosy na ręce jak cholera (tak mam włosy na rękach...), cena pasków Garmina to również kpina (rym niezamierzony) ponad 200zł! Na szczęście paski z chin biją komfortem na głowę te oryginalne (sensowne zamienniki to koszt 30zł w górę, poniżej to badziew który lubi się wypinać).
3. Zwiększenie jasności wyświetlacza tak aby był wyraźny i czytelny w nocy mocno ciśnie po baterii, dla przykładu zwiększenie jasności na ok 50% skraca czas pracy na baterii o ok 2-3 dni. Niby oczywiste że to będzie zużywać energię ale warto wiedzieć więc to może nie tak do końca minus,
4. Zasięg połączenia z moim s8+ jakoś specjalnie daleki nie był, Huawei watch GT Sport (czy jakoś tak) miał lepszy zasięg.
5. Precyzja GPS może nie woła o pomstę do nieba ale w terenie zabudowanym pokazuje że biegam slalomem między chodnikiem a całą szerokością jezdni, to samo na rowerze...

Reasumując, jestem zadowolony z zakupu jednak najbardziej boli mnie ten nieszczęsny wyświetlacz bo na reklamach taki super czarny a w rzeczywistości niebieska kupa...