Kategorie

Ostatnio przeglądane

Promocje

Garmin

Approach S20 Czarny 010-03723-01

010-03723-01

Nowy produkt

Towar niedostępny

Zegarek golfowy GPS poprawia efektywność gry

Więcej szczegółów

Brak towaru w magazynie

999,00 zł

DARMOWA DOSTAWA!

Do listy życzeń

  • Połączenie stylowego wyglądu z czytelnym wyświetlaczem i funkcjami monitorowania aktywności¹
  • Monitor gry AutoShot™ automatycznie śledzi uderzenia3 wzdłuż fairwaya
  • Możliwość sparowania z czujnikiem Garmin TruSwing™ pozwala doskonalić efektywność gry
  • Funkcja CourseView bezpłatnie i automatycznie aktualizuje często rozgrywane pola golfowe
  • Powiadomienia z telefonu o przychodzących połączeniach, wiadomościach tekstowych i innych komunikatach³
  • Czas działania baterii: do 15 godzin w trybie GPS; do 8 tygodni w trybie śledzenia aktywności

 

Garmin Approach® S20 to elegancki i lekki zegarek golfowy GPS, który sprawdzi się nie tylko na polu golfowym. Ma fabrycznie załadowane dane ponad 40 000 pól golfowych, w tym hazardy, a także funkcję GreenView i nowy Monitor gry Autoshot™ pozwalający na szczegółową analizę rozgrywki w serwisie Garmin Connect®. Zegarek jest wyposażony również w funkcje śledzenia aktywności¹ i powiadomień z telefonu², co pozwala dostosować go do swojego stylu życia.

 

At a Glance

Poznaj podstawowe dane przed uderzeniem

Czy to rozgrywasz luźną rundkę ze znajomymi na ulubionym polu w okolicy, czy też poznajesz niesamowite pole przy ośrodku wypoczynkowym, urządzenie Approach S20 dokładnie wie, gdzie jesteś i jak daleko znajdujesz się od kolejnego greena. Czuły odbiornik GPS zegarka dostarcza danych o dystansie, które pozwalają na oddanie celniejszych uderzeń. Natomiast wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości pokazuje odległości do przedniej, tylnej i środkowej części greena, a także hazardy, dołki zakręcające i lay-upy.

 

Rozgrywka w detalach

Monitor gry AutoShot™ automatycznie śledzi uderzenia3 wzdłuż fairwaya i mierzy odległości, umożliwiając późniejszą analizę rundy w aplikacji Garmin Connect.

 

Rozgrywaj więcej rund

Urządzenie Approach S20 jest wyposażone w wytrzymałą baterię litowo-jonową, która starcza na kilka długich partii lub na rozegranie kilku dodatkowych dołków. W trybie GPS zapewnia ona do 15 godzin działania, czyli w praktyce cały weekend gry w golfa. W przypadku codziennego użytkowania w trybie monitorowania aktywności bateria zapewnia zasilanie do 8 tygodni bez ładowania.

 

Garmin Connect — platforma społecznościowa dla golfistów

Garmin Connect  to internetowa platforma, będąca doskonałym narzędziem do analizy rozegranych rund. Pozwala także na automatyczne pobieranie wybranych starych rund i porównanie wyników z ostatnio rozegraną rundą w celu uzyskania lepszego handicapu dla każdego pola, na którym grasz. Garmin Connect oferuje nawet możliwość utworzenia idealnej rundy poprzez zestawienie Twoich najlepszych wyników dla każdego dołka w obrębie danego pola. 

Poznaj greeny

Funkcja GreenView w urządzeniu Approach S20 pokazuje rzeczywisty kształt i układ greenu. Możesz ręcznie zmienić pozycję chorągiewki na bieżącą, aby zwiększyć dokładność odległości do dołka.


 

Wyniki na nadgarstku

Approach S20 z łatwością zapisuje wyniki uzyskane w danej rundzie. Po skończeniu rundy można ją zapisać, przejrzeć a nawet przesłać za pomocą aplikacji fitness Garmin Connect™ Mobile, by następnie udostępnić ją znajomym golfistom.


 

Powiadomienia z telefonu

Nie przegap żadnej ważnej wiadomości SMS, e-maila ani alertu podczas partii tylko dlatego, że smartfon został w torbie. Approach S20 to smartwatch, który może wyświetlać powiadomienia bezpośrednio ze zgodnego smartfonu. Teraz dzięki technologii Bluetooth można odczytać ważne wiadomości e-mail lub SMS, na które czekasz, nawet ze środka fairwaya. Zegarek Approach S20 zapewnia również nowy sposób ćwiczenia uderzeń. W połączeniu z opcjonalnym czujnikiem Garmin TruSwing™ wyświetla ono kluczowe pomiary dotyczące uderzeń bez potrzeby korzystania ze smartfonu lub tabletu. Model S20 połączony z czujnikiem TruSwing™ pozwala na odczytywanie takich danych, jak kąt lico–cel, ścieżka kija czy prędkość uderzenia, wprost z nadgarstka.

 

Jedyny zegarek, jakiego potrzebujesz

Zegarek golfowy Approach S20 cechuje elegancki design, dzięki czemu doskonale prezentuje się również na co dzień. Jego kolejne ważne cechy to wytrzymałość i wodoszczelność do 5 atm (50 metrów). Jest również wyposażony w funkcję monitorowania aktywności z powiadomieniami przypominającymi o ruchu, które wspierają użytkownika w dążeniu ku zdrowszemu stylowi życia. Miłośnicy spacerów z pewnością docenią wbudowany licznik mierzący przebytą drogę.

   

¹ Dokładność śledzenia aktywności
² W przypadku użycia w połączeniu ze zgodnym smartfonem
3 Lie kija i rodzaj kontaktu z piłką w momencie uderzenia mogą mieć wpływ na monitorowanie uderzenia. Putty nie są monitorowane. Również inne rodzaje uderzeń, zwłaszcza chipy w okolicy greena, mogą nie mogą być monitorowane.

 

Zestaw zawiera:

  • Zegarek Approach S20
  • Zaczep do ładowania/zapisu danych
  • Podręcznik użytkownika

Sprzedawane urządzenia objęte są 2 letnią gwarancją.

8 innych produktów w tej samej kategorii: