​ ​ ​ ​
Kategorie produktów

Ostatnio przeglądane

Garmin

Garmin Approach X40 Czarno-szary 010-01513-00

010-01513-00

Nowy produkt

Towar niedostępny

Opaska golfowa z GPS dodaje stylu na polu golfowym

Więcej szczegółów

Brak towaru w magazynie

Cena
1 079,00 zł

DARMOWA DOSTAWA!

Nikt jeszcze nie napisał opinii
w tym języku

8 podobnych produktów:

  • Smukła i delikatna opaska GPS dla golfistów wyposażona w technologię pomiaru tętna na nadgarstku Elevate? i funkcję monitorowania aktywności1
  • Wyświetla odległości do przedniej, tylnej i środkowej części greenów oraz hazardy
  • Monitor gry AutoShot? automatycznie śledzi uderzenia3 wzdłuż fairwaya
  • Monitor aktywności pokazuje liczbę kroków, dystans, spalone kalorie, tętno i poziom intensywności aktywności1
  • Urządzenie delikatnie wibruje, aby poinformować o powiadomieniach z telefonu, takich jak połączenia przychodzące, wiadomości tekstowe i inne alerty
  • Czas działania baterii: do 10 godzin w trybie GPS; do 5 dni w trybie zegarka

 

Chcesz lepiej grać w golfa, poprawić ogólną kondycję fizyczną i zyskać dobre samopoczucie? Opaska golfowa GPS Approach X40 jest idealnym, kompleksowym rozwiązaniem. Urządzenie ma fabrycznie załadowane dane ponad 40 000 pól golfowych z całego świata, nieprzerwanie monitoruje tętno i codzienną aktywność, a za pomocą alertów wibracyjnych informuje o powiadomieniach z telefonu, dzięki którym zawsze masz kontakt ze światem.

Pomiar tętna na nadgarstku

Opaska dla golfistów z technologią pomiaru tętna na nadgarstku Elevate mierzy tętno przez całą dobę. Oferuje swobodę ćwiczenia bez konieczności zakładania dodatkowych pasków. Na podstawie tętna Approach X40 oblicza spalone kalorie i określa intensywność ćwiczeń, dzięki czemu zapewnia dokładniejsze dane Twojej aktywności1.

Wszechstronność

Tylko Garmin łączy funkcje GPS dla golfistów, monitorowanie aktywności i łączność ze smartfonem w jednej, wielofunkcyjnej, smukłej opasce. Opaska golfowa Approach X40 jest wodoszczelna do głębokości 50m , ma akumulator litowo-jonowy, pokazuje godzinę i datę oraz umożliwia ustawienie alarmu, dzięki czemu każdego dnia pomaga realizować założony plan.

Ekran pomiaru tętna vívoactive HR

Przydatne wskazówki dla golfistów

 

Approach X40 jest doskonałym partnerem golfisty w każdej sytuacji. Gdy poznajesz nowe pole, urządzenie wie, gdzie jesteś i jak daleko znajdujesz się od kolejnej chorągiewki. Czuły odbiornik GPS dostarcza danych o dystansie, które umożliwiają jeszcze skuteczniejszą grę. Jasny ekran dotykowy wyświetla precyzyjne dane dotyczące dystansu do przedniej, środkowej lub tylnej części greena - nawet w otoczeniu drzew.

Funkcja Autoshot?

Funkcja AutoShot3 w opasce Approach X40 automatycznie wykrywa uderzenia4, mierzy ich odległości i automatycznie zapisuje ich lokalizacje, umożliwiając późniejszą analizę rundy na koncie Garmin Connect?.

Green View

Ekran pomiaru tętna vívoactive HR

Funkcja GreenView pokazuje rzeczywisty kształt i układ greena, nawet jeśli gracz znajduje się za nim. Możesz ręcznie zmienić pozycję chorągiewki na bieżącą, aby pomiary były jeszcze dokładniejsze.

Powiadomienia z telefonu

Nie przegap żadnej ważnej wiadomości SMS, e-maila ani alertu tylko dlatego, że smartfon został w torbie. Approach X40 działa jako bezprzewodowe rozszerzenie zgodnego urządzenia mobilnego, wyświetlając powiadomienia z telefonu bezpośrednio na opasce2. Teraz dzięki technologii Bluetooth można odczytać ważne wiadomości e-mail lub SMS, na które czekasz, nawet ze środka fairwaya.

Społeczność golfistów w Garmin Connect

Garmin Connect umożliwia analizę, udostępnianie i porównywanie uzyskanych wyników. Można pobierać wcześniejsze wyniki na danym polu i porównywać je z obecnymi, aby poznać swoje postępy. Na Garmin Connect można także zobaczyć, jak wyglądałaby nasza idealna partia stworzona z najlepszych wyników z 18 dołków w obrębie danego pola.

Garmin Connect Mobile
Garmin Connect Mobile
Garmin Connect Mobile

 

Cyfrowa karta wyników

Dzięki wbudowanej cyfrowej karcie wyników opaska Approach X40 ułatwia śledzenie punktacji w trakcie rundy. Po zakończeniu rundy można ją zapisać i przejrzeć. Ponadto można użyć aplikacji Garmin Connect? Mobile na smartfonie, aby automatycznie przesłać i udostępnić dane znajomym golfistom.

Współpraca z czujnikiem TruSwing?

Po połączeniu łatwego w obsłudze, montowanego na kiju czujnika Garmin TruSwing (sprzedawanego osobno) z opaską Approach X40 i zgodnym smartfonem lub tabletem możesz obejrzeć wizualizację uderzenia 3D w czasie rzeczywistym oraz inne użyteczne statystyki, aby sprawdzić, jak Twoja technika uderzenia wpływa na tor lotu piłki i wyniki uderzeń. Za pomocą aplikacji Garmin Connect Mobile możesz błyskawicznie analizować tempo uderzenia, prędkość i ścieżkę kija, najważniejsze kąty ustawienia kija i wiele innych parametrów.

 

Aktualizacje pól

Darmowe aktualizacje pól golfowych

Zakup opaski golfowej Approach X40 jest inwestycją w kompleksowe rozwiązanie. Urządzenie jest gotowe do pracy zaraz po wyjęciu z opakowania i zawiera fabrycznie załadowane dane pól golfowych. Ponadto za pomocą aplikacji Garmin Express można dodawać nowe pola golfowe i okresowo aktualizowane dane dotychczasowych pól. A co najlepsze, aktualizacje są całkowicie bezpłatne i nie wymagają uiszczania żadnych opłat związanych z konfiguracją czysubskrypcją.

 

Zestaw zawiera:

  • Opaska Approach X40
  • Zaczep do ładowania/zapisu danych
  • Dokumentacja

Sprzedawane urządzenia objęte są 2 letnią gwarancją.

Opinie są weryfikowane, aby ograniczyć ilość SPAMu. Po otrzymaniu opinii weryfikujemy je w ciągu kilku godzin.

Bądź pierwszym, kto napisze opinię !