​ ​ ​ ​
Kategorie produktów
Garmin

Garmin Edge 1030 Plus HR/CAD Bundle 010-02424-11

010-02424-11

753759256296

Nowy produkt

Towar dostępny natychmiast

Towar znajduje się fizycznie w naszym salonie sprzedaży.
Wysyłka w ciągu 24 godzin w dni robocze.

 

3 lata gwarancji
Najbliższa wysyłka już
Jutro 14:00

3 Lata Gwarancji

Zaawansowany licznik rowerowy GPS z nawigacją i funkcjami online

Więcej szczegółów

Cena
2 389,00 zł

DARMOWA DOSTAWA!

(4,8/5)
4 oceny - 4 opinie
Rozkład ocen

2 389,00 zł

3 podobnych produktów:

Powiązane artykuły na blogu

Czujniki mocy Rally
2022-03-16

Czujniki mocy Rally

Czujnik mocy Rally mierzy siłę przekładaną do pedału kilkaset razy w ciągu każdej sekundy, moc określana jest po zebraniu danych takich jak siła, kierunek, obroty ramienia korby i czas.

Co lepsze na rower – zegarek czy licznik?
2020-10-20

Co lepsze na rower – zegarek czy licznik?

Przyjrzymy się obydwóm rozwiązaniom, wyszczególnimy mocne i słabe strony i ułatwimy Wam wybór. To powtarzające się pytanie wielu naszych klientów.

Garmin Edge 1030 Plus – pierwsze wrażenia
2020-06-25

Garmin Edge 1030 Plus – pierwsze wrażenia

Czy mamy do czynienia z prawdziwym następcą dla 1030, czy to tylko urządzenie po lekkim liftingu za wyższą cenę?

POLSKIE MENU, 3 LATA GWARANCJI

 

ODKRYWAJ ŚWIAT I SWOJE GRANICE

Jazda rowerem bez zbędnych przerw dzięki najlepszemu licznikowi rowerowemu GPS. Licznik Edge 1030 Plus jest gotowy na każdą trasę, od odległych szutrowych eskapad po najsłynniejsze szosowe podjazdy.

Synchronizuj treningi w domu lub na zewnątrz prosto na licznik rowerowy Edge. To proste.

Trening. Licznik Edge sugeruje trasy i treningi w oparciu o aktualne obciążenie treningowe.

Bez względu na to, jak daleko jedziesz, licznik Edge zawsze wskaże Ci drogę powrotną.

Umożliwia pozostawanie w kontakcie na wiele różnych sposobów, m.in. jest zgodny z technologią inReach®.

Licznik podłączony do sieci1 umożliwia odbieranie wiadomości i korzystanie z ulubionych aplikacji rowerowych.

Jedź dalej, ładuj mniej. Nawet 24 godziny pracy baterii2.

Najwyższa wydajność.

DYNAMICZNE MONITOROWANIE EFEKTYWNOŚCI

Uzyskaj więcej informacji o tym, jak Twoje ciało reaguje na trening. Śledź pułap tlenowy, czas odpoczynku, obciążenie treningowe, analizę obciążenia treningowego i inne wskaźniki3.

STAN WYTRENOWANIA

Jak wydajny jest Twój trening? Licznik Edge automatycznie ocenia historię ostatniego treningu i wskaźniki wydolności, dostarczając informacji o efektywności treningu, szczytowej formie czy przetrenowaniu3.

SUGESTIE DOTYCZĄCE CODZIENNYCH TRENINGÓW

Aby uzyskać wskazówki dotyczące treningu uwzględniające Twój poziom sprawności fizycznej, zapoznaj się z zaleceniami dotyczącymi codziennej jazdy w oparciu o bieżące obciążenie treningowe i pułap tlenowy3.

SYNCHRONIZUJ PLANY TRENINGÓW

Pobieraj treningi w pomieszczeniach i na świeżym powietrzu z inteligentnego generatora planów treningowych w aplikacji Garmin Connect™ lub zsynchronizuj z licznikiem Edge za pomocą innych aplikacji, w tym TrainingPeaks® i TrainerRoad.

AKLIMATYZACJA DO WYSOKIEJ TEMPERATURY I WYSOKOŚCI

Przygotuj się na każde warunki. Zobacz, jak Twój organizm radzi sobie w różnych warunkach otoczenia oraz jak aklimatyzuje się do temperatury i wysokości3.

FUNKCJA CLIMBPRO

Automatyczne wyświetlanie pozostałego wzniosu i nachylenia podczas wspinania się na trasie lub szlaku. Pomaga to zmierzyć wysiłek oraz zobaczyć, ile jeszcze musisz wytrzymać.

POWIADOMIENIA DOTYCZĄCE ODŻYWIANIA I NAWADNIANIA

Sprawdzaj informacje potrzebne, aby nie stracić sił, kilometr po kilometrze. Licznik Edge 1030 Plus powiadomi Cię, kiedy nadejdzie czas na wypicie wody lub zjedzenie posiłku.

DYNAMIKA JAZDY

Wykorzystaj zaawansowane statystyki jazdy na rowerze3, które informują o zmianach w Twojej wydajności na podstawie zmiennych warunków, takich jak konfiguracja roweru, czas trwania jazdy i inne.

DYNAMIKA JAZDY GÓRSKIEJ

Śledź najważniejsze szczegóły każdej jazdy dzięki nowym danym dotyczącym jazdy na rowerze górskim, takim jak liczba skoków, ich dystans i czas spędzony w powietrzu.

TRUDNOŚĆ I PŁYNNOŚĆ JAZDY

Trudność jazdy jest oceniana w oparciu o dane GPS, wysokości i inne. Płynność określa z kolei, jak płynnie pokonujesz szlak, dzięki czemu wiesz, jaki rekord masz do pobicia następnym razem.

DŁUŻSZY CZAS PRACY BATERII

Licznik Edge 1030 plus zapewnia 24 godziny pracy baterii2 nawet przy intensywnym użytkowaniu. Możesz podwoić ten czas dzięki zestawowi baterii Garmin Charge™.

Znajdź więcej niż tylko trasy.

PONOWNE PRZELICZANIE POZA TRASĄ

Możesz wstrzymywać wskazówki dotyczące trasy i powiadomienia o trasie, gdy zjeżdżasz ze szlaku, aby odkrywać nowe miejsca. Gdy zechcesz wrócić na szlak, urządzenie Edge 1030 Plus pokaże Ci drogę.

GARMIN CYCLE MAP

Korzystaj z fabrycznie załadowanych map, które mają szerszy zasięg niż kiedykolwiek wcześniej, w tym z danych dotyczących szlaków MTB z aplikacji Trailforks. Pobierz także dane wysokości, punkty szczególne i adresy z możliwością wyszukiwania.

APLIKACJA TRAILFORKS

Zaimportuj zaplanowane trasy bezpośrednio do fabrycznie zainstalowanej w liczniku Edge 1030 Plus aplikacji Trailforks. Trasy te uwzględniają warunki panujące na szlaku i pozwalają lepiej dysponować czasem.

TRYB PODGLĄDU ROZWIDLENIA

Kiedy korzysta się z aplikacji Trailforks, tryb ten automatycznie wyświetli zbliżające się rozwidlenia drogi i pokaże, w którym miejscu na szlaku się znajdujesz.

SZCZEGÓŁOWE WSKAZÓWKI NAWIGACYJNE

Ze szczegółowymi wskazówkami i alertami, które powiadomią Cię o nadchodzących zakrętach, nigdy się nie zgubisz.

WRÓĆ NA START

Inteligentny licznik Edge 1030 Plus poprowadzi Cię z powrotem do punktu startu, jeśli zdecydujesz się na wcześniejszy powrót do domu.

OBLICZANIE TRASY

Nie trać czasu dzięki dwukrotnie szybszemu obliczaniu trasy w porównaniu z poprzednimi modelami.

WYZNACZANIE POPULARNYCH TRAS

Licznik Edge 1030 Plus korzysta z miliardów kilometrów danych udostępnionych przez cyklistów w celu zapewnienia najlepszej trasy, wybierając z najczęściej uczęszczanych dróg i szlaków.

UTWÓRZ WIĘCEJ TRAS

Twórz trasy w naszej aplikacji Garmin Connect, a nigdy nie zabraknie Ci miejsc do jazdy. Możesz też zaplanować je na innych platformach, takich jak Strava i Komoot, a następnie automatycznie zsynchronizować je z licznikiem Edge.

Bezpieczeństwo priorytetem.

ZGODNOŚĆ Z INREACH®

Pozostań w kontakcie, gdziekolwiek się udasz, parując urządzenie Edge z urządzeniem inReach®.. Wyświetlaj wiadomości i odpowiadaj na nie, udostępniaj dane podróży i uruchamiaj interaktywne alerty SOS4 w ramach subskrypcji inReach.

ZGODNOŚĆ Z URZĄDZENIAMI VARIA

Sparuj urządzenie Edge 1030 Plus z naszym radarem wstecznym i światłami Varia, aby z łatwością widzieć pojazdy i być widzianym na drodze.

WYKRYWANIE ZDARZEŃ

Ten licznik rowerowy Edge automatycznie wysyła Twoją lokalizację do kontaktów alarmowych, jeśli wykryje wypadek5.

ALARM ROWEROWY

Chroniony kodem PIN alarm rowerowy wyśle powiadomienie na Twój telefon1, jeśli rower zmieni położenie pod Twoją nieobecność.

WIADOMOŚCI GRUPOWE

Pozostań w kontakcie1 ze swoją ekipą, jeśli się rozdzielicie.

GROUPTRACK

Obserwuj swoich towarzyszy, nawet gdy nie są widoczni, i pozwól im obserwować Ciebie1. Funkcja GroupTrack może śledzić nawet 50 znajomych jednocześnie. Wystarczy spojrzeć na ekran, aby zobaczyć aktualizacje.

LIVETRACK

Funkcja LiveTrack umożliwia znajomym i rodzinie śledzenie Twojej lokalizacji w czasie rzeczywistym1, a nawet wyświetlanie całego planowanego kursu. Możesz mieć pewność, że Twoi bliscy wiedzą dokładnie, dokąd jedziesz.

Bądź na bieżąco.

POWIADOMIENIA Z TELEFONU

Odbieraj wiadomości i alerty bezpośrednio w liczniku rowerowym Edge sparowanym ze zgodnym smartfonem.

SYNCHRONIZUJ Z GARMIN CONNECT

Funkcja Garmin Connect to aplikacja, wokół której działa prężna społeczność internetowa. Jej członkowie mogą na bieżąco komunikować się i rywalizować, a nawet dzielić się w mediach społecznościowych swoimi osiągnięciami.

CONNECT IQ

Pobierz niestandardowe pola danych z witryny Connect IQ Store, aby mieć dostęp do większej liczby statystyk na pierwszy rzut oka.

ZGODNOŚĆ Z TRENAŻEM ROWEROWYM

Sparuj licznik Edge 1030 Plus z trenażerem rowerowym Tacx®, dzięki czemu będziesz mógł podróżować w dowolnym miejscu i czasie.

KOMPATYBILNY Z SYSTEMEM E-ROWERU SHIMANO STEPS

Dedykowany ekran stanu e-roweru, pola danych oraz obsługa stanu systemu i komunikatów ostrzegawczych. Podczas jazdy możesz nawet zobaczyć poziom wspomagania, pozycję zębatki, poziom baterii i nie tylko.

AUTOMATYCZNA KONFIGURACJA

Bądź gotowy do jazdy w kilka chwil, zamiast tracić czas na konfigurowanie ustawień. Pobierz wstępnie wypełnione profile tras w oparciu o poprzednie modele Edge, typy tras lub czujniki.

WSPÓŁPRACA Z WIELOMA APLIKACJAMI

Coraz więcej Twoich ulubionych platform treningowych i map współpracuje z licznikiem Edge. Podróżuj, jak chcesz, korzystając z takich rozwiązań jak Strava, Koot, TrainingPeaks i wiele innych.

 

Zawartość zestawu:

 • Edge® 1030 Plus
 • HRM-Dual
 • Czujnik rytmu
 • Czujnik prędkości
 • Uchwyty (standardowy i na kierownicę montowany na płasko)
 • Przewód USB
 • Linka zabezpieczająca
 • Podręczniki użytkownika

 

1 Po sparowaniu ze zgodnym smartfonem.
2 Czas działania baterii może różnić się w zależności od sposobu korzystania.
3 W połączeniu ze zgodnymi czujnikami.
4 Aby uzyskać dostęp do sieci satelitarnej Iridium® obejmującej swoim zasięgiem cały świat i móc korzystać z takich funkcji jak śledzenie na żywo, wysyłanie wiadomości czy nadawanie sygnału SOS, wymagany jest plan subskrypcji inReach®.
5 Po sparowaniu ze zgodnym smartfonem. Aby dowiedzieć się więcej o wymaganiach oraz ograniczeniach funkcji bezpieczeństwa i śledzenia, odwiedź stronę Garmin.com/safety
TrainingPeaks® to zarejestrowany znak towarowy firmy Peaksware, LLC.
 
ANT
Firstbeat

 

Sprzedawane urządzenia objęte są 3-letnią gwarancją: 2-letnią gwarancją producenta oraz dodatkową roczną gwarancją firmy Azymut.

Dane fizyczne

Masa 124 g
Klasa wodoszczelności IPX7
Kolorowy wyświetlacz Tak
Rozdzielczość wyświetlacza 282 × 470 px
Wymiary fizyczne 58 × 114 × 19 mm

Czas działania baterii

Tryb oszczędzania baterii Tak
Czas działania baterii 24 godz.

Cechy podstawowe

Akcelerometr Tak
Bateria Bateria litowo-jonowa
Galileo Tak
GLONASS Tak
GPS Tak
Pułap tlenowy Tak
Wbudowana pamięć 32 GB
Wysokościomierz barometryczny Tak
Żyroskop Nie
Łączność Bluetooth®, ANT+®
Powiadomienia z telefonu Tak
Ekran dotykowy Tak
Łączność z pilotem Edge Tak
Mapa bazowa Tak
Możliwość dodawania map Tak
Slot na kartę pamięci Nie
Mapa PL TOPO Nie (możliwość dokupienia)
Multi-GNSS (korzystanie z wielu systemów satelitarnych jednocześnie) Maksymalnie 2 systemy jednocześnie, bez dowolności wyboru

Funkcje dodatkowe

Alert czasu/dystansu (włącza alarm po osiągnięciu celu) Tak
Aplikacja Connect IQ™ (tarcze zegarka, pola danych, widżety i aplikacje) Tak
Aplikacja LiveTrack Tak
Auto Lap® Tak
Auto Pause® Tak
Autoprzewijanie Tak
Efekt treningu (aerobowego) Tak
Efekt treningu (beztlenowego) Nie
Group LiveTrack Tak
Kursy (współzawodnictwo z poprzednimi aktywnościami) Tak
Mapa Garmin Cycle Map (mapa dla rowerzystów z możliwością wyznaczania tras) Tak
Odpowiedź tekstowa / odrzuć połączenie za pomocą wiadomości tekstowej (tylko dla systemu Android™) Tak
Physio TrueUp Tak
Planowanie wspinaczek ClimbPro™ Tak
Plany treningów do pobrania Tak
Prognoza pogody Tak
Spalone kalorie Tak
Trening interwałowy Tak
Virtual Partner™ Tak
Virtual Racer™ Tak
Waypointy/ulubione/pozycje 200
Wykrywanie zdarzeń Tak
Wyznaczanie popularnych tras Trendline™ Tak
Dynamika MTB Tak
Kreator kursów na urządzeniu Tak
Asystent odpoczynku Tak
Pomiary fizjologiczne Tak
Sugestie dotyczące codziennych ćwiczeń Tak
Zintegrowane dane szlaku TrailForks Tak
Kompatybilny z Dynamics jazda na rowerze Tak
Alerty pogodowe Tak
Alarm rowerowy Tak
Historia okrążeń do 200 godz.
Trasy 100
Przesyłanie wiadomości między jeźdźcami Tak
Pomoc Tak
Ładowanie energią słoneczną Nie
Analiza wymagań kursu Nie
Analiza wytrenowania rowerowego Nie
Główne i dodatkowe cele treningowe Nie
Przewodnik mocy Nie
Wyszukiwanie lokalizacji w urządzeniu Nie

Zgodność

Zgodność z aplikacją na telefon Aplikacja Garmin Connect
Zgodność z miernikiem mocy (wyświetlanie informacji o mocy ze zgodnych mierników mocy ANT+ innych producentów) Tak
Zgodność z radarem Varia™ (radar wsteczny) Tak
Zgodność ze smartfonami iPhone®, Android™
Zgodność ze światłami Varia™ Tak
Elektroniczna zmiana biegów ANT+ Tak
Integracja Shimano DI2 Synchro Shift Tak
Sterowanie trenażerem serii SMART Tak
Kompatybilny z zasilaniem podczas jazdy (akumulator Garmin Charge) Tak
Pilot Varia Tak
Kompatybilny z InReach® Tak

W zestawie

Urządzenie Edge 1030 Plus
Uchwyt na kierownicę montowany na płasko Tak
Uchwyt standardowy Tak
Linka zabezpieczająca Tak
Przewód do ładowania i przesyłu danych Tak
Podręczniki użytkownika Tak
Czujnik tętna Tak
Czujnik prędkości Tak
Czujnik rytmu Tak
Uchwyt do roweru górskiego Nie
Silikonowe etui Nie
Pilot Edge Nie
Przewód USB do uchwytu zasilającego Nie
Uchwyt zasilający Edge Nie
Opinie mogą być dodane tylko przez zarejestrowanych użytkowników eAzymut.pl i dotyczyć tylko produktów, które dany klient zakupił. Opinie są weryfikowane w ciągu 24 godzin w dni robocze.
przez dnia 2021-03-22 :

Pełna PROFESKA

Polecam!!
Nie trzeba się rozwodzić, produkt z najwyższej półki!

przez dnia 2020-09-20 :

Dobry upgrade

TLDR:
+ bardzo dobra bateria (~ok. 3-5% zużycia na 1h jazdy ze wszystkimi czujnikami)
+ proste menu
+ nawigacja w przypadku zboczenia z trasy - opcje dołącz tam gdzie zboczyłeś, dołącz w najbliższym miejscu do trasy, lub wróć najszybciej do celu
+ aplikacje ConnectIQ
+ duży ekran, pozwala się łatwo rozejrzeć po okolicy
+/- da się jeździć w deszczu, ale ze sterowaniem dalej kłopot (chyba że ktoś pokusi się o pilota)
- nadal obliczanie trasy trwa długo (~100km po śladzie zaczynające i kończące się w dużym mieście - do 5 minut)
- brak odświeżania mapy przy wyliczaniu trasy
- duże zużycie baterii w telefonie, w przypadku włączonego połączenia Garmin telefon
- nie wiadomo trochę po co wifi w tym urządzeniu, bo bez telefonu i tak nic (?) po wifi się nie synchronizuje
- ustawienia dodatkowych aplikacji/widgetów wymagają dostępu do internetu
- urządzenie nie radzi sobie z wyświetlaniem dużej liczby POI (np. rynek we Wrocławiu), szczególnie w trybie przeglądania mapy.

Jest to moje trzecie urządzenie Garmina (wcześniej miałem etrex 20 z ~2013 roku, Oregon 700) i trochę musiałem się przyzwyczaić. Z racji tego, jak jest ułożone menu, zacząłem korzystać z nawigacji po śladzie, i choć przeliczenie trasy trwa długo (przy dłuższych trasach - nawet parę minut), to jest to wygodne, bo w przypadku zboczenia z trasy urządzenie proponuje do 3 alternatyw. To powoduje, że jak są jakieś objazdy, dość łatwo można dostać nową propozycję, która ma sens.

Pomimo tego, co jest napisane i co piszą w innych recenzjach, w przypadku jazdy w deszczu korzystanie z urządzenia jest mocno utrudnione. W porównaniu do Oregona - widać ekran (na Oregonie, przy zablokowanym i mokrym ekranie, ciągle wyświetlał się komunikat, że ekran zablokowany), ale jak ma się mokre palce - to bardzo trudno coś wybrać. Najlepiej mieć jeden ekran, który pokazuje wszystkie potrzebne informacje, i już nic nie zmieniać, jak też wyłączyć opcje, które zmieniają aktywny ekran (climbpro, segmenty itp.).

Integracja z telefonem dużo lepsza (bo w końcu mogę przekazać trasę na urządzenie), ale jest dużo ale. Włączone połączenie zżera dużo baterii w telefonie. Trochę mniej, gdy wyłączyłem transmisję danych dla Garmin Connect, ale nadal dużo (30-40% na 4h jazdy), bez specjalnego uzasadnienia. Jest to o tyle słabe, że wyłącza opcję LIveTrack, a nie wiem też - czy informacja o wypadku trafi w tej sytuacji do osób, do których powinna. W przypadku Oregona nie zauważyłem tego problemu. Przekazywanie tras ze Stravy na Garmina też jest upośledzone, bo gdy zrobi się to za pomocą rekomendowanych narzędzi (synchronizacja tras pomiędzy Garmin Connect, a Strava), to wtedy Garmin korzysta z modelu terenu w urządzeniu i wychodzą absurdy zarówno na ClimbPro, jak i odnośnie statystyki, ile jeszcze pod górę. Rozwiązaniem jest przenosić trasy samodzielnie do Garmin Connect, wtedy wysokość jest brana z serwerów Garmina (?), i wykresy na ClimbPro są dużo bliższe rzeczywistości.

No i na koniec też warto wspomnieć o dodatkowych aplikacjach, które można wgrać na urządzenie. Można znaleźć tam różne ciekawostki, ja znalazłem dla siebie dwie (Strava effort oraz Gears) i cieszy, że można na urządzeniu pokazać też coś, czego producent nie przewidział. Jedyną wadą jest to, że by dojść do ustawień aplikacji, trzeba mieć aktywne połączenie z Internetem, który nie powinien być wymagany w takiej sytuacji.

Na koniec może warto powiedzieć parę słów o mapach. Są to mapy na podstawie OpenStreetMap, skupione na prezentacji siatki dróg. Wcześniej korzystałem z VeloMap też bazujące na OpenStreetMap. Na mapie dostarczanej przez Garmina mam wrażenie, że wyliczanie trasy trwa krócej, natomiast jest dość mało szczegółów w porównaniu do VeloMap. Z jednej strony - dzięki temu mapy są czytelne, z drugiej strony — trochę gorzej zorientować się co jest ciekawego w okolicy. Czasami też nawierzchnia na mapie Garmina jest nieprawidłowo interpretowana i niektóre wyasfaltowane drogi są opisane jako "unpaved road". Najbardziej mi brakuje, że niezależnie od mapy, nie jestem w stanie wyszukać punktu "drinking water" z czego często korzystałem w moich poprzednich urządzeniach - mapy Garmina tego nie zwierają, a jak korzystam z VeloMap, to w kategoriach wyszukiwania nie ma "facilities" w ramach której występowała.

Na koniec - nie jest może jeszcze idealnie (ale nadzieja w aktualizacjach oprogramowania, część błędów, na które napotkałem już została poprawiona i już ich nie opisywałem), ale jest lepiej, niż w produktach konkurencji. Trochę brakuje mi sterowania przyciskami, może kiedyś zdecyduję się jeszcze na pilota, ale to też jest półśrodek.

przez dnia 2020-08-31 :

Polecam!

Cóż można napisać o Garminie Edge 1030 PLUS...
... jest świetny, bardzo ułatwia trening, a dodatkowo nie jest nachalny, np, z ciągłym, upominaniem by wrócić na uprzednio obrany kurs. Fajnie prowadzi po trasie, dobrze wyznacza trasę w nieznanym terenie.
Fantastyczną rzeczą są wgrane mapy i to że wybierając się w nieznany rejon mogę wgrać mapkę za darmo i normalnie trenować. Podoba mi się także to że bez większych problemów można w miarę intuicyjnie się nim posługiwać.
Fajną rzeczą jest także to że po sparowaniu z telefonem można odbierać smsy i wiadomo czy ktoś do Ciebie dzwonił.
Polecam, warto kupić to cudo.
Co do sklepu eAzymut.pl, jestem bardzo zadowolona z obsługi i kontaktu, miło i profesjonalnie.

przez dnia 2020-07-23 :

Edge 1030

Świetny produkt. Szybki serwis. 5+

 • Edge 1030 Plus z bliska
 • Edge 1030 - co nowego?
 • Porównanie liczników rowerowych Garmin Edge 130 Plus/530/830/1030 Plus/1040/Explore 2