Kategorie

Ostatnio przeglądane

 • Edge 20

  Niewielki i łatwy w obsłudze licznik...

Promocje

Garmin

Garmin Edge 20 010-03709-10

010-03709-10

753759137861

Nowy produkt

Towar niedostępny

3 Lata Gwarancji

Niewielki i łatwy w obsłudze licznik rowerowy GPS.

Więcej szczegółów

Brak towaru w magazynie

459,00 zł

DARMOWA DOSTAWA!

Do listy życzeń

3 LATA GWARANCJI
POLSKIE MENU

Niewielki i łatwy w obsłudze licznik rowerowy GPS
 • Mierzy dystans, prędkość i czas
 • Pozwala planować, pobierać i jeździć nowymi trasami
 • Pozwala zapisywać, planować i udostępniać aktywności w serwisie Garmin Connect™
 • Wodoodporne, trwałe urządzenieJedź jeszcze dalej. Urządzenie Edge 20 rejestruje najważniejsze statystyki dotyczące jazdy, takie jak czas, dystans, prędkość, całkowity wznios i pozycję geograficzną. Doskonale sprawdza się w przypadku śledzenia postępów lub planowania codziennych jazd w serwisie Garmin Connect.

Prostota obsługi
Urządzenie Edge 20 zapewnia wszystkie najważniejsze statystyki bez konieczności korzystania z dodatkowego sprzętu i gadżetów. Niewielki rozmiar urządzenia sprawia, że można je zabrać wszędzie i doskonale sprawdza się podczas podróży. Nie trzeba nic konfigurować — wystarczy włączyć, nacisnąć przycisk startu i jechać.

Nie zbaczaj z trasy
Wybieraj spośród tras innych rowerzystów lub stwórz własną trasę w naszym bezpłatnym serwisie społecznościowym Garmin Connect. Po wybraniu trasy możesz przesłać ją bezpośrednio do urządzenia Edge 20 i jechać nią do wybranego celu.

Bez danych, bez problemów
Urządzenie Edge 20 wykorzystuje satelity GPS i GLONASS, aby śledzić pokonany dystans nawet na gęsto zalesionym obszarze. W odróżnieniu od telefonu, z urządzenia Edge 20 można korzystać nawet przez 8 godzin, nie martwiąc się o przesyłanie danych ani o rozładowanie baterii.

Bądź na bieżąco
Korzystając z prostego połączenia z komputerem Mac®  lub PC, można przesłać aktywności do naszej bezpłatnej  internetowej społeczności fitness Garmin Connect.  Można tu obejrzeć na mapie pokonaną trasę,  przeanalizować ją, udostępnić innym i wyświetlić  dodatkowe dane.
 
Segmenty
Korzystając z funkcji segmentów w serwisie Garmin  Connect, można ścigać się z innymi rowerzystami i  sprawdzać rezultaty w tabeli wyników po zakończeniu  jazdy. Funkcja obsługuje ostrzeżenia o miejscach  rozpoczęcia i zakończenia segmentów.

W zestawie:
 • Edge 20
 • Uchwyt standardowy
 • Podstawka do ładowania/zapisu danych
 • Podręczniki użytkownika
Sprzedawane urządzenia objęte są 3-letnią gwarancją: 2-letnią gwarancją producenta oraz dodatkową roczną gwarancją firmy Azymut.