​ ​ ​ ​
Kategorie produktów

Ostatnio przeglądane

Garmin

Garmin Edge 520 Plus + Gratis 010-02083-10

010-02083-10

753759209681

Nowy produkt

Towar niedostępny

3 Lata Gwarancji

Zaawansowany i prosty w obsłudze licznik rowerowy GPS - ścigaj się i nawiguj do celu

Więcej szczegółów

Brak towaru w magazynie

Cena
899,00 zł

1 195,00 zł

DARMOWA DOSTAWA!

Obniżka -296,00 zł

(5/5)
15 ocen - 11 opinii
Rozkład ocen

3 LATA GWARANCJI
POLSKIE MENU

PROMOCJA

Do każdego zakupionego urządzenia etui silikonowe do tego modelu gratis! 

Przy zamówieniu podaj wybrany kolor. W przypadku niewskazania koloru, wyślemy losowy ;)

etui do garmin edge 520 plus

Zaawansowany i prosty w obsłudze licznik rowerowy GPS Garmin Edge 520 Plus z etui

 • Urządzenie nie tylko poprowadzi Cię do celu dzięki zaawansowanym funkcjom nawigacyjnym, ale też ostrzeże Cię gdy zajdzie potrzeba. Posiada wgraną rowerową mapę Garmin Cycle Map, która dzięki szczegółowym wskazówkom sprawi, że zawsze trafisz do celu - niezależnie czy poruszasz się po drogach czy bezdrożach.
 • Fabrycznie zainstalowana funkcja Strava Live Segments umożliwia rywalizację ze swoim poprzednim najlepszym czasem na danym odcinku lub najlepszymi czasami innych rowerzystów - wyniki możesz porównać na ekranie w czasie rzeczywistym.
 • Bądź w kontakcie1 dzięki funkcjom LiveTrack i GroupTrack2, powiadomieniom z telefonu, funkcji komunikacji między rowerzystami i wbudowanej funkcji wykrywania zdarzeń drogowych.
 • Użyj urządzenia z czujnikami pracy serca i czujnikiem generowanej mocy - dowiesz się więcej o swoim maksymalnym pułapie tlenowym nie tylko w czasie jazdy, ale także podczas odpoczynku.
 • Użyj urządzenia z czujnikiem mocy Vector? i sprawdź swój współczynnik FTP (Funkcjonalnej Mocy Progowej) oraz dynamikę jazdy.
 • Czas działania baterii: do 15 godzin3

Z licznikiem Garmin Edge 520 Plus z etui Twój trening jest efektywniejszy i możesz odkryć nowe trasy. Poprowadzą Cię do nich zaawansowane funkcje nawigacyjne, wyświetlane na jasnym, kolorowym ekranie oraz szczegółowa mapa Garmin Cycle Map. Funkcja Strava Live Segments ułatwi podejmowanie nowych wyzwań. Niezależnie od tego, czy odkrywasz nowe trasy, czy dajesz z siebie wszystko podczas rywalizacji, licznik Edge 520 Plus zapewni Ci dokładnie te dane, których potrzebujesz.

Zaawansowane funkcje nawigacyjne z mapą Garmin Cycle Map

Licznik rowerowy Garmin 520 z etui ma fabrycznie załadowaną mapę Garmin Cycle Map oraz zapewnia szczegółowe wskazówki i ostrzeżenia nawigacyjne, które informują o kolejnych ostrych zakrętach. Jeżeli zboczysz z trasy, licznik zaprowadzi Cię na nią z powrotem. Jeżeli zdecydujesz się na wcześniejszy powrót do domu, licznik wskaże Ci drogę do punktu z którego startowałeś.

garmin edge 520 plus z etui

Komunikacja między rowerzystami

Nie ma potrzeby sięgania po telefon ani martwienia się o kompanów z grupy, gdy uciekną do przodu lub zostaną w tyle. Funkcja komunikacji między rowerzystami pozwala wysyłać gotowe wiadomości z licznika rowerowego Garmin 520 z etui do liczników znajomych1. Możesz poinformować swoich przyjaciół, że dogonisz ich za kilka minut lub, albo żeby kontynuowali jazdę bez Ciebie. Jeśli złapiesz gumę lub będziesz potrzebować pomocy, możesz wysłać wiadomość do znajomych, którzy są połączeni za pomocą funkcji GroupTrack, aby mogli Cię odszukać.

garmin edge 520 plus z etui

Zaawansowane monitorowanie efektywności treningu

Licznik rowerowy Edge 520 Plus współpracuje z czujnikami ANT+?, takimi jak czujniki prędkości, rytmu i tętna. Aby zapewnić jeszcze więcej danych dotyczących wydajności, licznik 520 Plus współpracuje z miernikami mocy ANT+, w tym z pedałami z czujnikiem mocy Vector 3 (do nabycia osobno). Nasze wyjątkowe czujniki mocy zamontowane w pedałach mierzą moc całkowitą, bilans mocy dla lewej i prawej nogi oraz rytm pedałowania. Możesz nawet rejestrować dynamikę jazdy, aby pozyskać więcej informacji i danych o tym w jakiej jesteś formie. Pozwala to dokładnie określić miejsce przyłożenia siły do pedału oraz stwierdzić, przez jaki okres obrotu korby jest ona przykładana.

garmin edge 520 plus z etui

Używając opaski z czujnikiem tętna (do nabycia osobno) uzyskujesz dostęp do wielu danych fizjologicznych. Możesz sprawdzić swój maksymalny pułap tlenowy dla jazdy rowerem albo skorzystać z asystenta odpoczynku, który analizuje Twoje dane i podpowiada, jak długo należy odpocząć przed rozpoczęciem kolejnego wymagającego odcinka. Dzięki połączonemu systemowi składającemu się z czujników, akcesoriów, licznika rowerowego oraz analizy danych po zakończonej jeździe w aplikacji Garmin Connect? możesz monitorować swoją wydajność, porównując wyniki z każdego kolejnego treningu.

garmin edge 520 z etui

Dostosuj urządzenie

Personalizacja licznika rowerowego Edge 520 Plus jest łatwa dzięki bezpłatnym aplikacjom i widżetom, które są dostępne w sklepie Connect IQ?. Aplikacje, takie jak AccuWeather MinuteCast, podpowiedzą Ci kiedy przestanie padać, abyś mógł wyruszyć w trasę w odpowiednim momencie. Uzyskaj natychmiastowe informacje dzięki aplikacji MPA oraz Power z serwisu Xert i sprawdź, czy przekraczasz swoją maksymalną moc. Wiele pól danych z możliwością konfiguracji wyświetla ulubione statystyki na jednym czytelnym ekranie.

garmin edge 520 z etui

Bezpieczna i wygodna jazda

Licznik rowerowy Garmin Edge 520 Plus z etui jest zgodny z linią produktów zwiększających bezpieczeństwo podczas jazdy serii Varia?, takich jak radar wsteczny i inteligentne oświetlenie rowerowe. Dzięki sparowaniu tych urządzeń z licznikiem rowerowym Edge będziesz na wyświetlaczu licznika otrzymywać informacje o zbliżających się samochodach, a kierowcy szybciej Cię zauważą. Funkcja LiveTrack umożliwia rodzinie i znajomym śledzenie Twojej pozycji w czasie rzeczywistym, a funkcja GroupTrack2 pozwala mieć oko na pozostałych jadących w grupie i być dla nich widocznym po oddzieleniu się. Licznik Edge 520 Plus jest nawet wyposażony w funkcję wykrywania zdarzeń, która automatycznie wysyła do kontaktu alarmowego twoją pozycję w razie problemów.

garmin edge 520 z etui

Funkcja Strava Live Segments pomaga osiągać lepsze wyniki

Garmin i Strava oferują jeszcze więcej możliwości sprawdzenia granic swoich możliwości. Możesz otrzymywać powiadomienia o początku i końcu segmentu, aby wirtualnie ścigać się z własnymi wynikami oraz wynikami znajomych z serwisu Strava na wybranych odcinkach. Twoje wyniki będę porównywane w odstępach sekundowych, dzięki czemu będziesz widzieć, jak wypadasz na tle innych. Dodatkowo teraz będziesz widzieć porównanie bieżącej jazdy ze swoimi rekordami, ostatnimi treningami lub rekordami znajomych. A ponadto dzięki nowej, wgranej aplikacji Strava Routes, dostępnej w sklepie Connect IQ, wyróżnione trasy mogą być teraz bezprzewodowo wysyłane do licznika rowerowego Edge - możesz jednocześnie korzystać z nawigacji i rywalizować na ulubionych segmentach z serwisu Strava.

Przy zakupie urządzenia Edge 520 Plus otrzymasz 60-dniową bezpłatną wersję próbną aplikacji Strava Premium, która pozwoli Ci wypróbować najlepsze narzędzia do zwiększenia swoich możliwości.

garmin edge 520 z etui

Spersonalizowany plan mocy w dniu wyścigu dzięki serwisowi Best Bike Split

Fabrycznie zainstalowana aplikacja Best Bike Split pozwala zobaczyć, jak zmiany w wadze, mocy oraz oporze powietrza wpływają na docelowy czas wyścigu i tworzy idealny plan mocy na wyścig. Dzięki aplikacji Best Bike Split Race Sync Twój plan mocy na dzień wyścigu pozwoli Ci osiągnąć najlepsze czasy. Wystarczy powiązać konto Best Bike Split z licznikiem rowerowym Edge 520 Plus, aby mieć na wyciągnięcie ręki wszystkie bieżące plany wyścigowe. Utwórz teraz konto Best Bike Split.

Od słów do czynów dzięki TrainingPeaks

Dzięki aplikacji TrainingPeaks, dostępnej w sklepie Connect IQ, zrealizowanie zaplanowanego planu treningowego podczas każdej jazdy jest tak łatwe, jak włączenie licznika Edge 520 Plus. Ta wgrana aplikacja sprawia, że codzienny trening znajduje się bezpośrednio w urządzeniu Edge. W czasie rzeczywistym poprowadzi Cię przez trening, wyświetlając przy tym docelową intensywność i czas trwania interwałów. Po treningu zsynchronizuj dane z serwisem TrainingPeaks, aby uzyskać jego szczegółową analizę i zmierzyć postępy w realizacji celów. Utwórz bezpłatne konto TrainingPeaks i rozpocznij od bezpłatnych planów treningowych.

garmin 520 plus z etui

Aplikacja Trailforks

Dzięki aplikacji Trailforks możesz pobierać mapy szlaków do korzystania bez dostępu do Internetu, gdy wybierasz się na przejażdżkę rowerową. Aplikacja zapewnia dostęp do szlaków w ponad 80 państwach. Mapy Trailforks zawierają informacje topograficzne, punkty szczególne, mapy pokazujące najczęściej używane szlaki, stan szlaków, zdjęcia, filmy i wiele innych danych. Wszędzie gdzie pojedziesz, będziesz mieć dostęp do najlepszych i najbardziej aktualnych informacji, więc możesz planować swoją wyprawę rowerową, odkrywać nowe szlaki i mieć większą przyjemność z jazdy rowerem. Teraz dzięki integracji z licznikiem rowerowym Garmin Edge będziesz mieć na kierownicy dostęp do wszystkich najlepszych tras serwisu Trailforks.

Zawartość zestawu:

 • Edge 520 Plus
 • Uchwyt na kierownicę montowany na płasko
 • Uchwyt standardowy
 • Linka zabezpieczająca
 • Przewód do ładowania i przesyłu danych
 • Podręczniki użytkownika
 • Pokrowiec silikonowy do Edge 520 Plus
Trailforks - garmin 520 plus z etui
 
Sprawdź także inne produkty z serii : Edge 520 Plus 


1 W przypadku użycia w połączeniu ze zgodnym smartfonem
2 W przypadku użycia w połączeniu ze zgodnym smartfonem; funkcja GroupTrack może uwzględniać do 50 rowerzystów.
3 Przy standardowym użytkowaniu; czas działania baterii zależy od sposobu używania.

Firstbeatgarmin 520 z etui garmin 520 z etui app store


  Sprzedawane urządzenia objęte są 3-letnią gwarancją: 2-letnią gwarancją producenta oraz dodatkową roczną gwarancją firmy Azymut.

  Dane fizyczne

  Masa 62,5 g
  Klasa wodoszczelności IPX7
  Kolorowy wyświetlacz Tak
  Rozdzielczość wyświetlacza 200 × 265 px
  Wymiary fizyczne 49,0 × 73,0 × 21,0 mm

  Czas działania baterii

  Tryb oszczędzania baterii Nie
  Czas działania baterii 15 godz.

  Cechy podstawowe

  Akcelerometr Tak
  Bateria Litowo-jonowa
  Galileo Tak
  GLONASS Tak
  GPS Tak
  Pułap tlenowy Tak
  Wbudowana pamięć 16 GB
  Wysokościomierz barometryczny Tak
  Łączność Bluetooth®, ANT+®
  Powiadomienia z telefonu Tak
  Ekran dotykowy Nie
  Łączność z pilotem Edge Tak
  Mapa bazowa Tak
  Możliwość dodawania map Tak
  Slot na kartę pamięci Nie
  Mapa PL TOPO Nie

  Funkcje dodatkowe

  Alert czasu/dystansu (włącza alarm po osiągnięciu celu) Tak
  Aplikacja Connect IQ™ (tarcze zegarka, pola danych, widżety i aplikacje) Tak
  Aplikacja LiveTrack Tak
  Auto Lap® Tak
  Auto Pause® Tak
  Autoprzewijanie Tak
  Efekt treningu (aerobowego) Nie
  Efekt treningu (beztlenowego) Nie
  Group LiveTrack Tak
  Kursy (współzawodnictwo z poprzednimi aktywnościami) Tak
  Mapa Garmin Cycle Map (mapa dla rowerzystów z możliwością wyznaczania tras) Tak
  Odpowiedź tekstowa / odrzuć połączenie za pomocą wiadomości tekstowej (tylko dla systemu Android™) Nie
  Physio TrueUp Tak
  Planowanie wspinaczek ClimbPro™ Nie
  Plany treningów do pobrania Nie
  Prognoza pogody Tak
  Spalone kalorie Tak
  Trening interwałowy Tak
  Virtual Partner™ Tak
  Virtual Racer™ Nie
  Waypointy/ulubione/pozycje 200
  Wykrywanie zdarzeń Tak
  Dynamika MTB Nie
  Kreator kursów na urządzeniu Nie
  Asystent odpoczynku Tak
  Pomiary fizjologiczne Nie
  Sugestie dotyczące codziennych ćwiczeń Nie
  Zintegrowane dane szlaku TrailForks Nie
  Kompatybilny z Dynamics jazda na rowerze Tak
  Alerty pogodowe Tak
  Alarm rowerowy Nie
  Historia okrążeń Do 200 godz.
  Trasy 100
  Przesyłanie wiadomości między jeźdźcami Tak
  Pomoc Nie

  Zgodność

  Zgodność z aplikacją na telefon Aplikacja Garmin Connect
  Zgodność z miernikiem mocy (wyświetlanie informacji o mocy ze zgodnych mierników mocy ANT+ innych producentów) Tak
  Zgodność z radarem Varia™ (radar wsteczny) Tak
  Zgodność ze smartfonami iPhone®, Android™
  Zgodność ze światłami Varia™ Tak
  Elektroniczna zmiana biegów ANT+ Tak
  Integracja Shimano DI2 Synchro Shift Tak
  Sterowanie trenażerem serii SMART Tak
  Kompatybilny z zasilaniem podczas jazdy (akumulator Garmin Charge) Nie
  Pilot Varia Tak
  Kompatybilny z InReach® Nie

  W zestawie

  Urządzenie Edge 520 Plus
  Uchwyt na kierownicę montowany na płasko Tak
  Uchwyt standardowy Tak
  Linka zabezpieczająca Tak
  Przewód do ładowania i przesyłu danych Tak
  Podręczniki użytkownika Tak
  Czujnik tętna Nie
  Czujnik prędkości Nie
  Czujnik rytmu Nie
  Uchwyt do roweru górskiego Nie
  Silikonowe etui Nie
  Pilot Edge Nie
  Opinie są weryfikowane, aby ograniczyć ilość SPAMu. Po otrzymaniu opinii weryfikujemy je w ciągu kilku godzin.
  przez dnia 2021-01-31 :

  Polecam

  Polecam.

  przez dnia 2020-12-30 :

  Garmin

  Bardzo szybka wysyłka . Wszystko OK

  przez dnia 2020-12-28 :

  Garmin edge 520 plus

  Polecam

  przez dnia 2020-10-26 :

  Opinia

  Wszystko jak w opisie. Bardzo szybka wysyłka. Garmin śmiga.

  przez dnia 2020-09-18 :
  przez dnia 2020-08-20 :

  Polecam

  Produkt, dostawca wszystko na wysokim poziomie. Polecam.

  przez dnia 2020-08-09 :

  9/10

  Praktycznie jest wszystko idealnie oprócz jednej rzeczy. Mianowicie jak zrobimy sobie kurs i wgramy go do urządzenia, a następnie chcemy przejechać wyznaczoną trasę, to trzeba chwilę poczekać, aż nawigacja obliczy sobie trasę.
  Jak najbardziej polecam, osobiście jestem bardzo zadowolony. Sprzęt przetestowałem w Polsce, jak i w Niemczech.

  przez dnia 2020-07-31 :

  Polecam Edge 520 plus

  Świetny komputer do monitorowania aktywności rowerowych, bardzo dokładne mapy, boczne przyciski trochę ciężko się wciskały ale to kwestia przyzwyczajenia - po tygodniu użytkowania przestałem traktować to jako problem. bateria trzyma bardzo długo - tydzień jazdy po około 1-1.5h dziennie nie rozładowuje nawet w 50%.
  Synchronizacji z telefonem nie miałem jeszcze okazji przetestować ale po kablu z PC działa bez zarzutu.

  przez dnia 2020-07-21 :

  Polecam

  Polecam licznik Garmin jak i firmę eAzymut w 100%

  przez dnia 2020-07-02 :
  przez dnia 2020-06-20 :

  Gitówa

  Super licznik. Pozdrawiam z rodziną

  przez dnia 2020-06-01 :
  przez dnia 2020-05-06 :

  Garmin 520 Edge Plus

  Licznik spełnia swoje funkcje bez zarzutów bardzo prosty w obsłudze i jak najbardziej godny polecenia

  przez dnia 2020-04-27 :

  Garmin Edge 520 Plus

  Super komputerek, mający wszelkie funkcje niezbędne do treningów czy jazdy rekreacyjnej.

  przez dnia 2020-04-27 :