Kategorie

Ostatnio przeglądane

Promocje

Garmin

Forerunner 235 Jasnoniebiesko-czarny 010-03717-49

010-03717-49

Nowy produkt

Towar dostępny natychmiast Wysyłka w ciągu 24 godzin w dni robocze

3 Lata Gwarancji

Zegarek GPS do biegania z pomiarem tętna na nadgarstku w wersji jasnoniebiesko-marsalowej.

Więcej szczegółów

775,00 zł

839,00 zł

obniżka -64,00 zł

DARMOWA DOSTAWA!

Do listy życzeń

3 LATA GWARANCJI
POLSKIE MENU

Sportowy zegarek GPS z pomiarem tętna z nadgarstka
  • Zegarek zapewnia pomiar dystansu, tętna, tempa, czasu aktywności oraz wielu innych parametrów.
  • Forerunner 235 wyposażony jest w automatyczne przesyłanie aktywności serwisu Garmin Connect.
  • Funkcja monitorowania aktywności dziennej to między innymi zliczanie zrobionych kroków w ciągu dnia, pomiar pokonanego dystansu, liczba spalonych kalorii czy jakość odbytego w nocy snu.
  • Modyfikuj swój zegarek poprzez dodawanie nowych pól danych, tarcz zegarka czy nowych aplikacji ze sklepu Connect IQ.
Tętno mierzone na nadgarstku
Urządzenie Forerunner 235 jest wyposażone w optyczny sensor tętna, który umożliwia pomiar tętna bezpośrednio z nadgarstka, co daje możliwość wykonywania treningów bez pasa zakładanego na klatkę piersiową. Kolorowy wyświetlacz zegarka pozwala na wyświetlanie wielobarwnych wskaźników strefy tętna oraz liczbę uderzeń serca na minutę.

Personalizacja zegarka i treningu
Każdy sporotwiec jest inny i posiada inne cele do realizacji. 235-tka pozwala na pobierania zaawansowanych planów treningowych oraz treningów z platformy Garmin Connect które pomogą Ci w realizacji Twoich sportowych celów. Oprócz planów treningowych możesz pobierać nowe pola danych, nowe tarcze zegarka, widżety oraz aplikacja - a to wszystko za darmo ze sklepu Garmin Connect IQ.

Bieganie po drogach i w terenie
Wbudowany w zegarek akcelerometr rejestruje pokonany dystans oraz tempo podczas biegu na bieżni lub torach wewnątrz budynków - dzięki temu nie potrzeba oddzielnego czujnika zakładanego na nogę.
To proste.
Zwięzłe, łatwe do zrozumienia wykresy, mapy czy grafiki w aplikacji Garmin Connect Mobile pomagają w wygodny sposób monitorować aktywności, śledzić postępy oraz przesyłać i udostępniać bezprzewodowo odpowiednie informacje bezpośrednio do serwisu Garmin Connect. Dzięki temu możesz konkurować ze znajomymi i rodziną w tygodniowych wyzwaniach na liczbę kroków lub biegów, a także porównywać wyniki w czasie rzeczywistym, korzystając z funkcji LiveTrack. Możesz również wykorzystać funkcje łączności bezprzewodowej do odbierania aktualnych informacji o pogodzie, prognoz oraz inteligentnych powiadomień na ekranie zgodnego urządzenia Garmin.

Dokładność śledzenia aktywności
Monitor aktywności, który Forerunner 235 posiada, zlicza Twoje kroki oraz kalorie przez cały czas kiedy masz go na ręku. Dzięki systemom GPS oraz GLONASS urządzenie szybko zlokalizuje Twoją pozycję, bez względu na to czy znajdujesz się w gęstym lesie czy w centrum miasta.

Dokładność nadgarstkowego pomiaru tętna (Elevate)
Optyczny nadgarstkowy czujnik tętna (HR) do urządzeń Garmin stanowi wartościowe narzędzie, które w dowolnym momencie dostarcza dokładne informacje o tętnie użytkownika. Optyczny czujnik tętna został zaprojektowany, aby monitorować tętno użytkownika 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Częstotliwość pomiaru tętna różni się w zależności od poziomu aktywności użytkownika. Gdy rozpoczynasz aktywność z urządzeniem optycznym HR firmy Garmin, czujnik optyczny HR dostarcza dane częściej, ponieważ jest on stale włączony i stara się dokonywać pomiarów tętna przez cały czas trwania aktywności. Celem jest częstsze dostarczanie użytkownikowi dokładnych pomiarów tętna podczas trwania danej aktywności.

Nasza technologia nadgarstkowego pomiaru tętna jest wysoce zaawansowana, jednak posiada ona pewne ograniczenia, które mogą spowodować, że odczyty tętna będą w pewnych okolicznościach niedokładne. Okoliczności te obejmują cechy fizyczne użytkownika, dopasowanie urządzenia oraz rodzaj i intensywność wykonywanych czynności. Danych pochodzących z czujnika HR nie należy wykorzystywać do celów medycznych, ani do diagnozowania, leczenia czy zapobiegania chorobom i stanom.

1W przypadku użycia w połączeniu ze zgodnym smartfonem.
³ W przypadku użycia w połączeniu z aplikacją mobilną Garmin Connect Mobile.

W zestawie:
  • Zegarek sportowy GPS Forerunner 235
  • Podstawka do ładowania/zapisu danych
  • Dokumentacja

Sprzedawane urządzenia objęte są 3-letnią gwarancją: 2-letnią gwarancją producenta oraz dodatkową roczną gwarancją firmy Azymut.

2 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: