​ ​ ​ ​
Kategorie produktów
Garmin

Garmin InReach Explorer+ 010-01735-11

010-01735-11

753759168711

Nowy produkt

Towar dostępny natychmiast Wysyłka w ciągu 24 godzin w dni robocze

3 Lata Gwarancji

Urządzenie Garmin inReach Explorer®+ to połączenie komunikatora satelitarnego i nawigacji GPS, które udostępnia w pełni globalny zasięg sieci Iridium i umożliwia tym samym nadawanie interaktywnych sygnałów SOS, obsługę dwukierunkowej komunikacji tekstowej i śledzenie z dowolnego miejsca na świecie. Nawiguj dzięki szczegółowym, fabrycznie załadowanym mapom TOPO1.

Więcej szczegółów

Cena
2 169,00 zł

DARMOWA DOSTAWA!

Nikt jeszcze nie napisał opinii
w tym języku

2 podobnych produktów:

3 LATA GWARANCJI
POLSKIE MENU

Komunikator satelitarny z nawigacją GPS oraz w pełni globalnym zasięgiem sieci satelitarnej Iridium Garmin InReachExplorer+

  • Wysyłanie i odbieranie wiadomości tekstowych poza zasięgiem sieci komórkowej1
  • Nadawanie interaktywnych alertów SOS do GEOS — całodobowego centrum monitorującego i poszukiwawczo-ratowniczego
  • Rejestrowanie i udostępnianie swojej pozycji rodzinie i znajomym
  • Parowanie z urządzeniami mobilnymi2 za pomocą bezpłatnej aplikacji Earthmate w celu uzyskania dostępu do map do pobrania3, kolorowych zdjęć lotniczych i innych elementów
  • Urządzenie InReach Explorer+ dodatkowo ma fabrycznie załadowane mapy OpenStreetMap z wyznaczaniem tras GPS, a także wbudowany cyfrowy kompas, wysokościomierz barometryczny i akcelerometr

At a Glance

Nawet podczas podróży w odległe miejsca nigdy nie będziesz poza zasięgiem, jeśli masz ze sobą urządzenie inReach SE+ lub inReach Explorer+. Te podręczne komunikatory satelitarne są przeznaczone dla entuzjastów aktywnego wypoczynku, którzy chcą podróżować dalej i doświadczać więcej, dbając przy tym o spokój ducha najbliższych. Zarówno podczas wypraw w odludne tereny, jak i w czasie zagranicznych eskapad urządzenie inReach zapewnia łączność, udostępnianie pozycji, nawigację oraz najważniejsze funkcje SOS wszystkim, którzy lubią uciec od zgiełku — na lądzie, na wodzie i w przestworzach. Warto zabrać ze sobą także monitory aktywności Garmin!

Odkrywanie wszystkich zakątków świata. Komunikacja z dowolnego miejsca.

Dzięki w pełni globalnemu zasięgowi sieci satelitarnej Iridium to przenośne urządzenie umożliwia wymianę wiadomości tekstowych z dowolnym telefonem komórkowym lub adresem e-mail z każdego miejsca, a jednocześnie używanie funkcji GPS do rejestrowania i udostępniania przebiegu podróży. Ponadto można publikować wpisy w serwisach społecznościowych lub korzystać z komunikacji pomiędzy urządzeniami inReach w terenie.

W sytuacji zagrożenia można użyć urządzenia inReach do nadania sygnału SOS do całodobowego centrum poszukiwawczo-ratowniczego, odbierania i wysyłania wiadomości tekstowych o rodzaju wypadku i otrzymania profesjonalnych porad oraz potwierdzenia, gdy pomoc będzie już w drodze.

W trakcie zagranicznej podróży trzeba pamiętać o wielu rzeczach, aby stała się ona wspaniałą przygodą. Zyskasz spokój podczas podróży, mając świadomość, że cały czas masz łączność i możesz porozmawiać z rodziną i znajomymi lub wezwać pomoc, wiedząc dokładnie, jakie wiążą się z tym koszty — dzięki planom usług inReach. Bądź zawsze w kontakcie i zadbaj o bezpieczeństwo podczas odkrywania nieznanych terenów.

Jesteś poza zasięgiem sieci komórkowej? To nie problem.

Urządzenia inReach SE+ i Explorer+ oferują wszystkie narzędzia niezbędne do zachowania stałego kontaktu. Nie musisz się martwić, że znajdujesz się poza zasięgiem sieci komórkowej — co zdarza się często w strefach przygranicznych lub na obszarach całkowicie pozbawionych zasięgu. Komunikator inReach działa zawsze i wszędzie — nigdy nie będziesz poza zasięgiem.

Kto odpowie na Twój sygnał SOS? Firma GEOS.

GEOS jest światowym liderem w dziedzinie rozwiązań do reagowania na sytuacje kryzysowe. Obsługiwali akcje ratunkowe w ponad 140 państwach, ratując życie wielu ludzi. GEOS jest w pogotowiu 24 godziny na dobę przez 365 dni w roku, aby reagować na sygnały SOS, śledzić urządzenie i powiadamiać odpowiednie kontakty oraz służby ratunkowe w określonej okolicy. Gdy pomoc jest już w drodze, GEOS kontaktuje się poprzez wiadomości tekstowe, zapewniając nowe i ważne informacje aż do zakończenia akcji ratunkowej.

Rejestrowanie i udostępnianie położenia

Włącz funkcję rejestrowania w komunikatorze inReach SE+ lub Explorer+ i pozwól rodzinie oraz znajomym śledzić trasę Twojej wyprawy na komputerach lub urządzeniach mobilnych poprzez internetowy portal MapShare®. Urządzenie inReach będzie przesyłać punkty we wcześniej ustalonych odstępach czasu, aby osoby śledzące wiedziały, gdzie się znajdujesz. Możesz również zachęcić rodzinę i znajomych, aby za pomocą MapShare wysłali sygnał do Twojego urządzenia inReach, co umożliwi im obserwowanie Twojej pozycji GPS i przebiegu trasy oraz wysyłanie wiadomości podczas podróży. Ponadto możesz umieścić swoją stronę MapShare na blogu, stronie internetowej lub w serwisie społecznościowym.

Parowanie z urządzeniem mobilnym

W celu zwiększenia wygody i zapewnienia większych możliwości bezpłatna aplikacja Earthmate  synchronizuje urządzenie podręczne inReach poprzez Bluetooth® ze zgodnym urządzeniem Apple® lub Android1, co umożliwia dostęp do nieograniczonej liczby map i zdjęć lotniczych. Dodatkowo aplikacja Earthmate pozwala wygodnie korzystać ze wszystkich funkcji urządzenia inReach w sparowanym urządzeniu mobilnym. Aby łatwiej wysyłać wiadomości, możesz również zsynchronizować urządzenie inReach z listą kontaktów w telefonie, co umożliwi kontakt z nimi z dowolnego miejsca, i to bez naciskania wielu przycisków.

Zobacz prognozę pogody w każdym miejscu

Opcjonalna usługa prognozy pogody inReach dostarcza szczegółowe dane bezpośrednio do urządzenia inReach, zgodnego smartfonu lub tabletu sparowanego z aplikacją Earthmate, więc będziesz wiedzieć, jakich warunków możesz się spodziewać na trasie. Oferujemy następujące pakiety pogodowe: podstawowy, rozbudowany i morski. Możesz poprosić o prognozę pogody dla aktualnej pozycji, dla dowolnego innego punktu na trasie lub dla celu podróży.

Które urządzenie Garmin inReach Explorer+ jest dla Ciebie odpowiednie?

Urządzenia inReach SE + i Explorer+ są komunikatorami satelitarnymi i zapewniają identyczne możliwości przesyłania wiadomości. Jednak różnią się pod względem nawigacji GPS. Urządzenie inReach SE + wykorzystuje GPS, aby zapewnić podstawową nawigację i pozwala oznaczać punkty i kluczowe pozycje, śledzić postępy oraz podążać ścieżką śladów z powrotem do bazy. Urządzenie inReach Explorer+ idzie o krok dalej. Zapewnia kompleksową nawigację i funkcję śledzenia, dzięki czemu użytkownik może przemieszczać się po uczęszczanych i nieuczęszczanych szlakach, wykorzystując zaawansowany system GPS z fabrycznie załadowanymi mapami OpenStreetMap3 oraz funkcję wyznaczania punktów, które można wyświetlać bezpośrednio w urządzeniu. Wbudowany wysokościomierz zapewnia dane o wzniosach i spadkach, które pozwalają dokładnie śledzić zmiany wysokości. Barometr pomaga monitorować ciśnienie powietrza, a cyfrowy kompas pomoże Ci odnaleźć drogę nawet przy bardzo słabej widoczności.

Niedrogie, elastyczne plany usług satelitarnych

Aby mieć dostęp do sieci Iridium i łączność z urządzeniem inReach SE+ lub Explorer+, potrzebna jest aktywna subskrypcja usług satelitarnych. W zależności od poziomu korzystania z usług do wyboru jest pakiet z roczną umową lub elastyczny miesięczny plan usług.

Nieograniczona przestrzeń dyskowa i funkcja planowania podróży w pakiecie

Z każdym urządzeniem inReach 010-01735-11 zapewniamy bezpłatny dostęp do portalu służącego do planowania podróży z wyznaczaniem tras i punktów, tworzenia zapamiętanych wiadomości i gotowych wiadomości, synchronizowania i zarządzania ustawieniami urządzenia, aktualizacji oprogramowania sprzętowego, pobierania dodatkowych map, tworzenia łączy do kont w serwisach społecznościowych, przechowywania wszystkich danych śledzenia pozycji i do wielu innych funkcji.

Stworzone z myślą o trudnych warunkach podczas wypraw

Solidne, trwałe, odporne na uderzenia i wodoodporne (klasa IPX7) urządzenia podręczne inReach SE+ oraz Explorer+ zostały opracowane, aby motywować do działania — niezależnie od pogody. Oba urządzenia standardowo wyposażono w wewnętrzny akumulator litowy, który gwarantuje długi czas działania urządzenia w każdym trybie pracy. Akumulator można ładować za pomocą standardowego kabla zasilania micro-USB lub opcjonalnej ładowarki samochodowej 12 V.

 

Zawartość zestawu:

  • inReach Explorer+
  • Fabrycznie załadowane mapy TOPO
  • Przewód USB
  • Zaczep z karabińczykiem
  • Dokumentacja

 

1Odwiedź stronę Garmin.com/inreachfaq aby sprawdzić zgodność
2Fabrycznie załadowane mapy DeLorme TOPO nie są zgodne z innymi urządzeniami Garmin. Inne mapy Garmin nie są zgodne z tym urządzeniem.

 

Znak i logo Bluetooth® stanowią własność firmy Bluetooth SIG, Inc., a używanie ich przez firmę Garmin podlega warunkom licencji. Apple® jest znakiem towarowym firmy Apple Inc. zarejestrowanym w Stanach Zjednoczonych i innych krajach.. Android jest znakiem towarowym firmy Google Inc.

Sprzedawane urządzenia objęte są 3-letnią gwarancją: 2-letnią gwarancją producenta oraz dodatkową roczną gwarancją firmy Azymut.

Dane fizyczne

Masa 213 g
Klasa wodoszczelności IPX7
Rozdzielczość wyświetlacza 200 × 265 px
Wymiary fizyczne 6,8 × 16,4 × 3,8 cm
Typ wyświetlacza Kolorowy, transreflektywny ekran TFT
Wymiary wyświetlacza Średnica 2,31 cala (3,5 × 4,7 cm)

Czas działania baterii

Czas działania baterii W trybie śledzenia co 10 minut: Do 100 godzin W trybie śledzenia co 10 minut z rejestrowaniem pozycji co 1 sek.: do 75 godzin ; W trybie 30-minutowych interwałów dla oszczędzania energii: do 30 dni W trybie gotowości: do 3 lat
Pamięć i pojemność baterii Brak

Cechy podstawowe

Bateria Wewnętrzny akumulator litowo-jonowy
Galileo Nie
GLONASS Nie
GPS Tak
Kompas Tak (z kompensacją nachylenia, 3-osiowy)
Pilot VIRB® Nie
Wysokościomierz barometryczny Tak
Łączność Bluetooth®
Powiadomienia z telefonu Nie
Fabrycznie załadowane mapy Tak (OSM)
Ekran dotykowy Nie
Mapa bazowa Tak
Możliwość dodawania map Tak
Mapa PL TOPO Nie
Interfejs Micro USB
IRNSS Nie
QZSS Nie

Funkcje dodatkowe

Aplikacja Connect IQ™ (tarcze zegarka, pola danych, widżety i aplikacje) Nie
Aplikacja LiveTrack Nie
Bardzo czuły odbiornik Tak
Informacje o położeniu słońca i księżyca Nie
Kalendarz myśliwski/wędkarski Nie
Nawigacja od punktu do punktu Nie
Pamięć/historia 2 GB
Pomiar powierzchni Nie
Pozycje XERO™ Nie
Prognoza pogody Tak
Waypointy/ulubione/pozycje 500
Trasy 20
Norma MIL-STD-810 Nie
Automatyczne wyznaczanie trasy (dokładna nawigacja po drogach) Nie
BirdsEye Nie
Obejmuje wyszukiwalne punkty szczególne (parki, kempingi, malownicze punkty obserwacyjne i tereny piknikowe) Nie
Szczegółowe informacje hydrograficzne (linie brzegowe mórz, jezior i rzek, tereny podmokłe, a także strumienie stałe i okresowe) Tak
Wycinki mapy Nie
Wyświetla krajowe, stanowe i lokalne parki, lasy i dzikie obszary Tak
Rejestrowanie Rinex Nie
Ślady Pojedyncza ścieżka dynamiczna
Wykres śladu Pojedynczy, automatycznie nadpisywany dziennik śladu
Interaktywna funkcja SOS Tak
Kompatybilny z aplikacją Garmin Explore ™ Nie
Latarka sygnalizacyjna LED Nie
Obsługa funkcji geocache Nie
Obsługa MapShare z funkcją śledzenia Tak
Obsługa serwisu Garmin Explore Tak
Odbieranie i wysyłanie wiadomości tekstowych do innych urządzeń inReach Tak
Odbieranie i wysyłanie wiadomości tekstowych na numery SMS i adresy e-mail Tak
Przeglądarka zdjęć Nie
Wirtualna klawiatura do pisania własnych wiadomości Tak
Wymiana lokalizacji z innymi urządzeniami inReach Tak
Zgodność z InReach® -
Zgodność z własnymi mapami Nie
Aparat Nie
Śledzenie psów Nie
Wysyłanie punktów trasy do MapShare podczas podróży Tak
Wysyłanie wybranej trasy do MapShare podczas podróży Tak
Obsługa Earthmate Tak

Zgodność

Zgodność z aplikacją BaseCamp™ Nie
Zgodność z Garmin Connect™ Mobile Nie
Opinie są weryfikowane, aby ograniczyć ilość SPAMu. Po otrzymaniu opinii weryfikujemy je w ciągu kilku godzin.

Bądź pierwszym, kto napisze opinię !