​ ​ ​ ​
Kategorie produktów
Garmin

Garmin Instinct 2s Solar Surf - Ericeira 010-02564-03

010-02564-03

753759278731

Nowy produkt

Towar dostępny natychmiast

3 Lata Gwarancji

Ten wytrzymały, ładowany energią słoneczną zegarek GPS ma wszystko, czego potrzebujesz do podczas aktywności na wodzie. Teraz jest dostępny w dwóch rozmiarach, by pasował na każdy nadgarstek.

Więcej szczegółów

Cena
2 329,00 zł

2 349,00 zł

DARMOWA DOSTAWA!

Obniżka -20,00 zł

Nikt jeszcze nie napisał opinii
w tym języku

2 329,00 zł

10 podobnych produktów:

Powiązane artykuły na blogu

Instinct 2/2s - Outdoor bez ograniczeń
2022-02-09

Instinct 2/2s - Outdoor bez ograniczeń

Jakie nowe funkcje znajdziemy w nowej generacji Instinctów,  jakie nowe warianty i czy warto dopłacić w Waszym przypadku do wersji Solar, Tactical czy może Surf?

Garmin Instinct 2s Solar Surf Ericeira

Garmin Instinct 2s Solar Surf Ericeira to jedna z najnowszych odsłon Instinctów, którą szczególnie docenią pasjonaci sportów wodnych. Ten zegarek GPS został wyposażony w liczne tryby sportowe, z których można korzystać zarówno na lądzie, jak i podczas windsurfingu czy kiteboardingu. Dzięki wsparciu energii solarnej smartwatch może działać bez przerwy nawet 51 dni w trybie zegarka.

Garmin Instinct 2s Solar Surf Ericeira — smartwatch dla surferów

Funkcjonalność zegarka Garmin Instinct 2s Surf 010-02563-02 (nr producenta) została zaprojektowana z myślą o surferach i innych amatorach sportów wodnych na desce. Posiada wbudowane dedykowane tryby, które umożliwiają nam śledzenie osiągnięć, takich jak najlepsza uzyskana prędkość czy najdłuższy pokonany dystans. Ponadto, po połączeniu z aplikacją Surfline, można uzyskać dostęp do szczegółowych danych na temat siły wiatru, danych przypływów czy wysokości fal na najbliższych plażach. Smartwatch został też wyposażony w szereg innych profili sportowych, żeby dbać o kondycję również na lądzie. Wszelkie pomiary wspierane są przez trzy systemy GNSS.

Pozostałe funkcje i użytkowanie

Garmin Instinct 2s Solar Surf Ericeira pozwala aktywnie monitorować stan zdrowia (po połączeniu z Garmin Connect także śledzić cykl menstruacyjny) oraz samopoczucia, również przy wsparciu np. asystenta regeneracji. Zegarek został zamknięty w wygodnej 40mm tarczy o wzmocnionej i wodoszczelnej do 100m konstrukcji z obsługą płatności Garmin Pay.

POLSKIE MENU, 3 LATA GWARANCJI

Zestaw Garmin Instinct 2s Solar Surf - Ericeira model 010-02564-03 zawiera:

  • Zegarek Garmin Instinct 2s Solar Surf - Ericeira
  • Przewód do ładowania i przesyłu danych
  • Dokumentacja
Sprawdź, również zegarki Garmin Tactix

Sprzedawane urządzenia objęte są 3-letnią gwarancją: 2-letnią gwarancją producenta oraz dodatkową roczną gwarancją firmy Azymut.

Opinie są weryfikowane, aby ograniczyć ilość spamu. Weryfikujemy je w ciągu kilku godzin.

Bądź pierwszym, kto napisze opinię !

  • Garmin Instinct 2/2s - Co nowego?
  • Garmin Instinct 2/2S - Prezentacja i porównanie z Instinct