​ ​ ​ ​
Kategorie

Promocje

Garmin

Garmin Instinct Stalowoniebieski 010-02064-04

010-02064-04

753759228637

Nowy produkt

Towar dostępny natychmiast Wysyłka w ciągu 24 godzin w dni robocze

Opłacone zamówienia do 15:00 wyślemy jeszcze dzisiaj!
Dotyczy także paczek za pobraniem

Garmin Instinct Tactical - 3 Lata Gwarancji

Wytrzymały zegarek GPS stworzony z myślą o najtrudniejszych warunkach

Więcej szczegółów

Cena
1 069,00 zł

1 275,00 zł

obniżka -206,00 zł

DARMOWA DOSTAWA!

Oceny i opinie

(5/5)
3 oceny - 1 opinia
Sprawdź rozkład

18 podobnych produktów:

Powiązane artykuły na blogu

Instinct Tactical to profesjonalny zegarek GPS, który doskonale sprawdzi się w ciężkich warunkach


3 LATA GWARANCJI
POLSKIE MENU
  • Zgodność z amerykańską wojskową normą 810G dotyczącą temperatury, wstrząsów i wodoodporności (do 100 metrów)
  • Wbudowany 3-osiowy kompas i wysokościomierz barometryczny oraz obsługa wielu globalnych systemów nawigacji satelitarnej (GPS, GLONASS i Galileo) umożliwiają śledzenie Twojej pozycji w sytuacjach zbyt wymagających dla sygnału pochodzącego wyłącznie z GPS
  • Monitoruj swoje tętno, aktywność i wysiłek, trenuj z fabrycznie wgranymi profilami aktywności
  • Pozostań w kontakcie dzięki powiadomieniom z telefonu oraz automatycznemu udostępnianiu i przesyłaniu danych do sportowego serwisu społecznościowego Garmin Connect
  • Wykorzystaj funkcję TracBack®, aby powrócić tą samą trasą do punktu początkowego, skorzystaj z witryny i aplikacji Garmin Explore do planowania podróży
  • Czas pracy baterii: do 14 dni w trybie zegarka, do 16 godzin w trybie GPS i do 40 godzin w trybie oszczędzania baterii UltraTrac (w zależności od ustawień)

Urodzony twardziel

Kiedy Ty polegasz na zegarku Instinct, reszta może polegać na Tobie. Ten wytrzymały, niezawodny zegarek GPS został stworzony zgodnie z amerykańską wojskową normą 810G: jest odporny na temperaturę, wstrząsy i wodoszczelny (do 100 metrów). Obudowa z tworzywa wzmocnionego włóknem szklanym zwiększa wytrzymałość, a wzmocniony chemicznie, odporny na zarysowania wyświetlacz ma kontrast umożliwiający odczyt w pełnym słońcu - możesz zabrać go więc w najtrudniejsze warunki. Przewiewne silikonowe paski obejmują dwie zdejmowane szlufki , które zapewniają bezpieczne dopasowanie i chronią przed zahaczeniem o obiekty.

instinct tactical stalowoniebieski

GPS, na którym można polegać

Nie lubisz trzymać się utartych szlaków? Instinct Tactical stalowoniebieski Ci to ułatwi. Nawigacja na podstawie sieci GPS, GLONASS i Galileo działa w trudniejszych warunkach, niż tylko sam GPS. Wbudowany 3-osiowy kompas i wysokościomierz barometryczny ułatwią utrzymanie kierunku. Nie zgaduj podczas powrotów — skorzystaj z funkcji TracBack, aby wyznaczyć identyczną trasę powrotną.

garmin instinct tactical stalowoniebieski

Garmin Instinct Tactical - zadbaj o dobrą formę

Zegarek GPS Instinct monitoruje Twoje tętno, aktywność i wysiłek w ciągu dnia, dlatego wiesz, ile osiągasz i jak ciężko nad tym pracujesz. Trenuj z fabrycznie wgranymi profilami aktywności - możesz m.in biegać, jeździć na rowerze i pływać.

010-02064-04

Bądź na bieżąco

Możesz zostawić telefon w kieszeni, bo wszystkie powiadomienia zobaczysz w zegarku. Połącz telefon z zegarkiem Instinct i naszym sportowym serwisem społecznościowym Garmin Connect, aby móc korzystać z automatycznych aktualizacji, śledzenie na żywo i funkcji GroupTrack. Możesz też połączyć się z serwisem Garmin Explore i aplikacją o tej samej nazwie , aby planować wyprawy.

garmin instinct tactical stalowoniebieski
Zestaw zawiera:
  • Garmin Instinct Tactical stalowoniebieski
  • Przewód do ładowania i przesyłu danych
  • Dokumentacja

Sprawdź także akcesoria Garmin dostępne w naszej ofercie
Sprzedawane urządzenia objęte są 3-letnią gwarancją: 2-letnią gwarancją producenta oraz dodatkową roczną gwarancją firmy Azymut.

Opinie o:

Opinie są weryfikowane, aby ograniczyć ilość SPAMu. Po otrzymaniu opinii weryfikujemy je w ciągu kilku godzin.
przez dnia 2020-06-21 :
(5/5
przez dnia 2020-05-06 :
(5/5

Solidny zegarek

Szukałem zegarka który będzie w stanie mierzyć moją aktywność i jednocześnie takiego który będzie wodoodporny i wytrzymały. Ten zegarek spełnił moje oczekiwania, dostęp do wszystkich funkcji jest intuicyjny, wyświetlane informacje na ekranie głównym można dowolnie konfigurować. Jest wygodny lekki i wytrzymały. GPS działa bez zarzutu, szybko się łączy i nie trzeba na niego czekać przed rozpoczęciem aktywności. Bateria jest wytrzymała, zegarek spokojnie wytrzyma dwa tygodnie bez ładowania, ale włączenie GPS skraca ten czas, ale po godzinnym ładowaniu jest znowu gotów do akcji.
Aplikacja na telefon jest bardzo przejrzysta i prosta w obsłudze.

przez dnia 2020-05-05 :
(5/5