​ ​ ​ ​
Kategorie produktów
Garmin

Garmin Striker Plus 4 010-01870-01

010-01870-01

753759184162

Nowy produkt

Towar niedostępny

Echosonda wędkarska Striker Plus 4 GPS 4.3″ z wiodącą w branży technologią echosondy i oprogramowaniem Quickdraw Contours

Marka:Garmin
Oprogramowanie:Quickdraw Contours
Kod produktu:010-01870-01

Więcej szczegółów

Brak towaru w magazynie

Cena
679,00 zł

DARMOWA DOSTAWA!

(5/5)
3 oceny - 2 opinie
Rozkład ocen

679,00 zł

2 podobnych produktów:

Powiązane artykuły na blogu

Przetworniki w echosondach Garmin
2020-05-06

Przetworniki w echosondach Garmin

Co tak naprawdę oznaczają CHIRP, ClearVu, SideVu i jak je wykorzystywać ? Czy są to tylko zbędne gadżety, czy poważne narzędzia do skuteczniejszego wędkowania?

Jak wybrać swoją pierwszą echosondę do wędkowania?
2020-03-16

Jak wybrać swoją pierwszą echosondę do wędkowania?

Poszukując idealnego urządzenia warto przyjrzeć się serii echosond Garmin Striker.


Echosonda Garmin Striker Plus 4
to zaawansowane urządzenie zaprojektowane z myślą o miłośnikach wędkarstwa. Dzięki niemu łowienie ryb w jeziorach, a także na morzu stanie się bardziej efektywne, a nawigowanie łodzią – bezpieczniejsze i precyzyjniejsze. Poznaj możliwości, jakie daj to urządzenie!

Czym wyróżnia się echosonda Striker Plus 4?

Echosonda Garmin Striker 4 Plus to urządzenie, które łączy w sobie funkcjonalność klasycznej echosondy oraz dwuwiązkowego przetwornika. Dzięki temu użytkownik uzyskuje bardzo precyzyjny i wiarygodny obraz obszaru znajdującego się pod wodą. To pozwala wytyczać bezpieczne trasy oraz efektywniej eksplorować łowiska.

Garmin Striker Plus 4:

 • jest wyposażony w oprogramowanie Garmin QuickDraw, które pozwala na szybkie tworzenie precyzyjnych map izobarowych o łącznej powierzchni nawet 2 akrów, co pozwala zapisywać wyniki eksploracji łowisk i powracać do najbardziej obiecujących punktów, w których ryby biorą,
 • ma wbudowany moduł GPS, dzięki któremu możesz zaplanować i wytyczyć trasy, a także oznaczyć newralgiczne miejsca o wysokim potencjale złowienia ryb,
 • daje przejrzysty i precyzyjny obraz tego, co znajduje się pod powierzchnią wody – echosonda jest odporna na wstrząsy i zakłócenia, dzięki czemu zawsze masz pewność, że to, co widzisz na monitorze jest zgodne z rzeczywistą sytuacją.

Dla kogo jest Striker Plus 4?

To urządzenie, które jest przeznaczone przede wszystkim dla profesjonalnych wędkarzy, którym zależy na dokładnej eksploracji łowiska i wytyczaniu efektywnych tras poruszania się po jeziorach czy morzach.

Urządzenie jest kompatybilne z wybranymi modelami zegarków z funkcjami nawigacyjnymi Garmin Quatix. Zapoznaj się również z tymi urządzeniami i skompletuj zestaw, dzięki któremu poruszanie się po nowych, jak i dobrze znanych miejscach łowiskowych będzie bardziej efektywne niż kiedykolwiek.

Garmin Striker Plus 4 echosonda wędkarska z oprogramowaniem Quickdraw Contours

 • Zestaw obejmuje dwuwiązkowy przetwornik z tradycyjną echosondą Garmin CHIRP zapewniającą krystalicznie czysty obraz i wyraźne rozróżnianie obiektów podwodnych.
 • Wbudowane oprogramowanie Garmin Quickdraw™ Contours umożliwia tworzenie i przechowywanie map z izobatami co 30 cm o zasięgu nawet 2 mln akrów.
 • Dzięki wbudowanemu modułowi GPS można oznaczać punkty trasy, tworzyć trasy i sprawdzać prędkość łodzi.
 • Urządzenie wielofunkcyjne z jasnym, czytelnym w pełnym słońcu ekranem dotykowym oraz intuicyjnym interfejsem użytkownika.
 • Wytrzymała konstrukcja sprawdzi się w każdej sytuacji

Echosonda wędkarska Striker 4 Plus z jasnym 4.3-calowym ekranem i wbudowanym modułem GPS jest wyposażona w echosondę CHIRP zapewniającą krystalicznie czysty obraz i oprogramowanie Quickdraw Contours do rysowania map umożliwiające przechowywanie map z izobatami co 30 cm o zasięgu nawet 2 mln akrów. Dzięki wbudowanemu modułowi GPS można oznaczać punkty trasy i do nich nawigować, a także sprawdzać prędkość łodzi.

Garmin Quickdraw Contours

Nikt nie zna wód, na których łowisz, lepiej niż Ty i Twoi kompani. Podczas trollingu przy brzegu i na większych głębokościach oprogramowanie Quickdraw Contours tworzy mapy wędkarskie w jakości HD odwiedzonych miejsc. Nie jest wymagana żadna specjalistyczna wiedza. Urządzenie STRIKER™ Plus 4 umożliwia teraz przechowywanie map Quickdraw Contours z izobatami co 30 cm o zasięgu nawet 2 mln akrów.

Garmin Quickdraw Contours

Wyraźny obraz dzięki echosondzie CHIRP

Dzięki wykorzystaniu technologii Garmin CHIRP wyświetlane przez echosondę wędkarską Garmin Striker 4 Plus obrazy charakteryzują się dużą wyrazistością i szczegółowością, do jakiej przywykli użytkownicy produktów Garmin. Krystalicznie czysty obraz umożliwia wyraźne rozróżnianie obiektów podwodnych oraz zapewnia wysoką rozdzielczość zarówno na wodach płytkich, jaki i głębokich. Dzięki temu kontury dna są lepiej widoczne nawet przy większych prędkościach, a zakłócenia sygnału na większych głębokościach są lepiej tłumione, co zapewnia lepszy pogląd sytuacji pod wodą.

Garmin CHIRP

Echosonda wędkarska GPS

Wbudowany moduł GPS o wysokiej czułości ustala i monitoruje Twoją pozycję na wodzie. Moduł GPS umożliwia oznaczanie rożnych miejsc za pomocą punktów trasy. Więc jeśli ryby biorą w jednym miejscu, możesz je oznaczyć i wrócić do niego podczas kolejnej wyprawy. Oznaczaj doki, pomosty dla łodzi i inne miejsca na jeziorze, aby móc do wrócić podczas kolejnych wypraw. Moduł GPS umożliwia też wyświetlanie prędkości na ekranie urządzenia STRIKER™ Plus 4, dzięki czemu masz pewność, że trollingujesz z właściwą prędkością dla użytej przynęty lub w strefie ciszy.

Urządzenie stworzone dla Ciebie

Echosonda wędkarska Striker 4 Plus to niezawodny pomocnik w wędkowaniu, który jest przystosowany do pracy w każdym środowisku. Jasny, czytelny w pełnym słońcu wyświetlacz zapewnia wyraźny podgląd tego, co dzieje się pod łodzią, nawet w najjaśniejsze dni. A większy ekran daje lepszy podgląd tego, co dzieje się pod łodzią. Intuicyjny interfejs użytkownika ułatwia odnajdywanie potrzebnych funkcji, więc na wodzie nic Cię nie zaskoczy.

Zawartość zestawu 010-01870-01:

 • Echosonda Garmin Striker Plus 4
 • Garmin dual-beam transducer
 • Przewód zasilający/do przesyłu danych
 • Uchwyt uchylno-obrotowy
 • Sprzęt
 • Dokumentacja

Polecamy sprawdzić także echosondę Garmin Striker 4 i Garmin Striker plus 7sv.

Sprzedawane urządzenia objęte są 2-letnią gwarancją.
Opinie są weryfikowane, aby ograniczyć ilość spamu. Weryfikujemy je w ciągu kilku godzin.
przez dnia 2020-10-11 :

Bardzo dobra echosonda za ta cene

Pokazuje co trzeba i rysuje mapy, polecam.

przez dnia 2020-06-04 :
przez dnia 2020-05-07 :

Echosonda

Fajna Echosonda za nie dużą kasę dla początkujących wędkarzy i nie tylko polecam