​ ​ ​ ​
Kategorie produktów
Garmin

Garmin Striker Plus 9sv z przetwornikiem GT52HW-TM 010-01875-01

010-01875-01

753759184360

Nowy produkt

Towar niedostępny

Echosonda wędkarska GPS 9″ z wiodącą w branży technologią echosondy i oprogramowaniem Quickdraw Contours

Więcej szczegółów

Brak towaru w magazynie

Cena
2 849,00 zł

DARMOWA DOSTAWA!

Nikt jeszcze nie napisał opinii
w tym języku

2 849,00 zł

2 podobnych produktów:

Powiązane artykuły na blogu

Przetworniki w echosondach Garmin
2020-05-06

Przetworniki w echosondach Garmin

Co tak naprawdę oznaczają CHIRP, ClearVu, SideVu i jak je wykorzystywać ? Czy są to tylko zbędne gadżety, czy poważne narzędzia do skuteczniejszego wędkowania?

Jak wybrać swoją pierwszą echosondę do wędkowania?
2020-03-16

Jak wybrać swoją pierwszą echosondę do wędkowania?

Poszukując idealnego urządzenia warto przyjrzeć się serii echosond Garmin Striker.

Garmin STRIKER Plus 9sv z przetwornikiem GT52HW-TM to zaawansowana echosonda przeznaczona dla wędkujących na łowiskach słodko- i słonowodnych. Urządzenie pozwala na efektywne nawigowanie po już poznanych terenach, jak i eksplorowanie nowych w kontrolowanych warunkach. Zaawansowane, precyzyjne technologie pomiarowe umożliwiają tworzenie dokładnych map izobatowych oraz nawigowanie do newralgicznych punktów na terenie akwenu – wszystko z myślą o jeszcze skuteczniejszych i przyjemniejszych połowach.

Czym wyróżnia się ta echosonda Garmin STRIKER Plus 9sv z przetwornikiem GT52HW-TM?

Model Garmin 010-01875-01 to jedna z najnowszych echosond cenionego producenta. Urządzenie zapewnia użytkownikom dostęp do szeregu funkcjonalności, takich jak:

 • system tworzenia map Garmin Quickdraw Contours™ - gdy trollujesz przy brzegu lub na szerokich wodach system automatycznie kreśli mapy izobatyczne, które Ty możesz dodatkowo wzbogacać swoimi oznaczeniami newralgicznych punktów. Zrobisz to bez specjalistycznej wiedzy!
 • aplikacja ActiveCaptain – echosonda Garmin STRIKER Plus 9sv jest wyposażona w moduł WiFi. Wystarczy ją sparować z telefonem, aby uzyskać dostęp do kluczowych powiadomień, a także do społeczności Quickdraw Contours, a zatem do wykonanych przez innych użytkowników map łowisk, które eksplorujesz.

Urządzenie zapewnia:

 • bardzo precyzyjny obraz – dzięki dużemu, 9-calowemu wyświetlaczowi oraz zaawansowanemu systemowi przetwarzania sygnału odbieranego przez echosondę. Wiesz, co znajduje się na dnie, więc możesz przemieszczać się bezpiecznie,
 • możliwość oznaczania newralgicznych punktów, np. łowisk, na które warto powrócić,
 • prowadzenie nawigacji GPS – tak, aby z łatwością trafić do punktów, w których ryby biorą najlepiej.

Sięgnij po zaawansowaną echosondę Garmin STRIKER Plus 9sv z przetwornikiem i nawiguj podczas łowienia lepiej niż kiedykolwiek. To urządzenie, które sprawdzi się zarówno podczas połowów sportowych, jak i tych realizowanych profesjonalnie. Sprawdź również inne modele echosond Garmin dostępne w naszej ofercie.

Echosonda wędkarska GPS 9″ z wiodącą w branży technologią echosondy i oprogramowaniem Quickdraw Contours

 • Zestaw obejmuje przetwornik do wbudowanej tradycyjnej echosondy Garmin CHIRP oraz echosondy skanujące CHIRP ClearVü i CHIRP SideVü
 • Wbudowane oprogramowanie Quickdraw Contours umożliwia tworzenie i przechowywanie map z izobatami co 30 cm o zasięgu nawet 2 mln akrów.
 • Wbudowany moduł Wi-Fi® zapewnia dostęp do aplikacji ActiveCaptain, która umożliwia otrzymywanie powiadomień z telefonu1, uzyskiwanie dostępu do społeczności Quickdraw Contours, przesyłanie tras i punktów oraz otrzymywanie powiadomień o aktualizacjach oprogramowania.
 • Dzięki wbudowanemu modułowi GPS można oznaczać punkty trasy, tworzyć trasy i sprawdzać prędkość łodzi.
 • Jasny i czytelny w pełnym słońcu ekran dotykowy o przekątnej 9″ oraz intuicyjny interfejs użytkownika.

Echosonda wędkarska STRIKER Plus 9sv z jasnym 9-calowym ekranem i wbudowanym modułem GPS jest wyposażony w Quickdraw Contours, oprogramowanie do rysowania map umożliwiające przechowywanie map z izobatami co 30 cm o zasięgu nawet 2 mln akrów. Tradycyjna echosonda Garmin CHIRP wyświetla krystaliczne czysty obraz z wyraźnym rozróżnianiem obiektów. Uzyskane dzięki zastosowaniu echosond skanujących CHIRP ClearVü i CHIRP SideVü obrazy przedstawiające obiekty znajdujące się pod łodzią charakteryzują się niemal fotograficzną jakością. Wbudowany moduł Wi-Fi umożliwia sparowanie z aplikacją ActiveCaptain w celu otrzymywania powiadomień z telefonu1, a także uzyskiwanie dostępu do danych społeczności Quickdraw Contours i nie tylko.

Garmin Quickdraw Contours

Nikt nie zna lepiej wód, na których łowisz, niż Ty i inni wędkarze. Podczas trollingu przy brzegu i na większych głębokościach oprogramowanie Quickdraw Contours tworzy mapy wędkarskie w jakości HD odwiedzonych przez Ciebie miejsc. Nie jest wymagana żadna specjalna wiedza. STRIKER Plus 9sv umożliwia teraz przechowywanie map Quickdraw Contours z izobatami co 30 cm o zasięgu nawet 2 mln akrów.

Quickdraw Contours w Garmin STRIKER Plus 9sv

Aplikacja ActiveCaptain

STRIKER Plus 9sv ma wbudowany moduł Wi-Fi, który umożliwia sparowanie go z bezpłatną, uniwersalną aplikacją ActiveCaptain. Po sprawowaniu można wyświetlać powiadomienia z telefonu1 bezpośrednio na ekranie. Możliwe jest również korzystanie ze społeczności Quickdraw Contours oraz udostępnianie swoich map i pobieranie nowych danych map. ActiveCaptain umożliwia również pobieranie aktualizacji dla echosondy wędkarskiej za pośrednictwem sieci Wi-Fi.

ActiveCaptain

Wyraźne obrazy echosondy skanującej

Uzyskane dzięki zastosowaniu echosondy skanującej Garmin ClearVü szerokie obrazy przedstawiające obiekty znajdujące się pod łodzią charakteryzują się niemal fotograficzną jakością. Z kolei echosonda skanująca Garmin SideVü zapewnia doskonały, wyraźny obraz wszystkiego, co znajduje się po obu burtach łodzi. Dzięki temu można obserwować strukturę dna, obiekty i ryby znajdujące się pod wodą. Tradycyjna echosonda Garmin CHIRP umożliwia wyraźne rozróżnienie obiektów podwodnych. Wszystkie te technologie echosond zostały zastosowane w jednym przetworniku, który ma Ci pomagać w łowieniu większej liczby ryb.

Echosonda Garmin STRIKER Plus 9sv z przetwornikiem GT52HW-TM

Echosonda wędkarska GPS

Wbudowany moduł GPS o wysokiej czułości ustala i monitoruje Twoją pozycję na wodzie. Sygnał GPS umożliwia oznaczanie najlepszych łowisk za pomocą punktów trasy. Więc jeśli ryby biorą w jednym miejscu, możesz je oznaczyć i wrócić do niego podczas kolejnej wyprawy. Oznaczaj doki, pomosty dla łodzi i inne miejsca na jeziorze, aby móc do wrócić podczas kolejnych wypraw.

Moduł GPS umożliwia też wyświetlanie prędkości na ekranie urządzenia STRIKER Plus 9sv, dzięki czemu masz pewność, że trollingujesz z właściwą prędkością dla użytej przynęty lub w strefie ciszy.

Urządzenie stworzone dla Ciebie

Echosonda wędkarska STRIKER Plus 9sv to niezawodny pomocnik w wędkowaniu, który jest przystosowany do pracy w każdym środowisku. Jasny, czytelny w pełnym słońcu wyświetlacz zapewnia wyraźny podgląd tego, co dzieje się pod łodzią, nawet w najjaśniejsze dni. A większy ekran daje lepszy podgląd tego, co dzieje się pod łodzią. Intuicyjny interfejs użytkownika ułatwia odnajdywanie potrzebnych funkcji, więc na wodzie nic Cię nie zaskoczy.

1 W przypadku użycia w połączeniu ze zgodnym smartfonem

Wi-Fi® jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Wi-Fi Alliance.

Zestaw zawiera:

 • Echosonda wędkarska STRIKER™ Plus 9sv
 • Przetwornik GT52HW-TM
 • Przewód zasilający/do przesyłu danych
 • Przewód adaptacyjny przetwornika ze złączem 12-pin do dwóch złączy 4-pin
 • Uchwyt uchylny
 • Sprzęt
 • Naklejka Garmin na zderzak
 • Dokumentacja
Sprzedawane urządzenia objęte są 2-letnią gwarancją.

Dane fizyczne

Masa 1100 g
Klasa wodoszczelności IPX7
Rozdzielczość wyświetlacza 800 x 480 px
Wymiary fizyczne 28,2 × 16,5 × 6,0 cm
Typ wyświetlacza Kolorowy wyświetlacz WVGA
Wymiary wyświetlacza Przekątna 9"

Cechy podstawowe

GPS Wbudowany
A-scope (wyświetlanie w czasie rzeczywistym ryb przepływających przez wiązkę przetwornika) Tak
Blokada dna (wyświetlanie sygnału odbitego od dna) Tak
Czujnik temperatury wody (w zestawie) Tak
Fish Symbol ID (wspomaga wyszukiwanie ryb i oznacza je) Tak
Moc transmisji 500 W (RMS)
Obsługa sonaru dwuwiązkowego Tak
Obsługa sonaru dwuzakresowego Tak
Obsługiwane częstotliwości Tradycyjna: 50/77/200 kHz; W zestawie z przetwornikiem: CHIRP (średnie i wysokie częstotliwości); ClearVü i SideVü 260/455/800 kHz
Oznaczanie punktów trasy Tak
Powiększenie na jednej części podzielonego ekranu Tak
Regulowana linia głębokości (pomiar głębokości obiektów podwodnych) Tak
Rejestrowanie i wykres temperatury wody Tak
Technologia AutoGain (minimalizuje zakłócenia, maksymalizuje rozróżnianie celów) Tak
Ultrascroll® (wyświetlanie ławic ryb przy większej prędkości łodzi) Tak
Opinie są weryfikowane, aby ograniczyć ilość spamu. Weryfikujemy je w ciągu kilku godzin.

Bądź pierwszym, kto napisze opinię !