​ ​ ​ ​
Kategorie produktów
Garmin

Garmin Striker Plus 5cv z przetwornikiem GT20-TM 010-01872-01

010-01872-01

753759184223

Nowy produkt

Towar niedostępny

Echosonda wędkarska GPS 5″ z wiodącą w branży technologią echosondy i oprogramowaniem Quickdraw Contours

Więcej szczegółów

Brak towaru w magazynie

Cena
1 399,00 zł

1 449,00 zł

DARMOWA DOSTAWA!

Obniżka -50,00 zł

Nikt jeszcze nie napisał opinii
w tym języku

1 399,00 zł

4 podobnych produktów:

Powiązane artykuły na blogu

Przetworniki w echosondach Garmin
2020-05-06

Przetworniki w echosondach Garmin

Co tak naprawdę oznaczają CHIRP, ClearVu, SideVu i jak je wykorzystywać ? Czy są to tylko zbędne gadżety, czy poważne narzędzia do skuteczniejszego wędkowania?

Jak wybrać swoją pierwszą echosondę do wędkowania?
2020-03-16

Jak wybrać swoją pierwszą echosondę do wędkowania?

Poszukując idealnego urządzenia warto przyjrzeć się serii echosond Garmin Striker.

Stwórz sobie najlepsze warunki do wędkowania, wyznaczaj najlepsze łowiska, gdzie ryb jest najwięcej i są najbardziej aktywne. Wykorzystaj zaawansowaną technologię do monitorowania środowiska pod wodą, które jest niedostrzegalne dla człowieka znajdującego się na łodzi. Echosonda Garmin STRIKER Plus 5cv to urządzenie przeznaczone do monitorowania obiektów znajdujących się pod lustrem wody. Jednocześnie dzięki dodatkowym opcjom pozwala na wyznaczanie łowisk i miejsc, gdzie warto wrócić ze względu na dobre wyniki połowów. Urządzenie lokalizuje też Twoje położenie i Twoją pozycję na wodzie. Zestaw z przetwornikiem GT20-TM 010-01872-01 składa się z przetwornika przeznaczonego do wbudowanej tradycyjnej echosondy Garmin CHIRP oraz echosondę skanującą CHIRP ClearVü. Jest też wyposażony w specjalne oprogramowanie Garmin Quickdraw™ Contours, dzięki któremu możesz tworzyć i przechowywać mapy. 

Garmin STRIKER Plus 5cv – miej oko na to, co dzieje się pod wodą!

Echosonda STRIKER Plus 5cv z przetwornikiem GT20-TM 010-01872-01 posiada wysokiej jakości wyświetlacz, odpowiadający za szeroki i niezwykle wyraźny obraz. Dzięki zastosowanym innowacyjnym technologiom, jak Garmin CHIRP i Garmin ClearVü™, możliwe jest rozróżnienie obiektów i tym samym zlokalizowanie naszych celów. Moduł GPS wyznacza Twoją pozycję na wodzie. Możesz dzięki temu oznaczyć dowolne miejsca, które są godne uwagi ze względu na dobre wyniki w połowach. Na wyświetlaczu zobaczysz też prędkość, z jaką się poruszasz. To pozwoli Ci kontrolować właściwą prędkość trollingu. Garmin STRIKER Plus 5cv jest łatwy w obsłudze, posiada intuicyjny interfejs oraz wyświetlacz przystosowany do użytku także przy mocnym słońcu. Cechuje się również wytrzymałą i solidną konstrukcją. Dobrze radzi sobie w trudnych warunkach, jest odporny na uszkodzenia mechaniczne.

Garmin STRIKER Plus 5cv jest niezawodny w każdych warunkach i każdej sytuacji.

Echosonda wędkarska z oprogramowaniem Quickdraw Contours

 • Zestaw obejmuje przetwornik do wbudowanej tradycyjnej echosondy Garmin CHIRP i echosondę skanującą CHIRP ClearVü.
 • Wbudowane oprogramowanie Garmin Quickdraw™ Contours umożliwia tworzenie i przechowywanie map z izobatami co 30 cm o zasięgu nawet 2 mln akrów.
 • Dzięki wbudowanemu modułowi GPS można oznaczać punkty trasy, tworzyć trasy i sprawdzać prędkość łodzi.
 • Urządzenie wielofunkcyjne z jasnym, czytelnym w pełnym słońcu ekranem dotykowym o przekątnej %%displaySize%%″ oraz intuicyjnym interfejsem użytkownika.
 • Wytrzymała konstrukcja sprawdzi się w każdej sytuacji

Echosonda Garmin Striker Plus 5CV 5-calowym ekranem i wbudowanym modułem GPS jest wyposażona w tradycyjną echosondę Garmin CHIRP, echosondę skanującą Garmin CHIRP ClearVü i oprogramowanie Quickdraw Contours do rysowania map umożliwiające przechowywanie map z izobatami co 30 cm o zasięgu nawet 2 mln akrów. Dzięki wbudowanemu modułowi GPS w 010-01872-01 można oznaczać punkty trasy i do nich nawigować, a także sprawdzać prędkość łodzi.

Garmin Quickdraw Contours

Nikt nie zna wód, na których łowisz, lepiej niż Ty i Twoi kompani. Podczas trollingu przy brzegu i na większych głębokościach oprogramowanie Quickdraw Contours tworzy mapy wędkarskie w jakości HD odwiedzonych miejsc. Nie jest wymagana żadna specjalistyczna wiedza. Urządzenie STRIKER™ Plus 5CV 010-01872-01 umożliwia teraz przechowywanie map Quickdraw Contours z izobatami co 30 cm o zasięgu nawet 2 mln akrów.

Garmin Quickdraw Contours

Wyraźny obraz dzięki CHIRP ClearVü

Dzięki połączeniu technologii Garmin CHIRP i Garmin ClearVü wyświetlane przez echosondę wędkarską Garmin Striker Plus 5CV szerokie obrazy przedstawiające obiekty znajdujące się pod łodzią charakteryzują się niemal fotograficzną jakością. Dzięki temu można obserwować znajdujące się pod wodą struktury, obiekty i ryby. Po sparowaniu z tradycyjną echosondą Garmin CHIRP przekaźnik ten zapewnia wyraźne rozróżnianie celów, co ułatwia złowienie zdobyczy.

CHIRP ClearVü

Echosonda wędkarska GPS

Wbudowany moduł GPS o wysokiej czułości ustala i monitoruje Twoją pozycję na wodzie. Moduł GPS umożliwia oznaczanie rożnych miejsc za pomocą punktów trasy. Więc jeśli ryby biorą w jednym miejscu, możesz je oznaczyć i wrócić do niego podczas kolejnej wyprawy. Oznaczaj doki, pomosty dla łodzi i inne miejsca na jeziorze, aby móc do wrócić podczas kolejnych wypraw. Moduł GPS umożliwia też wyświetlanie prędkości na ekranie urządzenia STRIKER™ Plus 5cv, dzięki czemu masz pewność, że trollingujesz z właściwą prędkością dla użytej przynęty lub w strefie ciszy.

Urządzenie stworzone dla Ciebie

Echosonda wędkarska Striker Plus 5CV to niezawodny pomocnik w wędkowaniu, który jest przystosowany do pracy w każdym środowisku. Jasny, czytelny w pełnym słońcu wyświetlacz zapewnia wyraźny podgląd tego, co dzieje się pod łodzią, nawet w najjaśniejsze dni. A większy ekran daje lepszy podgląd tego, co dzieje się pod łodzią. Intuicyjny interfejs użytkownika ułatwia odnajdywanie potrzebnych funkcji, więc na wodzie nic Cię nie zaskoczy.

Zestaw 010-01872-01 zawiera:

 • Echosonda wędkarska STRIKER™ Plus 5CV 010-01872-01
 • GT20-TM transducer
 • Przewód zasilający/do przesyłu danych
 • Uchwyt uchylno-obrotowy
 • Sprzęt
 • Naklejka Garmin na zderzak
 • Dokumentacja

Polecamy sprawdzić też model Garmin Striker Plus 7SV, który jest dostępny w naszej ofercie.
Sprzedawane urządzenia objęte są 2-letnią gwarancją producenta.

Dane fizyczne

Masa 500 g
Klasa wodoszczelności IPX7
Rozdzielczość wyświetlacza 800 x 480 px
Wymiary fizyczne 18,8 x 11,6 x 5,4 cm
Typ wyświetlacza Kolorowy wyświetlacz WVGA
Wymiary wyświetlacza Przekątna 5"

Cechy podstawowe

GPS Wbudowany
A-scope (wyświetlanie w czasie rzeczywistym ryb przepływających przez wiązkę przetwornika) Tak
Blokada dna (wyświetlanie sygnału odbitego od dna) Tak
Czujnik temperatury wody (w zestawie) Tak
Fish Symbol ID (wspomaga wyszukiwanie ryb i oznacza je) Tak
Moc transmisji 500 W (RMS)
Obsługa sonaru dwuwiązkowego Tak
Obsługa sonaru dwuzakresowego Tak
Obsługiwane częstotliwości Tradycyjny: 50/77/83/200 kHz; W zestawie z przetwornikiem: CHIRP (średnie i wysokie częstotliwości); ClearVü: 260/455/800 kHz
Oznaczanie punktów trasy Tak
Powiększenie na jednej części podzielonego ekranu Tak
Regulowana linia głębokości (pomiar głębokości obiektów podwodnych) Tak
Rejestrowanie i wykres temperatury wody Tak
Technologia AutoGain (minimalizuje zakłócenia, maksymalizuje rozróżnianie celów) Tak
Ultrascroll® (wyświetlanie ławic ryb przy większej prędkości łodzi) Tak
Opinie są weryfikowane, aby ograniczyć ilość spamu. Weryfikujemy je w ciągu kilku godzin.

Bądź pierwszym, kto napisze opinię !