​ ​ ​ ​
Kategorie
Garmin

Garmin Vivoactive 4 Czarny z popielatym zapięciem 010-02174-13

010-02174-13

753759228026

Nowy produkt

Towar dostępny natychmiast Wysyłka w ciągu 24 godzin w dni robocze

Najbliższa wysyłka już
Jutro 15:00

3 Lata Gwarancji

Monitoruj swoje zdrowie przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, dzięki funkcjom pulsoksymetru i monitorowi energii Body Battery, a także śledząc oddech, cykl menstruacyjny, stres, sen, tętno, nawodnienie i wiele innych parametrów.

Więcej szczegółów

Cena
1 399,00 zł

1 429,00 zł

obniżka -30,00 zł

DARMOWA DOSTAWA!

Opinie o produkcie

(4,9/5)
10 ocen - 9 opinii
Rozkład ocen

6 podobnych produktów:

3 LATA GWARANCJI
POLSKIE MENU

Garmin Vivoactive 4  - smartwatch GPS dla aktywnych

  • Monitoruj swoje zdrowie przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, dzięki funkcjom pulsoksymetru1 i monitorowi energii Body Battery, a także śledząc oddech, cykl menstruacyjny, stres, sen, tętno2, nawodnienie i wiele innych parametrów.
  • Łatwo pobieraj utwory na zegarek, w tym listy odtwarzania ze swojego konta Spotify® lub Deezer, i połącz go ze słuchawkami (do nabycia osobno), aby słuchać muzyki bez użycia telefonu.
  • Rejestruj wszystkie formy aktywności dzięki ponad 20 wgranym aplikacjom GPS do sportów uprawianych w pomieszczeniach, takich jak joga, bieganie, pływanie i inne.
  • Korzystaj z łatwych do zrozumienia, animowanych wskazówek treningowych wyświetlanych na ekranie zegarka
  • Czas działania baterii: do 8 dni w trybie zegarka; do 6 godz. w trybie GPS i muzyki

Monitoruj wszystkie parametry

Gdy mówimy o największym możliwym zestawie funkcji do monitorowania zdrowia przez całą dobę, dokładnie to mamy na myśli.

Monitor energii Body Battery Mierzy poziom energii w organizmie, dzięki czemu można znaleźć najlepszy czas na ćwiczenia i odpoczynek.

Pulsoksymetr1 Mierzy natlenienie krwi w ciągu dnia i w trakcie snu, aby sprawdzić, jak organizm wchłania tlen.

Funkcja śledzenia cyklu menstruacyjnego w aplikacji Garmin Connect umożliwia śledzenie cyklu, rejestrowanie objawów fizycznych i emocjonalnych, a także uzyskiwanie informacji o treningach i odżywianiu podczas każdej fazy cyklu. Odbieraj powiadomienia w zegarku dzięki pobraniu aplikacji Connect IQ™.

Monitorowanie nawodnienia umożliwia rejestrowanie dziennego spożycia wody, aby pomóc w utrzymaniu odpowiedniego poziomu nawodnienia.

Monitorowanie oddechu zapisuje sposób oddychania w ciągu dnia, podczas snu, ćwiczeń oddechowych i jogi.

Zaawansowane monitorowanie snu dzieli noc na fazy snu płytkiego, głębokiego oraz REM, aby zapewnić Tobie pełny wgląd w to, jak śpisz.

Pomiar stresu może określić, czy Twój dzień jest spokojny, zrównoważony czy stresujący. Przypomnienia o relaksie informują nawet o konieczności wykonywania krótkich ćwiczeń oddechowych.

Nadgarstkowy pomiar tętna2 stale sprawdza tętno i informuje, gdy jest ono wysokie podczas odpoczynku. Pomaga to również ocenić intensywność wysiłku podczas ćwiczeń.

garmin vivoactive 4 czarny

Garmin Vivoactive 4 - doskonały partner treningowy

Od wymiennych pasków po wytrzymałe szkło Corning® Gorilla® Glass 3 - smartwatch ten stworzony został z myślą o aktywności przez całą dobę. Nie musisz go zdejmować, gdy wskakujesz do wody, ponieważ jest on wodoszczelny do 5 atm. Zawsze włączony, czytelny w pełnym słońcu wyświetlacz Garmin Chroma Display można odczytać w każdym oświetleniu. Dzięki czasowi działania baterii wynoszącemu do 8 dni w trybie zegarka i do 6 godz. w trybie GPS z muzyką jest to zegarek, którego nie będziesz zdejmować.

Animowane treningi na nadgarstku

Nie trzeba już szukać filmów z demonstracją ćwiczeń. Zegarek ten jest wyposażony w łatwe do zrozumienia, animowane wskazówki dotyczące treningu wydolnościowego, siłowego, jogi i pilatesu, które można oglądać na ekranie zegarka. Można wybrać jeden ze wstępnie załadowanych animowanych treningów lub pobrać inne z serwisu Garmin Connect.

Wszystkie ulubione aktywności

Dzięki ponad 20 fabrycznie załadowanym profilom GPS i aktywności w pomieszczeniach — takim jak chodzenie, biegi, jazda na rowerze, pływanie w basenie, golf i wielu innym — ten zegarek pomoże Ci śledzić każdy Twój ruch. Możesz nawet tworzyć własne treningi w serwisie Garmin Connect.

Weź głęboki oddech

Garmin Vivoactive 4 czarny umożliwia wykonywanie różnorodnych usystematyzowanych ćwiczeń związanych z oddychaniem. Gdy chcesz się zrelaksować lub skupić, możesz wykonać ćwiczenia oddechowe, a zegarek będzie śledzić stres i oddech, co pozwala lepiej zrozumieć, w jaki sposób oddychasz.

vivoactive 4 czarny
010-02174-13

Powiadomienia z telefonu
Wiadomości e-mail, SMS-y i alerty można odbierać bezpośrednio w zegarku sparowanym ze zgodnym smartfonem. Możesz nawet odpowiadać na wiadomości tekstowe, jeśli masz telefon z systemem Android.

garmin 010-02174-13

Muzyka
Łatwo pobieraj utwory na zegarek, w tym listy odtwarzania ze swojego konta w serwisie Spotify lub Deezer (może być wymagana subskrypcja). Połącz zegarek z bezprzewodowymi słuchawkami (do nabycia osobno), aby słuchać muzyki bez telefonu.

garmin vivoactive 4 czarny

Funkcje bezpieczeństwa i monitorowania
Po sparowaniu zegarka i telefonu Twoja pozycja może być wysyłana do kontaktów ręcznie lub automatycznie — podczas aktywności na powietrzu — przez funkcję wykrywania zdarzeń3, jeśli jest to konieczne.

vivoactive 4 czarny

Usługa Garmin Pay
Zakupy zrobisz w mgnieniu oka dzięki usłudze Garmin Pay4 umożliwiającej dokonywanie bezprzewodowych płatności za pośrednictwem wybranych dostawców.

010-02174-13

Connect IQ Store
Spersonalizuj tarczę zegarka za pomocą pobranych aplikacji, widżetów, tarczy zegarka i innych elementów. To proste, a do tego bezpłatne.

garmin 010-02174-13

Garmin Coach
Pomocny, darmowy trener osobisty na Twoim nadgarstku pomoże Ci w treningu przed następnym biegiem na 5 km, 10 km lub półmaratonem.

1Nie jest to urządzenie medyczne i nie jest ono przeznaczone do użytku w diagnostyce i monitorowaniu stanu zdrowia; patrz Garmin.com/ataccuracy. Pulsoksymetr nie jest dostępny we wszystkich krajach
2Dokładność monitorowania aktywności
3Po sparowaniu ze zgodnym smartfonem. Zobacz wymagania i ograniczenia funkcji bezpieczeństwa i śledzenia
4Wyświetl aktualnie obsługiwane kraje, sieć płatności oraz informacje o obsługujących funkcję bankach

Android jest znakiem towarowym firmy Google LLC. SPOTIFY oraz logo Spotify są zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy Spotify AB.

garmin vivoactive 4 czarny010-02174-13


 

Zestaw zawiera:

  • Vivoactive 4 czarny
  • Przewód do ładowania i przesyłu danych
  • Dokumentacja

Sprawdź także pozostały sprzęt Garmin dostępny w naszej ofercie.

Sprzedawane urządzenia objęte są 3-letnią gwarancją: 2-letnią gwarancją producenta oraz dodatkową roczną gwarancją firmy Azymut.
Opinie są weryfikowane, aby ograniczyć ilość SPAMu. Po otrzymaniu opinii weryfikujemy je w ciągu kilku godzin.
przez dnia 2020-08-08 :
przez dnia 2020-07-31 :

Bardzo fajny wearable na co dzień

Muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolony z Garmin Vivoactive 4 (koperta 45mm).
Zegarek wygląda bardzo dobrze na co dzień (dokupiłem skórzane paski), nie razi w oczy jak to czasem miało miejsce z Fenixem :)
Wymiana pasków dzięki szybko-złączkom jest błyskawiczna.

Garmin Pay działa znakomicie!

Jedyna rzecz do jakiej mogę się przyczepić to czas, jaki zegarek potrzebuje na złapanie GPS, który w moim przekonaniu, i porównując do Fenixa 5, jest zbyt długi.

przez dnia 2020-07-25 :

Fajny ale...

Zegarek fajny, duo funkcji, powiadomienia, analizy (pod warunkiem, że Garmin przywróci działanie serwerów ;)), itp. itd. ale jak kto ma zamiar biega po lasach/parkach pod drzewami i korzysta z pomiaru tempa to nie polecam. Z niewiadomych mi powodów, po wbiegnięciu pod drzewa pomiar tempa wariuje. Przykładowo biegniesz na otwartej przestrzeni 5:30/km, wybiegasz do lasu, nie zwalniasz, a zegarek pokazuje 6:20, 7:30, wybiegasz na otwartą przestrzeń i jest z powrotem 5:30. Dystans liczy dobrze, nie gubi śladu, czas tez odlicza więc nie wiem dlaczego tak pokazuje. Troch to denerwujące jak robisz treningi w jakim przedziale tempa lub interwały na tempie. Poprzednio używałem Forerunnera 610 i nie zaobserwowałem takich akcji. Ustawienia gps, gps+glonass, gps+galileo, zapis co sekundę lub inteligentny nic nie daje .Funkcja body battery to jaka lipa, nie sugerowałbym się nim przy określaniu zmęczenia (chyba, że ja taki robot jestem). Żałuję. że nie ma testu ortostatycznego i pokazywania efektu treningu jak w Forerunnerze. Nie ma też możliwości ustawienia strategii na bieg, co dla tych co biegają w zawodach jest sporym minusem moim zdaniem. Szkoda, bo to tez tylko soft. Zegarek jest ładny, można nosić na co dzień, bez tych funkcji można y, jak kto biega dla przyjemności, ale dodatkowe funkcje by nie przeszkadzały.