​ ​ ​ ​
Kategorie

Promocje

Garmin

Garmin Vivofit jr. 2 Star Wars Ciemna Strona 010-01909-1B

010-01909-1B

753759238421

Nowy produkt

Towar dostępny natychmiast Wysyłka w ciągu 24 godzin w dni robocze

Opłacone zamówienia do 15:00 wyślemy jeszcze dzisiaj!
Dotyczy także paczek za pobraniem

3 Lata Gwarancji

Przygotuj się na swoje przeznaczenie ze Star Wars monitorem aktywności dla dzieci i interaktywną aplikacją

Więcej szczegółów

Cena
366,00 zł

399,00 zł

obniżka -33,00 zł

DARMOWA DOSTAWA!

Oceny i opinie

Nikt jeszcze nie napisał opinii
w tym języku

14 podobnych produktów:

3 LATA GWARANCJI

Przygotuj się na swoje przeznaczenie ze Star Wars monitorem aktywności dla dzieci i interaktywną aplikacją

  • Wodoodporna opaska jest wyposażona w dostosowywany kolorowy wyświetlacz i baterię wystarczającą na ponad rok bez konieczności ładowania

  • Rodzice mogą uzyskać dostęp do narzędzi do zarządzania obowiązkami i nagrodami w aplikacji kontrolowanej przez rodziców

  • Motywuje dzieci do osiągania celów aktywnych minut, które odblokowują przygody, gry i ikony z Rey, Kylo Renem i innymi postaciami z filmu Star Wars

  • Monitoruje kroki, sen i 60 minut zalecanej dziennej aktywności1

  • Minutnik zadaniowy i przypomnienia ułatwiają dzieciom wykonywanie codziennych obowiązków, takich jak odrabianie lekcji, ćwiczenia, mycie zębów itp.

vívofit jr. 2 to nie tylko monitor aktywności1 dla dzieci. Jest to interaktywne doświadczenie, w którym aktywność fizyczna odblokowuje przygody. Dzięki opasce vívofit jr. 2, dostępnej w dwóch motywach — z Jasną Stroną i z Ciemną Stroną — dzieci mogą odkrywać przygody w krainie z filmu Star Wars w kontrolowanej przez rodziców aplikacji, gdy czas ich aktywności fizycznej danego dnia osiągnie 60 minut.

Stylowa i mocna

Dzieci mogą pokazać własny styl i nosić ten wytrzymały monitor aktywności z motywem Star Wars wszędzie — podczas zabaw, gry w piłkę, kąpieli, a nawet w czasie snu.

Stylish and Strong

Skywalker Saga — Przygoda w świecie z filmu Star Wars

Dzieci codziennie mogą odkrywać więcej w aplikacji po osiągnięciu codziennego 60-minutowego celu aktywności. Wraz z Tobą dziecko ponownie przeżyje przygody i niezapomniane momenty z kultowej sagi o Skywalkerze. Dzieci będą miały okazję uciec Darthowi Vaderowi z R2-D2 i C-3PO, pomóc Hanowi Solo i Chewie’mu walczyć z Imperium, a nawet przejąć kontrolę nad The First Order z Rey oraz BB-8. Im więcej celów zrealizują, tym więcej poznają fabuły.

A Star Wars Adventure

Dołącz do zabawy w odległej galaktyce,

Realizacja codziennych celów w zakresie aktywności daje dzieciom większe szanse w grach z limitem czasu takich jak zabawa w gry-wyzwania. Zbierają one również diamenty, których mogą użyć do odkrycia nowych części mapy galaktycznych.

Interact with a Distant Galaxy

Osobisty asystent rodzica

Nasza aplikacja mobilna, nie jest tylko dla dzieci. Rodzice mogą sprawdzać aktywność dzieci, ich obowiązki, sen, dane dotyczące zadań i wiele innych po synchronizacji ze zgodnym urządzeniem. Zaproś całą rodzinę do udziału w wyzwaniu dotyczącym dziennej liczby kroków, przydzielaj zadania i obowiązki, określaj wartość wirtualnej waluty i sprawdzaj, ile monet zdobyło każde dziecko. Wirtualne monety dzieci mogą wymieniać na uzgodnione z rodzicami nagrody. Wszystko to kontrolujesz ze swojego urządzenia.

The Parental Personal Assistant

Nagrody, przypomnienia i obowiązki

Aplikacja mobilna pomaga rodzicom przydzielać obowiązki i planować powiadomienia, a opaska pokaże dzieciom, co mają robić. Zadania można skonfigurować tak, aby powtarzały się codziennie lub co tydzień — to idealne rozwiązanie dla dzieci, które potrzebują małego przypomnienia.

Rewards, Reminders and Responsibilities

Przyjazne wyzwania

Towarzyskie zmagania przenoszą się na plac zabaw i do ogrodu. Dzięki aplikacji Toe-to-Toe dzieci mogą połączyć się ze znajomymi znajdującymi się w pobliżu i rzucać sobie nawzajem wyzwania na czas — kto zrobi więcej kroków. Rodzice też mogą przyłączyć się do zabawy! Pobierz z Connect IQ Store aplikację Toe-to-Toe na kompatybilne urządzenie i zmierz się ze swoją pociechą na liczbę kroków.

Friendly Step Challenges

Bądźcie aktywni razem

Połącz się ze znajomymi z serwisu Garmin Connect™ i członkami rodziny, a nawet z kolegami i koleżankami własnych dzieci. Po zapoznaniu się z innymi rodzinami w aplikacji vívofit jr. możesz zapraszać je do udziału w cotygodniowych wyzwaniach dotyczących liczby kroków. Twórzcie własne wyzwania i zostawiajcie komentarze dla siebie na wzajem w aplikacji, gdy wyzwanie jest nadal aktywne.

Jeszcze więcej zabawy

Opaska vívofit jr. 2 pozwala odkrywać dziecku jeszcze więcej motywów i przygód. Wszystko, czego potrzebują, to nowa opaska, aby otworzyć nowy świat przygód. Co dalej? Monitoruj aktywności i staw czoło przygodom jak prawdziwy bohater z opaską tematyczną Marvel Avengers lub Spider-Man . A może Twoje dziecko zechce wziąć udział w magicznych przygodach ze stylową opaską Minnie Mouse, Księżniczką Disneya lub Frozen 2 ? To zależy już od dziecka.

Stay Active Together

1Dokładność monitorowania aktywności

© Disney
© 2019 MARVEL
© & Lucasfilm Ltd.

Sprzedawane urządzenia objęte są 3-letnią gwarancją: 2-letnią gwarancją producenta oraz dodatkową roczną gwarancją firmy Azymut.

Opinie o:

Opinie są weryfikowane, aby ograniczyć ilość SPAMu. Po otrzymaniu opinii weryfikujemy je w ciągu kilku godzin.

Bądź pierwszym, kto napisze opinię !