​ ​ ​ ​
Kategorie produktów
Garmin

Garmin Obrazy satelitarne BirdsEye 010-11543-00

010-11543-00

753759104023

Nowy produkt

Towar dostępny natychmiast

Obrazy satelitarne BirdsEye umożliwiają wgranie do urządzeń Garmina zdjęć satelitarnych wysokiej rozdzielczości. Produkt, w postaci karty zdrapki rejestrowanej na stronie www.garmin.com umożliwia pobieranie nieograniczeniej ilości zdjęć w ciągu 1 roku.

Więcej szczegółów

Cena
148,00 zł

DOSTAWA 10 ZŁ

DARMOWA DOSTAWA OD 250 ZŁ

Nikt jeszcze nie napisał opinii
w tym języku

148,00 zł

2 podobnych produktów:

Możliwość szybkiego przesyłania zdjęć satelitarnych o wysokiej rozdzielczości do ręcznego urządzenia GPS dzięki rocznej subskrypcji usługi obrazów satelitarnych BirdsEye pozwala uzyskać wierne odwzorowanie otoczenia.

Korzystanie z subskrypcji usługi obrazów satelitarnych BirdsEye w połączeniu z programem BaseCamp? umożliwia szybkie przesyłanie nieograniczonej liczby obrazów satelitarnych do urządzenia oraz ich bezproblemową integrację z mapami zainstalowanymi w urządzeniu.

  • Doskonałej jakości kolorowe obrazy satelitarne o rozdzielczości poniżej metra pozwalają uzyskać bardzo przejrzysty i szczegółowy obraz terenu.
  • Możliwość nakładania w urządzeniu przenośnym map wektorowych (takich jak TOPO 100K, TOPO 24K czy City Navigator?) na obrazy satelitarne BirdsEye pozwala uzyskać rzeczywisty wygląd dróg, budynków i terenu.
  • Ułatwia myśliwym wykonanie przedsezonowego zwiadu, określenie lokalizacji stanowisk łowieckich oraz miejsc gromadzenia się zwierzyny.
  • Stanowi pomoc dla entuzjastów pieszych wędrówek i biwakowania w wyszukiwaniu szlaków i ich punktów początkowych oraz miejsc na obozowisko.
  • Pozwala miłośnikom geocachingu określić typ terenu wokół skrzynki i znaleźć parkingi w pobliżu skrzynek.
  • Świetny dla podróżników dzięki możliwości wyświetlania atrakcji turystycznych i punktów orientacyjnych w widoku z lotu ptaka, co pozwala urozmaicić swoje wyprawy i nie zgubić drogi.
Opinie są weryfikowane, aby ograniczyć ilość spamu. Weryfikujemy je w ciągu kilku godzin.

Bądź pierwszym, kto napisze opinię !