​ ​ ​ ​
Kategorie produktów
Ikony - informacja - Lider branży - Wysyłka w 24h - 14 dni na zwrot - 30 lat na rynku
Garmin
Azymut-Paweł Kos Reviews with ekomi-pl.com

Garmin Bezprzewodowa kamera cofania BC 35 010-01991-00

010-01991-00

753759144067

Nowy produkt

Towar niedostępny

Dokładny podgląd sytuacji z tyłu pojazdu

Więcej szczegółów

Brak towaru w magazynie

Cena
649,00 zł

DARMOWA DOSTAWA!

649,00 zł

4 podobnych produktów:

Dokładny podgląd sytuacji z tyłu pojazdu

  • pole widzenia o kącie 160°; pokazuje, co jest z tyłu
  • Wbudowany moduł Wi-Fi? umożliwia przesyłanie widoku z kamery BC 35 na żywo bezpośrednio na wyświetlacz zgodnego? urządzenia nawigacyjnego GPS
  • Bezprzewodowe przesyłanie nagrań z kamery na odległość do 13,72 m (45 stóp) ? zasięg może być różny i zależy od sposobu instalacji
  • Po podłączeniu do stałego źródła zasilania umożliwia łatwe przełączanie w razie potrzeby między trybem kamery a trybem nawigacyjnym
  • Odporność na trudne warunki pogodowe?

Dobrej jakości kamera cofania, taka jak Garmin BC 35, może znacznie poprawić kierowcom widoczność do tyłu, a dzięki temu pomaga zminimalizować ryzyko wypadków związanych z ?martwą strefą? podczas cofania.

Szybki podgląd informacji

Cofanie bez obaw

W połączeniu ze zgodnym urządzeniem nawigacyjnym GPS bezprzewodowa kamera cofania BC 35 działa jak wielofunkcyjna kamera z obsługą sieci Wi-Fi, pomagając zauważyć pojazdy, pieszych, zwierzęta i inne trudne do zauważenia przeszkody znajdujące się za pojazdem.

Jeśli kamera jest podłączona do świateł cofania, zgodne urządzenie nawigacyjne Garmin może automatycznie wyświetlać obraz z kamery za każdym razem, gdy zostanie wrzucony bieg wsteczny ? po zmianie biegu na inny następuje automatyczne przełączenie w tryb nawigacji. Inną opcją jest podłączenie systemu do stałego źródła zasilania, co umożliwia przełączanie pomiędzy trybem nawigacji a trybem kamery cofania za pomocą przycisku.

Wyświetlane na ekranie linie nawigacji można dostosowywać do wymiarów pojazdu, co ułatwia kierowcom wyświetlenie wskaźników dotyczących odległości, którą należy pokonać na wstecznym biegu. W jednym systemie można zainstalować maksymalnie 4 kamery, które zapewnią szeroki kąt widzenia po włączeniu wstecznego biegu.

Dzięki wytrzymałej konstrukcji model BC 35 jest w stanie znieść najgorszą pogodę. Firma Garmin doradza przeprowadzenie profesjonalnej instalacji kamery BC 35 przez sprzedawcę. Niemniej jednak można ją wykonać samodzielnie. Kamerę trzeba zamontować z tyłu pojazdu i podłączyć do źródła zasilania, np. do świateł tylnych.

? Urządzenie nawigacyjne sprzedawane oddzielnie. Zobacz zgodne urządzenia.
? Klasa wodoszczelności: IPX7

Azymut-Paweł Kos Reviews with ekomi-pl.com

Sprzedawane urządzenia objęte są 2 letnią gwarancją.

Azymut-Paweł Kos Reviews with ekomi-pl.com