​ ​ ​ ​
Kategorie

Promocje

Coros

Coros SafeSound Mountain Camo-Czarny rozmiar M BHSSM-MBM-01

BHSSM-MBM-01

0810005780568

Nowy produkt

Towar dostępny natychmiast Wysyłka w ciągu 24 godzin w dni robocze

Kask COROS SafeSound Mountain współpracuje poprzez Bluetooth ze smartfonem i oferuje unikalne połączenie bezpieczeństa, doskonałej jakości dźwięku oraz widoczności.

Więcej szczegółów

899,00 zł

DARMOWA DOSTAWA!

Oceny i opinie użytkowników

Nikt jeszcze nie napisał opinii
w tym języku

11 podobnych produktów:

Jedyna rzeczą, która jest lepsza od wyjazdu na ulubioną trasę przełajową, pełną wzniesień i emocjonujących zjazdów lub po prostu czerpania radości z obcowania z przyrodą, jest robienie tego w rytm ulubionej muzyki. Platforma COROS EOSS pozwala nam przesyłać strumień audio, nie zakłócając dźwięków otoczenia. Kask COROS SafeSound Mountain oferuje unikalne połączenie bezpieczeństa, doskanałej jakości dźwięku oraz widoczności. System detekcji zdarzeń dodaje walor bezpieczeństwa, poprzez wysłanie wiadomości alarmowej z naszymi koordynatami GPS do maksymalnie trzech osób w razie wykrycia uderzenia. To wszystko czego potrzebujesz, aby pokonwyać swoje trasy bezpieczniej i w rytm muzyki.

Ear Opening Sound System (EOSS)

Odkryliśmy, że musimy dopracować już bardzo zaawansowaną technologię. Dzięki wykonaniu wielu testów w naszym laboratorium, opracowaliśmy unikalną konstrukcję, która gwarantuje idealny balans pomiędzy jakością dźwięku a odbiorem dźwięków otoczenia.

Dopasowanie i struktura

Nasz system regulacji Adjustable Fit zabezpiecza kask, wymagając minimalnych korekt dopasowania. Producent zwrócił uwagę na każdy szczegół systemu regulacji, zapewniając użytkownikom komfortowy i wytrzymały materiał paska zabezpieczającego pod brodą, nową generację rozdzielaczy, które ułatwiają regulację oraz poprawiają prawidłowe ułożenie słuchawek EOSS podczas każdej jazdy.

Tylne światło LED

Umiejscowienie światła na kasku zapewnia użytkownikowi kompletną i bezpośrednią widoczność na trasie. Dzięki trzem trybom świecenia masz pełną kontrolę nad swoją widocznością.

Kształt i design

Dział badań i rozwoju firmy Coros położył szczególny nacisk na rozwój kształtu i materiałów konstrukcji kasku. Pianka chroniąca przed uderzeniem EPS zwiększa skuteczność oraz pozytywne doznania płynące z używania kasku. Wzmocniona skorupa poliwęglanowa razem z EPS zapewnia zwiększone pokrycie po bokach oraz z tyłu głowy.

Pilot sterujący

Uchwyt mocujący możemy zamontować w dowolnej pozycji, tak aby zmniejszyć ryzyko odciągnięcia uwagi od trasy. Pilot daje Ci pełną kontrolę nad funkcją połączeń głosowych oraz muzyką w trakcie pokonywania technicznych zjazdów.

Alarm SOS

Efektem naszych badań jest poprawiona funkcja alertów SOS – jeszcze lepsza niż kiedyś! Teraz ze spokojem możesz atakować strome zjazdy mając gwarancję, że ktoś Cię pilnuje. Kask wykryje uderzenie i automatycznie wyśle komunikat SOS z twoimi współrzędnymi do listy kontaktów wpisanych w aplikacji COROS App. W tym samym czasie światło LED zacznie nadawać sygnał SOS w systemie Morse'a, aby inni okoliczni kolarze wiedzieli, że dzieje się coś złego.

Zawartość zestawu:

- Inteligentny kask COROS
- Pilot do sterowania z mocowaniem
- Zdejmowany daszek

Sprzedawane produkty objęte są 2-letnią gwarancją.
Opinie na sklepie są moderowane, aby uniknąć spamu. Po dodaniu opinii otrzymujemy emaila o tym fakcie, sprawdzamy jego autentyczność i publikujemy. Może to zająć do kilku godzin.
Każdy użytkownik po dodaniu opinii może ją RAZ zmienić.
Wszystkie opinie na tej stronie są sortowane według daty

Bądź pierwszym, kto napisze opinię !