Kategorie

Najczęściej kupowane

Ostatnio przeglądane

Nowe produkty

Promocje

MAPA POLSKI PL TOPO Zobacz większe

MAPA POLSKI PL TOPO 2018.3 [PLTOPO]

PLTOPO

Nowy produkt

Towar dostępny natychmiast

Mapa "PL Topo 2018.3" zawiera dokładną sieć drogową, plany miast, warstwę topograficzną i turystyczną, szlaki turystyczne i ścieżki rowerowe, punkty POI.
Jest przeznaczona do turystycznych i rowerowych odbiorników gps, z możliwością wykorzystania (z pewnymi ograniczeniami) także na urządzeniach do nawigacji drogowej.
W komplecie za darmo dodatkowa mapa Europy "EU Topo 2018.3".

Więcej szczegółów

150,00 zł

DARMOWA DOSTAWA OD 250 ZŁ

Do listy życzeń

Uwaga!

Przed zakupem mapy do urządzenia Edge 820, Fenix 5x, seria Fenix 5 Plus

prosimy o kontakt!

 

Mapa "PL Topo" to jedyna komercyjna topograficzna mapa Polski dla urządzeń Garmin, która jest aktualizowana aż cztery razy w roku. Zawiera dokładną sieć drogową, plany miast, warstwę topograficzną i turystyczną, szlaki turystyczne i ścieżki rowerowe, punkty POI. Jest przeznaczona do turystycznych i rowerowych odbiorników gps, z możliwością wykorzystania (z pewnymi ograniczeniami) także na urządzeniach do nawigacji drogowej (Nuvi, Zumo). Posiada autorouting (automatyczne wyznaczanie tras) zarówno w trybie pieszego, rowerzysty jak i samochodu.

 

 

Licencja mapy jest przypisana do karty pamięci, dzięki czemu z mapy można korzystać na różnych odbiornikach (wystarczy jedynie przełożyć kartę na inne urządzenie).

 

"PL Topo" posiada możliwość dostosowania kolorystyki/skórki do własnych preferencji użytkownika lub do konkretnego posiadanego odbiornika (np. nieco innych informacji na ekranie przy tej samej skali mapy potrzebuje turysta pieszy, rowerzysta czy kierowca w aucie - zmieniając standardową skórkę na jedną z udostępnionych na stronie, mamy możliwość dokonania personalizacji wyglądu mapy). Ponadto mapa "PL Topo" może być uzupełniona o dodatkową kompatybilną mapę/nakładkę "Ścieżki PL", która stanowi społecznościowe wsparcie dla „PL Topo” (więcej informacji na stronie mapy).
  

Główne dane statystyczne mapy Polski:

  • Blisko 38 milionów Polaków w zasięgu
  • Prawie 730 tys. kilometrów dróg
  • Ponad 915 szczegółowych planów miast
  • Ponad 6,3 tys. szczegółowych planów miejscowości
  • Ponad 6,8 miliona punktów adresowych
  • W tym ponad 1,7 miliona budynków 2D
  • Ponad 83 tys. km szlaków turystycznych
  • Ponad 41 tys. km szlaków rowerowych
  • Dokładnie 2556 km ścieżek rowerowych

 

Zawartość mapy można przeglądać na komputerze PC/Mac w programie BaseCamp (program dostępny do pobrania ze strony Garmina). BaseCamp może odczytywać treść mapy zarówno z podłączonego do komputera odbiornika gps, jak również z czytnika kart pamięci. Istnieje również możliwość przeglądania mapy w programie MapSource (opcja wpięcia w MapSource jest opisana na podstronie "Porady" na stronie mapy).

 

Obejrzyj prezentację mapy

 

Opakowanie produktu zawiera kartę microSD/SD 16 GB z zainstalowaną i gotową do użycia mapą Polski "PL Topo" oraz gotową do użycia dodatkową gratisową mapą Europy "EU Topo"..

 

Mapa Europy jest podzielona na sześć regionów, stąd chcąc zwolnić pamięć karty np. na zdjęcia czy inne mapy, można całość lub część Europy usunąć z karty i w razie potrzeby w późniejszym czasie wgrać ponownie.

 

europa.jpg

W cenie zakupu "PL Topo" znajduje się darmowa roczna aktualizacja tej mapy. Ponadto użytkownik otrzymuje także dostęp do rocznej aktualizacji bonusowej mapy "EU Topo" - przyszłe aktualizacje dostępne będą do pobrania poprzez stronę mapy "PL Topo", po zarejestrowaniu posiadanej licencji. Po upływie roku w momencie wygaśnięcia prawa do pobierania darmowych aktualizacji, użytkownik może albo korzystać z map w ostatnio pobranej przez siebie wersji, lub też może wykupić aktualizacje na kolejny rok. Koszt wykupienia takiej aktualizacji wynosi 68 zł

   

aktualizacje.jpg

 

Więcej informacji na stronie produktu: www.pltopo.pl