Kategorie

Najczęściej kupowane

Ostatnio przeglądane

 • Edge 25

  Niewielki i łatwy w obsłudze licznik...

Nowe produkty

Promocje

Edge 25 [010-03709-30]

010-03709-30

Nowy produkt

Towar dostępny natychmiast

Niewielki i łatwy w obsłudze licznik rowerowy GPS z funkcjami online.

Więcej szczegółów

539,00 zł

DARMOWA DOSTAWA OD 250 ZŁ

Do listy życzeń

3 LATA GWARANCJI
POLSKIE MENU

Niewielki i łatwy w obsłudze licznik rowerowy GPS z funkcjami online
 • Mierzy dystans, prędkość, tętno¹ i czas
 • Pozwala planować, pobierać i jeździć nowymi trasami
 • Pozwala zapisywać, planować i udostępniać aktywności w serwisie Garmin Connect™
 • Wodoodporne, trwałe urządzenie
 • Funkcje online — natychmiastowe przesyłanie danych i funkcja LiveTrack

Jedź jeszcze dalej. Urządzenie Edge 25 rejestruje najważniejsze statystyki dotyczące jazdy, takie jak czas, dystans, prędkość, całkowity wznios i pozycję geograficzną. Po sparowaniu z paskiem czujnika tętna¹ rejestruje też tętno i strefę tętna, aby wiedzieć, kiedy został osiągnięty cel. Obsługa czujnika tętna umożliwia też dokładniejsze monitorowanie liczby kalorii spalonych podczas jazdy.

Niewielkie, ale bardzo przydatne
Urządzenie Edge 25 zapewnia wszystkie najważniejsze statystyki, które pozwalają zwiększyć stopień zaawansowania jazdy. Może urządzenie jest niewielkie, jednak ma mnóstwo funkcji, między innymi funkcję powiadomień z telefonu dostępną po sparowaniu ze smartfonem.

Nie zbaczaj z trasy
Wybieraj spośród tras innych rowerzystów lub stwórz własną trasę w naszym bezpłatnym serwisie społecznościowym Garmin Connect. Po wybraniu trasy możesz przesłać ją bezpośrednio do urządzenia Edge 25 i jechać nią do wybranego celu. Możesz nawet zmierzyć się z samym sobą, aby jazda była jeszcze ciekawsza.

Jedź szybciej i dalej
Urządzenie Edge 25 zapewnia informacje o prędkości i dystansie pokonanym podczas jazdy. Po sparowaniu z czujnikami ANT+®² można również śledzić rytm oraz prędkość i dystans w pomieszczeniach.

Śledzenie na żywo
Po sparowaniu za pośrednictwem technologii Bluetooth® funkcja śledzenia na żywo umożliwia rodzinie i znajomym śledzenie Twoich przejażdżek w czasie rzeczywistym. Pozwala też zapraszać inne osoby za pośrednictwem poczty e-mail i serwisów społecznościowych do śledzenia Twoich postępów w serwisie Garmin Connect.

Bez danych, bez problemów
Urządzenie Edge 25 wykorzystuje satelity GPS i GLONASS, aby śledzić pokonany dystans, szybkość i odwiedzone miejsca nawet na zalesionym obszarze. W odróżnieniu od telefonu, z urządzenia Edge 25 można korzystać nawet przez 8 godzin, nie martwiąc się o przesyłanie danych ani o rozładowanie baterii.

Bądź na bieżąco
Korzystając z technologii Bluetooth w zgodnym telefonie  lub prostego połączenia z komputerem Mac® lub PC, można przesłać aktywności do naszej bezpłatnej i  internetowej społeczności fitness Garmin Connect.  Można tu obejrzeć na mapie pokonaną trasę, przeanalizować ją, udostępnić innym i wyświetlić  dodatkowe dane.
 
Segmenty
Korzystając z funkcji segmentów w serwisie Garmin  Connect, można ścigać się z innymi rowerzystami i  sprawdzać rezultaty w tabeli wyników po zakończeniu  jazdy. Funkcja obsługuje ostrzeżenia o miejscach  rozpoczęcia i zakończenia segmentów.

¹ Dołączone do niektórych modeli, w przypadku innych sprzedawane osobno.
² Sprzedawane osobno.
Słowo i logo Bluetooth są zarejestrowanymi znakami towarowymi należącym do firmy Bluetooth SIG, Inc., a firma Garmin wykorzystuje je w ramach stosownej licencji.

W zestawie:
 • Edge 25
 • Uchwyt standardowy
 • Podstawka do ładowania/zapisu danych
 • Podręczniki użytkownika

Sprzedawane urządzenia objęte są 3 letnią gwarancją.