​ ​ ​ ​
Kategorie produktów
Garmin

Garmin Montana 610 010-01534-03

010-01534-03

753759151072

Nowy produkt

Towar dostępny natychmiast

3 Lata Gwarancji

Podręczne urządzenie GPS na każdą wędrówkę.

Więcej szczegółów

Cena
1 399,00 zł

1 639,00 zł

DARMOWA DOSTAWA!

Obniżka -240,00 zł

(5/5)
3 oceny - 3 opinie
Rozkład ocen

1 399,00 zł

10 podobnych produktów:

POLSKIE MENU, 3 LATA GWARANCJI

 
 
Podręczne urządzenie GPS na każdą wędrówkę
 • NOWOŚĆSystemy GPS i GLONASS — szybsze i lepsze odbieranie sygnałów z satelitów
 • Działający w dwóch położeniach 4-calowy wyświetlacz zoptymalizowany do użytku na powietrzu — urządzenie podręczne firmy Garmin z największym wyświetlaczem zapewniające doskonałą czytelność w każdych warunkach
 • NOWOŚĆ Zainstalowane fabrycznie materiały — 250 tys. skrzynek z serwisu Geocaching.com i bezpłatna subskrypcja zdjęć satelitarnych BirdsEye przez 1 rok1
 • NOWOŚĆ Nowy menedżer śladów zapewnia lepszą obsługę i większą kontrolę
 • Najbardziej uniwersalna nawigacja w każdych warunkach — uniwersalne funkcje, wyświetlacz i montaż
 • Wysokościomierz barometryczny i 3-osiowy kompas


Przeznaczone do użytku na szlaku, na drodze i na wodzie urządzenie Montana 610 firmy Garmin będzie Cię prowadzić bez względu na to, dokąd się udasz. Urządzenie jest wyposażone w duży 4-calowy, czytelny nawet w pełnym słońcu ekran dotykowy działający w dwóch położeniach, zapewniający wyraziste i mocne kolory. Urządzenie może korzystać z sygnałów GPS i GLONASS, co pozwala na szybsze i dokładniejsze ustalanie pozycji nawet w najtrudniejszych warunkach. Korzystając z nowego menedżera śladów, można w prosty sposób sprawdzać swoją pozycję oraz włączać i wyłączać funkcję zapisu śladu. Urządzenie Montana 610 jest wyposażone w 3-osiowy kompas elektroniczny z wysokościomierzem barometrycznym i obejmuje darmową roczną subskrypcję usługi Obrazy satelitarne BirdsEye1. Dzięki swojej wytrzymałości i wodoszczelności urządzenie Montana 610 jest odporne na działanie warunków atmosferycznych2.

Wyświetlaj na dużym ekranie
Urządzenie Montana 610 jest wyposażone w zoptymalizowany pod kątem użycia w plenerze wyświetlacz o przekątnej 4" działający w dwóch położeniach, który umożliwia wygodny odczyt w każdym oświetleniu. Interfejs ekranu dotykowego jest prosty w użyciu, więc można spędzić więcej czasu na rozkoszowaniu się przyrodą a mniej na szukaniu informacji. Poszukiwaczom przygód przypadnie do gustu wyjątkowo duży wyświetlacz urządzenia Montana, który jest bardzo czytelny ze względu na duże pola danych i dobrze widoczne funkcje map. Dzięki swojej wytrzymałości i wodoszczelności urządzenie Montana 610 jest odporne na działanie warunków atmosferycznych. Niestraszne mu wyboje, kurz, brud, wilgoć ani woda.2.

Znaj swoją pozycję
Dzięki bardzo czułemu odbiornikowi GPS/GLONASS urządzenie Montana 610 szybko i precyzyjnie ustala pozycję użytkownika oraz nie traci pozycji nawet w gęstych lasach i głębokich dolinach. Korzyści są oczywiste — bez względu na to, czy znajdujesz się w gęstym lesie, czy w pobliżu wysokich budynków lub drzew, urządzenie Montana 610 pomoże Ci odnaleźć drogę zawsze wtedy, gdy tego najbardziej potrzebujesz.

Możesz pojechać w dowolne miejsce
Dzięki zestawowi zgodnych uchwytów urządzenie Montana doskonale nadaje się do zastosowania na rowerach, w pojazdach terenowych, na łodziach, w samochodach i jako urządzenie podręczne. Aby otrzymywać szczegółowe wskazówki nawigacyjne, należy korzystać z map City Navigator i skorzystać z opcjonalnego uchwytu samochodowego lub opcjonalnego wzmocnionego uchwytu do motocykli i pojazdów terenowych.

Dojedziesz wszędzie
Urządzenie Montana 610 obejmuje roczną subskrypcję usługi Obrazy satelitarne BirdsEye, która pozwala korzystać ze doskonałych zdjęć lotniczych w celu dokładniejszej nawigacji. A jeśli potrzebujesz dokładniejszych informacji, możesz w prosty sposób dodać inne mapy do urządzenia Montana1. Można załadować mapy TOPO i ruszyć na szlak. Aby wspaniale spędzić czas na wodzie, wystarczy podłączyć kartę z fabrycznie załadowanymi mapami BlueChart® g2. Można także skorzystać z mapy City Navigator, która zapewnia szczegółowe wskazówki nawigacyjne. Istnieje również możliwość przekształcenia papierowych map w pliki cyfrowe i pobrać je do urządzenia Montana za pomocą opcji własnych map.

Łatwa nawigacja
Nowe urządzenie Montana 610 jest wyposażone w aplikację menedżera śladów, która pozwala nagrywać, przeglądać i analizować ślady w bardzo wygodny i intuicyjny sposób. To urządzenie podręczne ma wbudowany 3-osiowy kompas elektroniczny z kompensacją nachylenia, który wskazuje kierunek nawet wtedy, gdy się nie przemieszczasz i nie trzymasz urządzenia poziomo. Ponadto wysokościomierz barometryczny monitoruje zmiany ciśnienia, aby precyzyjnie określić wysokość, na jakiej się znajdujesz. Można go również użyć do stworzenia wykresu rozkładu ciśnienia barometrycznego w czasie, co może ułatwić przewidywanie zmian pogody.

Znajdź przyjemność
Urządzenie Montana 610 ma fabrycznie załadowanych ponad 250 000 skrzynek ze strony geocaching.com i obsługuje geocaching bez użycia papierowych map. Pozwala to urządzeniu zapisywać i wyświetlać kluczowe informacje dotyczących skrzynek, takie jak pozycja, teren, poziom trudności, wskazówki i opisy, co oznacza koniec ręcznego wprowadzania współrzędnych i drukowania. Aby dodać więcej skrzynek, wystarczy przesłać plik GPX do urządzenia i kontynuować poszukiwania.

Przesyłanie bezprzewodowe
Za pomocą urządzenia Montana 610 można bezprzewodowo udostępniać punkty, trasy i skrzynki użytkownikom innych zgodnych urządzeń GPS firmy Garmin. Wystarczy nacisnąć „Wyślij”, aby przesłać informacje do innych urządzeń.

Podwój swoją moc
Urządzenie Montana 610 jest wyposażone w system podwójnych baterii firmy Garmin, który gwarantuje maksymalną niezależność. W zależności od potrzeb można wybrać opcję korzystania z baterii litowo-jonowych albo tradycyjnych baterii alkalicznych AA.

Zaplanuj kolejną podróż
Miej pełną kontrolę nad swoimi przygodami dzięki darmowemu oprogramowaniu BaseCamp™, które pozwala wyświetlać i porządkować mapy, punkty, trasy i ślady. To bezpłatne oprogramowanie do planowania podróży umożliwia nawet tworzenie przygód Garmin Adventures, które można później udostępniać znajomym, rodzinie i innym odkrywcom. Oprogramowanie BaseCamp wyświetla na ekranie komputera mapy topograficzne w widoku 2D lub 3D wraz z poziomicami terenu i profilami wysokości. Ponadto w połączeniu z subskrypcją usługi Obrazy satelitarne BirdsEye umożliwia ono przesyłanie niemal nieograniczonej liczby zdjęć satelitarnych do urządzenia.
Urządzenie Montana jest najnowocześniejszym urządzeniem nawigacyjnym dla poszukiwaczy przygód, które można zabrać wszędzie.
 
W zestawie:
 • Montana 610
 • Bateria litowo-jonowa
 • Kabel USB
 • Ładowarka sieciowa
 • Podręczniki użytkownika

 

¹ Roczna subskrypcja obrazów satelitarnych BirdsEye (konieczne pobranie oprogramowania). Korzystaj z dołączonej subskrypcji usługi Obrazy satelitarne BirdsEye w aplikacji BaseCamp™, aby przesyłać niemal nieograniczoną liczbę zdjęć satelitarnych w wysokiej rozdzielczości do urządzenia przez 1 rok. Po załadowaniu obrazów do urządzenia można z nich korzystać w każdym momencie, nawet po wygaśnięciu rocznej oferty początkowej. Dodatkowe subskrypcje obrazów satelitarnych BirdsEye można kupić na stronie www.garmin.com/BirdsEye.
² Klasa wodoszczelności IPX7 — urządzenie może pozostać zanurzone w wodzie na głębokości 1 m przez 30 minut. Odwiedź stronę garmin.com/waterrating aby uzyskać więcej informacji.

Montana 610-680t

Podręcznik użytkownika Montana 610/680t

Instrukcja (2.47M)

Sprzedawane urządzenia objęte są 3-letnią gwarancją: 2-letnią gwarancją producenta oraz dodatkową roczną gwarancją firmy Azymut.

Dane fizyczne

Masa Z dołączoną baterią litowo-jonową: 289 g, Z trzema bateriami typu AA (do nabycia osobno): 333 g
Klasa wodoszczelności IPX7
Rozdzielczość wyświetlacza 272 × 480 px
Wymiary fizyczne 7,48 × 14,42 × 3,64 cm
Typ wyświetlacza Jasny, odblaskowo-przezroczysty ekran TFT (65 tys. kolorów), działający w dwóch położeniach, czytelny w pełnym słońcu
Wymiary wyświetlacza 5,06 × 8,93 cm

Czas działania baterii

Czas działania baterii Do 16 godzin (bateria litowo-jonowa); do 22 godzin (baterie AA)

Cechy podstawowe

Bateria Bateria litowo - jonowa o pojemności 300 mAh
Galileo Nie
GLONASS Tak
GPS Tak
Kompas Tak (z kompensacją nachylenia, 3-osiowy)
Wysokościomierz barometryczny Tak
Łączność Nie
Powiadomienia z telefonu Nie
Fabrycznie załadowane mapy Roczna subskrypcja Obrazów satelitarnych BirdsEye jest gotowa do pobrania po zarejestrowaniu urządzenia.
Ekran dotykowy Tak
Mapa bazowa Tak
Możliwość dodawania map Tak
Slot na kartę pamięci Tak (karta microSD™)
Mapa PL TOPO Nie (możliwość dokupienia)
Interfejs Zgodność z szybkim złączem mini-USB i NMEA 0183
IRNSS Nie
QZSS Nie

Funkcje dodatkowe

Aplikacja Connect IQ™ (tarcze zegarka, pola danych, widżety i aplikacje) Nie
Aplikacja LiveTrack Nie
Bardzo czuły odbiornik Tak
Informacje o położeniu słońca i księżyca Tak
Kalendarz myśliwski/wędkarski Tak
Nawigacja od punktu do punktu Tak
Pamięć/historia 2,7 GB
Pomiar powierzchni Tak
Prognoza pogody Nie
Waypointy/ulubione/pozycje 4000
Trasy 200
Norma MIL-STD-810 Nie
Automatyczne wyznaczanie trasy (dokładna nawigacja po drogach) Tak
BirdsEye 250 obrazów BirdsEye
Obejmuje wyszukiwalne punkty szczególne (parki, kempingi, malownicze punkty obserwacyjne i tereny piknikowe) Nie
Szczegółowe informacje hydrograficzne (linie brzegowe mórz, jezior i rzek, tereny podmokłe, a także strumienie stałe i okresowe) Nie
Wycinki mapy 4000
Wyświetla krajowe, stanowe i lokalne parki, lasy i dzikie obszary Nie
Rejestrowanie Rinex Nie
Ślady 200
Wykres śladu 10 000 punktów, 200 zapisanych tras
Interaktywna funkcja SOS Nie
Kompatybilny z aplikacją Garmin Explore ™ Nie
Latarka sygnalizacyjna LED Nie
Obsługa funkcji geocache Tak
Obsługa MapShare z funkcją śledzenia Nie
Obsługa serwisu Garmin Explore Nie
Odbieranie i wysyłanie wiadomości tekstowych do innych urządzeń inReach Nie
Odbieranie i wysyłanie wiadomości tekstowych na numery SMS i adresy e-mail Nie
Przeglądarka zdjęć Tak
Wirtualna klawiatura do pisania własnych wiadomości Nie
Wymiana lokalizacji z innymi urządzeniami inReach Nie
Zgodność z InReach® Nie
Zgodność z własnymi mapami Tak (500 własnych kafelków map)
Aparat Nie
Śledzenie psów Nie
Wysyłanie punktów trasy do MapShare podczas podróży Nie
Wysyłanie wybranej trasy do MapShare podczas podróży Nie
Obsługa Earthmate Nie
Katalog usług Truck and Trailer Services Nie

Zgodność

Zgodność z aplikacją na telefon Nie
Opinie są weryfikowane, aby ograniczyć ilość spamu. Weryfikujemy je w ciągu kilku godzin.
przez dnia 2020-10-30 :

Bardzo dobry sprzęt

Nawigację użytkuję od 3 lat. Służy mi jako nawigacja samochodowa, motocyklowa, rowerowa i piesza. Korzystam z oryginalnych uchwytów (samochodowy z głośnikiem, motocyklowy i rowerowy). Kupując nie do końca wierzyłem, że jeden sprzęt może być aż tak uniwersalny. A jednak! Jako samochodowa nawigacja spisuje się rewelacyjnie, oryginalny uchwyt samochodowy powoduje, że nawigacja 'ożywa' i słychać bardzo wyraźnie głos prowadzącego. Jako nawigacja motocyklowa również spisuje się na piątkę. Jest wodoszczelna a wyświetlacz jest tak skonstruowany, że bez problemu wprowadzam dane nie zdejmując rękawicy. Oryginalny uchwyt motocyklowy pozwala na ładowanie nawigacji podczas jazdy oraz mogę podłączyć słuchawki i też bardzo wyraźnie słyszę nawigację w kasku. Jako nawigacja rowerowa czy piesza też jest rewelacyjna. Akumulator trzyma bardzo długo, trzy dni są pewne. Gdyby zabrakło prądu, można założyć 3 baterie paluszki bezpośrednio w urządzeniu bez żadnych dodatkowych przystawek. Jasność wyświetlacza bardzo dobra, bez problemu odczytywałem dane w Bieszczadach w słoneczny dzień. Sprzęt jest na prawdę świetny i nie żałuję ani jednej złotówki. Montanę 610 widać na moich filmach na YT jako nawigacja motocyklowa. Wystarczy wyszukać: Grzegorz Chowicki i wybrać filmy o tematyce motocyklowej. Polecam nawigację z czystym sumieniem.

przez dnia 2020-08-26 :

Montana 610

Odbiornik polecam osobom które zaczynają mieć kłopoty ze wzrokiem :)
Ze względu na gabaryty jest mniej poręczny od swoich mniejszych braci, ale za to większy wyświetlacz jest łatwiejszy do obserwacji.
Poza tym parametry podobne jak w Oregonie 650.
Jedynie dedykowany akumulator jest ładowany w urządzeniu podczas zasilania zewnętrznego, szkoda bo trochę drogi, ale jest szansa że przy użytkowaniu mieszanym (spacer / auto ), starczy na długo.
Wraz z dedykowanym uchwytem samochodowym, w trybie nawigacji drogowej, dodatkowo otrzymujemy komunikaty głosowe, oraz zasilanie zewnętrzne po wpięciu odbiornika w uchwyt.
Odbiornik obsługuje sygnały GPS i GLONASS, w tej chwili używam tylko GPS, ponieważ włączenie obydwu w Oregonie 650 czasem uniemożliwiało namierzenie satelitów, a włączenie ich nie daje zbyt wiele w normalnych warunkach.
Z wad, domyślam się że za kilka lat przetrze się guzik włącznika zasilania, jedyny zresztą, ale jest wykonany podobnie jak w serii Oregon.

przez dnia 2020-07-27 :

montana

super na rower