Wybiegliśmy na pole. Zapraszamy do salonu w Krakowie przy ul. Lwowskiej 1 lok. 5! ZNAJDŹ NAS
Inni dają 2-3 lata? My dajemy 4! Wybrane produkty Garmin z czteroletnią gwarancją SPRAWDŹ
Wyjątkowy prezent dla wyjątkowej Mamy? Sprawdź nasze propozycje! ZOBACZ
Ostatnio przeglądane
Zegarek vivoactive 5 —...

010-02862-12OUT
Outlet
Sklep internetowy: Wysyłka 24h
Salon w Warszawie: Dostępny dziś
Inne salony:
Gdynia Rzeszów Szczecin Kraków
Zamów z odbiorem w salonie za 1-2 dni robocze
Zegarek vivoactive 5 — specjalnie zaprojektowany tak, aby zapewniać zaawansowane funkcje monitorowania zdrowia i kondycji — jest czymś więcej niż zwykłym zegarkiem, ponieważ jest on Twoim osobistym trenerem na nadgarstku, który wesprze Cię w realizacji celów.
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
1 879 zł
629 zł
829 zł
479 zł
629 zł
629 zł
849 zł
319 zł
1 329 zł
1 249 zł
749 zł
549 zł
1 259 zł
1 279 zł
979 zł
749 zł
949 zł
369 zł
1 029 zł
1 129 zł
1 829 zł
1 929 zł
2 149 zł
1 729 zł
899 zł
999 zł
1 419 zł
379 zł
1 199 zł
2 079 zł
Garmin Vivoactive 5 granatowy Metaliczny aluminiowy bezel w kolorze Navy z kopertą w kolorze Navy i silikonowym paskiem o numerze producenta 010-02862-12 to zaawansowany smartwatch łączy w sobie elegancję i funkcjonalność, oferując niezrównane możliwości monitorowania aktywności oraz dbania o zdrowie. Pierwszy raz wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów producent przedstawia funkcję z trybem zegarka inwalidzkiego w zegarkach.
Zegarek pozwala Ci śledzić swoje treningi na różnych poziomach intensywności, dzięki czemu osiągniesz, co raz to lepsze wyniki. Aspekty monitorowania tętna, SpO2 i poziomu stresu pomogą Ci lepiej zrozumieć swój organizm. Dodatkowo w funkcja Body Battery, dzięki której użytkownicy mogą lepiej zrozumieć, jak zużywamy energię w ciągu dnia, co pozwala na bardziej świadome zarządzanie aktywnościami i odpoczynkiem. To przydatne narzędzie dla osób dążących do utrzymania zdrowego stylu życia. Biegaczy i rowerzystów zainteresuje nowo wprowadzona opcja pomiarów Vo2Max. Parametr ten pozwala określić, jak efektywnie Twój organizm zużywa tlen podczas wysiłku fizycznego. To nie tylko narzędzie sportowe. To również idealny smartwatch do codziennego użytku. Pozwala na odbieranie powiadomień z telefonu oraz zdjęć. Ponadto posiada funkcję płatności zbliżeniowych Garmin Pay i odtwarzania ulubionej muzyki.
Nowa odsłona serii Vivoactive 5 przynosi nam wyjątkowy zegarek sportowy w kompaktowej kopercie o rozmiarze 42 mm oraz imponującym ekranem AMOLED o przekątnej 1,2 cala. To nie tylko wyjątkowy design, ale także solidność i funkcjonalność. Wykonany z aluminium zyskuje odporność na zmienne warunki atmosferyczne i uszkodzenia. Szkło z technologią Corning® Gorilla® Glass 3 gwarantuje trwałość i ochronę przed zarysowaniami. Zegarek posiada także zabezpieczenie przed wodą na poziomie 5 ATM, co oznacza, że możesz swobodnie uprawiać sporty wodne, niezależnie od tego, czy to basen, czy jezioro. Ponadto urządzenie zapewnia wyjątkową wydajność energetyczną, pozwalając na korzystanie z niego aż do 11 dni na jednym ładowaniu.
Zegarek vivoactive 5 — specjalnie zaprojektowany tak, aby zapewniać zaawansowane funkcje monitorowania zdrowia i kondycji — jest czymś więcej niż zwykłym zegarkiem, ponieważ jest on Twoim osobistym trenerem na nadgarstku, który wesprze Cię w realizacji celów.
JASNY WYŚWIETLACZ AMOLED O PRZEKĄTNEJ 1,2″ Z EKRANEM DOTYKOWYM
NAWET 11 DNI PRACY NA BATERII W TRYBIE ZEGARKA
SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE NA TEMAT ZDROWIA I SAMOPOCZUCIA
ZAAWANSOWANE FUNKCJE FITNESS
ZEGAREK DZIAŁA Z APLIKACJĄ GARMIN CONNECT™ NA SMARTFONACH IPHONE® I ANDROID™
FUNKCJE ONLINE, TAKIE JAK STEROWANIE MUZYKĄ I PŁATNOŚCI ZBLIŻENIOWE GARMIN PAY™
Sprawdź poziom energii organizmu w ciągu dnia, dzięki czemu będziesz wiedzieć, kiedy organizm jest pełen energii i gotowy do działania, a kiedy jest wyczerpany i potrzebuje regeneracji podczas spokojnego snu. Uzyskaj jeszcze więcej szczegółów i spersonalizowanych informacji na temat tego, jak sen, drzemki, codzienne aktywności i wysoki poziom stresu wpływają na Twoją energię1.
Uzyskaj ocenę jakości snu i spersonalizowane zalecenia dotyczące snu, by wiedzieć, ile snu potrzebujesz i jak możesz poprawić jego jakość. Monitoruj nawet różne fazy snu oraz DRZEMKI i poznaj kilka kluczowych wskaźników pobieranych w trakcie snu (np. status zmienności tętna), aby lepiej zrozumieć stan swojego zdrowia1.
Śledź każdy swój ruch z pomocą ponad 30 wgranych aplikacji sportowych GPS i aplikacji do aktywności w pomieszczeniach — obejmuje to m.in. spacery, bieganie, jazdę na rowerze, pływanie w basenie, aktywności dla użytkowników wózków inwalidzkich i wiele innych.
Zrozum, jak każdy trening wpływa na Twój organizm i ile czasu potrzebujesz na regenerację — pozwoli Ci to stawić czoła każdemu wyzwaniu fitness.
Otrzymuj przegląd m.in. swojego snu, odpoczynku oraz informacje dotyczące kalendarza dziennego i statusu zmienności tętna natychmiast po przebudzeniu. Raport można nawet dostosować do własnych potrzeb, aby pokazywał to, co chcesz zobaczyć.
Wiadomości e-mail, wiadomości tekstowe i alerty możesz odbierać bezpośrednio na zegarku sparowanym ze smartfonem iPhone lub Android. W przypadku korzystania ze smartfona z systemem Android możesz odpowiadać na wiadomości tekstowe za pomocą klawiatury na zegarku i wyświetlać odebrane zdjęcia bezpośrednio na ekranie zegarka.
Automatycznie monitoruj lub rejestruj drzemki, aby zobaczyć, jakie korzyści przynoszą one Twojemu organizmowi oraz jaki powinien być ich idealny czas trwania.
Uzyskaj głębsze zrozumienie ogólnego stanu zdrowia dzięki zmienności tętna, podczas snu.
Zegarek vívoactive 5 nieustannie pobiera próbki Twojego tętna dzięki czemu najnowsze informacje na jego temat będą zawsze dostępne — przez cały dzień i całą noc1.
Monitoruj cykl menstruacyjny lub ciążę, aby otrzymywać wskazówki treningowe i dietetyczne.
Zapisz dwuminutową sesję, aby zarejestrować kluczowe statystyki, a następnie wygeneruj raport w celu udostępnienia go swojemu lekarzowi.
Zmniejsz poziom stresu, odczuwany niepokój i inne negatywne emocje dzięki praktykom medytacyjnym z przewodnikiem.
Rozpocznij wykonywanie ćwiczeń oddechowych, aby monitorować poziom stresu i oddech.
Monitoruj dzienną liczbę pchnięć1, otrzymuj alerty o zmianie wagi, uzyskaj dostęp do aplikacji sportowych oraz treningów dla użytkowników wózków inwalidzkich i inne wskaźniki.
Korzystaj z bezpłatnych, adaptacyjnych planów treningowych na 5 km, 10 km lub półmaraton, które są przygotowywane przez ekspertów.
Twórz szczegółowe treningi na podstawie ponad 1600 ćwiczeń dostępnych w aplikacji Garmin Connect, a następnie prześlij je bezpośrednio do zegarka.
Otrzymuj instrukcje w postaci komunikatów dźwiękowych bezpośrednio z zegarka podczas biegania lub spacerowania.
Stwórz własny trening interwałowy, który możesz wykonywać podczas biegania lub jazdy na rowerze.
Po każdym treningu zarejestruj wskaźnik odczuwanego wysiłku.
Miej oko na liczbę wykonywanych kroków na dzień, spalone kalorie i inne informacje, wyświetlając je na urządzeniu na nadgarstku1.
Sprawdź aktualny poziom sprawności fizycznej i monitoruj zmiany w czasie, aby m.in ustalać cele i oceniać postępy (funkcja niedostępna w trybie wózka inwalidzkiego).
Zobacz informacje o swoim zdrowiu i kondycji, połącz się ze znajomymi i nie tylko.
Możesz w mgnieniu oka zrobić zakupy lub wybrać środek transportu dzięki wybranym dostawcom.
Pobieraj utwory i listy odtwarzania ze swoich kont Spotify, Deezer lub Amazon Music, aby słuchać bez telefonu.
Kiedy poczujesz zagrożenie lub kiedy zegarek wykryje wypadek, urządzenie prześle wiadomość z Twoją lokalizacją3.
Jeśli korzystasz ze smartfona z systemem Android możesz wyświetlać odebrane zdjęcia bezpośrednio na ekranie zegarka.
Wybierz mały lub duży rozmiar czcionki, aby bez trudu odczytywać inf
Zobacz również zegarki z serii Garmin Vivomove.
Dane fizyczne |
|
| Waga | 36 g |
| Wymiary koperty (szer. x dł. x wys.) | 42,2 × 42,2 × 11,1 mm |
| Wymiary wyświetlacza | Średnica 1,2" (30,4 mm) |
| Rozdzielczość wyświetlacza | 390 x 390 px |
| Typ wyświetlacza | AMOLED |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Latarka sygnalizacyjna LED | Nie |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Rodzaj szkła | Corning Gorilla Glass |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Materiał obudowy | Tworzywo wzmocnione włóknem szklanym |
| Materiał ramki | Anodyzowane aluminium |
| Klasa wodoszczelności | 5 ATM |
| Specyfikacja wojskowa MIL-STAND | Nie |
| Temperatura robocza | Od -20ºC do 45ºC (od -4ºF do 113ºF) |
| Pamięć/historia | 4 GB |
| Materiał paska | Silikon |
| Paski z zapięciem QuickRelease | Tak (20 mm) |
| Paski z zapięciem QuickFit | Nie |
| Szerokość paska | 20 mm |
| Pasuje na nadgarstki o obwodzie | Pasek silikonowy 125-190 mm |
| Kolor | Niebieski |
Czas działania baterii |
|
| Tryb zegarka | Do 11 dni |
| Tryb tylko GPS | Do 21 godzin |
| Tryb wszystkie systemy satelitarne | Do 17 godzin |
| Tryb wszystkie systemy satelitarne + wielopasmo | - |
| Tryb wszystkie systemy satelitarne + muzyka | Do 8 godzin |
| Oszczędzanie baterii – tryb zegarka o niskim poborze mocy z możliwością dostosowania | Tak (bez możliwości dostosowania - tylko opcja włącz/wyłącz) |
| Tryb oszczędzania baterii | Do 21 dni |
| Tryb ekspedycji | - |
| Max. czas działania baterii przy ładowaniu energią słoneczną (24h przy ośw.50000/75000lx EDGE 3h pracy na powietrzu) | - |
Funkcje golfowe |
|
| Wgrane pola golfowe z całego świata | Nie |
| Odległość do początku, środka i końca greenów | Tak |
| Odległość do lay-upów/doglegów | Tak |
| Cyfrowa tablica wyników | Tak |
| Garmin AutoShot™ | Tak |
| Wynik handicapu | Nie |
| Funkcja PinPointer | Tak |
| Funkcja Green View z ręcznym pozycjonowaniem chorągiewki | Tak |
| Pomiar dystansu uderzenia (oblicza dokładny dystans dla uderzeń wykonanych na polu) | Tak |
| Śledzenie statystyk (liczba uderzeń, liczba puttów w rundzie, liczba uderzeń na greeny i fairway'e) | Tak |
| Zgodność z automatycznym systemem śledzenia kijów golfowych (wymaga odpowiedniego akcesorium) | Tak |
| Widok greenów | Nie |
| Hazardy i cele na polu golfowym | Tak |
| Timer rundowy / licznik dystansu | Tak |
| Prędkość i kierunek wiatru (wymaga połączenia z aplikacją golfową) | Nie |
| Parowanie z aplikacją Garmin Golf | Tak |
| Oficjalny turniej | Tak |
Sprzedawane urządzenie objęte jest 2-letnią gwarancją.
| Nazwa: | Garmin Polska |
| Kraj: | PL |
| Ulica: | Al. Jerozolimskie 181 |
| Kod pocztowy: | 02-222 |
| Miasto: | Warszawa |
| e-mail: | poland.support@garmin.com |
| Telefon: | 22 300 31 55 |
Certyfikaty i oznaczenia bezpieczeństwa
Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).