Wybiegliśmy na pole. Zapraszamy do salonu w Krakowie przy ul. Lwowskiej 1 lok. 5! ZNAJDŹ NAS
Inni dają 2-3 lata? My dajemy 4! Wybrane produkty Garmin z czteroletnią gwarancją SPRAWDŹ
Fenixy Pro w jeszcze niższych cenach. Skorzystaj i bądź PRO ZOBACZ
Ostatnio przeglądane
Monitoruj swoje zdrowie z pomocą...

010-02464-02OUT
Outlet
Sklep internetowy: Wysyłka 24h
Salon w Warszawie: Dostępny dziś
Inne salony:
Gdynia Rzeszów Szczecin Kraków
Zadzwoń na infolinię 22 827 00 05
Monitoruj swoje zdrowie z pomocą prostego w obsłudze, inteligentnego ciśnieniomierza, który wyświetla dokładne pomiary ciśnienia krwi i tętna na wbudowanym ekranie1.
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
629 zł
829 zł
479 zł
629 zł
629 zł
629 zł
849 zł
319 zł
1 329 zł
1 249 zł
749 zł
549 zł
1 259 zł
1 279 zł
979 zł
749 zł
949 zł
369 zł
1 029 zł
1 129 zł
1 829 zł
1 929 zł
2 149 zł
699 zł
1 729 zł
919 zł
1 049 zł
2 129 zł
1 419 zł
379 zł
Monitoruj swoje zdrowie z pomocą prostego w obsłudze, inteligentnego ciśnieniomierza, który wyświetla dokładne pomiary ciśnienia krwi i tętna na wbudowanym ekranie1.
Sprawdzaj pomiary ciśnienia krwi na kompaktowym urządzeniu wielofunkcyjnym.
Skorzystaj z opcji zapisywania wszystkich istotnych danych w jednym miejscu — aplikacji Garmin Connect™2.
Wbudowany moduł Wi-Fi® umożliwia wygodne przesyłanie danych do aplikacji Garmin Connect2.
Wygodne do przeglądania i udostępniania raporty2.
Regulowany mankiet, który pasuje niemal na każdego.
Dołączone do zestawu baterie umożliwiają monitorowanie zdrowia nawet przez 9 miesięcy i można je łatwo wymienić.
Przy prawidłowym użyciu inteligentny ciśnieniomierz wyświetla pomiary ciśnienia krwi i tętna. Można wykonać jeden pomiar na raz lub trzy po kolei i uzyskać z nich średnią.
To kompaktowe urządzenie wielofunkcyjne ma ekran umożliwiający wyświetlenie danych pomiarów natychmiast po ich wykonaniu. Regulowany mankiet o szerokim zakresie obwodu — 22–42 cm (9–17 cali) — można wygodnie złożyć do przechowywania lub podróży.
Index BPM można wykorzystywać jako samodzielne urządzenie lub zsynchronizować je z platformą Garmin Connect za pośrednictwem technologii Wi-Fi. Umożliwia to zapisywanie pomiarów, dodawanie notatek i przegląd historii wraz z tendencjami zmian i innymi statystykami zapisanymi w Garmin Connect2.
Po synchronizacji pomiarów z Garmin Connect, dostępne są 7-dniowe, 4-tygodniowe i roczne raporty, które można wyeksportować do pliku PDF.
Korzystając z aplikacji Garmin Connect — można włączyć powiadomienia przypominające o pomiarze ciśnienia krwi.
W Garmin Connect można utworzyć do 16 profili użytkowników, w celu monitorowania wyników poszczególnych osób na urządzeniu Index BPM. Każdy użytkownik ma także możliwość zsynchronizowania swojego konta Garmin Connect i wyświetlenia własnych pomiarów2.
4 dołączone baterie typu AAA działają do 9 miesięcy, a w razie potrzeby można je łatwo wymienić.
Zestaw zawiera:
Dane fizyczne |
|
| Waga | 320 g |
| Wymiary fizyczne | 58 x 145 x 47 mm |
| Wymiary wyświetlacza | 32.4 x 21.4 mm |
| Rozdzielczość wyświetlacza | 128 x 64 px |
| Typ wyświetlacza | Monochromatyczny OLED |
| Kolor | Czarny |
| Rozmiar (obwód ramienia) | 22-42 cm |
Czas działania baterii |
|
| Czas działania baterii | Do 9 miesięcy |
Cechy podstawowe |
|
| Łączność | Bluetooth®, Wi-Fi® |
| Bateria | DC 6 V, 4 baterie 1,5 V LR03 AAA |
| Wbudowana pamięć | Nawet do 100 pomiarów zapisanych w pamięci urządzenia pomiędzy synchronizacjami |
Sprzedawane urządzenie objęte jest 2-letnią gwarancją.
| Nazwa: | Garmin Polska |
| Kraj: | PL |
| Ulica: | Al. Jerozolimskie 181 |
| Kod pocztowy: | 02-222 |
| Miasto: | Warszawa |
| e-mail: | poland.support@garmin.com |
| Telefon: | 22 300 31 55 |
Certyfikaty i oznaczenia bezpieczeństwa
Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).