Kategorie

Ostatnio przeglądane

Promocje

Polar

Polar M600 Czarny 90061185

90061185

Nowy produkt

Towar dostępny natychmiast

Polar M600 to wodoodporny smartwatch z wbudowanym GPS oraz systemem Android Wear zaprojektowany dla osób, które kochają aktywny tryb życia bez żadnych ograniczeń.

Więcej szczegółów

970,00 zł

DARMOWA DOSTAWA OD 250 ZŁ

Do listy życzeń

Smartwatch Polar M600 łączy w sobie praktyczność Android Wear i sportowe funkcje Polar. Żyj pełnią życia każdego dnia. Niezależnie czy jesteś w pracy, na basenie, czy właśnie ustanawiasz swój życiowy rekord.

Pomiar tętna z nadgarstka
Polar M600 korzysta z najnowocześniejszej technologii pomiaru tętna z nadgarstka. Trening z zegarkiem jest prosty i przyjemny. Wystarczy mocniej zapiąć pasek i rozpocząć trening.

Wiele profili sportowych
Twórz i dostosowuj profile sportowe dla różnych dyscyplin, by uzyskać potrzebne dane i otrzymywać wskazówki, pomagające efektywnie trenować.

Całodobowy pomiar aktywności
Monitoruj swoją aktywność przez całą dobę i uzyskuj porady, aby osiągnąć indywidualny cel dziennej aktywności.

Sen
Automatycznie monitoruje czas i jakość snu. Sprawdzaj i poznawaj wzorce swojego snu w serwisie internetowym i aplikacji Polar Flow.

Aplikacja Polar Flow
Aplikację Polar Flow możesz mieć zawsze pod ręką - jest ona dostępna na urządzenia z Androidem lub systemem iOS. Zegarek Polar M600 synchronizuje się z aplikacją Polar Flow, dzięki czemu możesz sprawdzać swoje statystyki na bieżąco.

Serwis internetowy Polar Flow
Tutaj znajdziesz zaawansowaną analizę swoich osiągnięć z wykresami i statystykami, możesz monitorować długoterminowe postępy i pozostać w kontakcie ze społecznością Polar Flow. Ustalaj cele i planuj swoje treningi.

Funkcje Smart Coaching
Funkcje Smart Coaching firmy Polar zapewniają szczegółowe informacje na temat kondycji użytkownika i wskazówki, jak ją poprawić.

Wodoodporność
Polar M600 jest wodoodporny - nadaje się do używania podczas pływania (10 m, IPX8).

Wbudowany sensor GPS
Zegarek Polar M600 wyposażony został w szybko i precyzyjnie działający sensor GPS, który na bieżąco rejestruje informacje o prędkości, pokonanym dystansie i trasie.

Długa żywotność akumulatora
Dzięki wydajnemu akumulatorowi po podłączeniu do urządzenia z Androidem zegarek Polar M600 może pracować nawet przez 2 dni.

Kompatybilne akcesoria
Zegarek Polar M600 jest kompatybilny z nadajnikiem na klatkę piersiową Polar H7.

Zadecyduj o swojej przyszłości
Zegarek Polar M600 z wbudowanym systemem Google Android Wear pozwala w pełni wykorzystać możliwości, jakie dają aplikacje dla systemu Android.

Na urządzenia z Androidem i systemem iOS
Zegarek Polar M600 jest zgodny z telefonami z systemem Android 4.3 lub nowszym oraz iPhonem 5 lub nowszym z systemem iOS 8.2 lub nowszym. Żywotność akumulatora i dostępne funkcje zostały zoptymalizowane pod kątem urządzeń z systemem Android. Dostępność funkcji może różnić się w zależności od systemu. Aby sprawdzić, czy Twój telefon jest kompatybilny z zegarkiem, odwiedź witrynę g.co/WearCheck na telefonie.

Zegarek sportowy Polar M600 został wyposażony w następujące funkcje systemu Smart Coaching:

  • Monitor aktywności - pokazuje aktywność użytkownika w ciągu dnia i przedstawia praktyczne wskazówki pozwalające na osiągnięcie dziennego celu
  • Podsumowanie aktywności - mierzy poziom dziennej, tygodniowej i miesięcznej aktywności, pokazując, jak decyzje użytkownika pomagają w zachowaniu zdrowia i kondycji fizycznej
  • Licznik kalorii - dzięki niemu dokładnie wiesz, ile kalorii udało Ci się spalić; informacje oparte są na podstawie Twojej masy ciała, wieku, wzrostu, płci, maksymalnego tętna (HRmax) oraz intensywności treningu
  • Rezultat treningu - natychmiast po treningu wyświetla motywującą informację o jego efektach
  • Program treningu biegowego - przygotowuj się do wybranego wydarzenia biegowego, stosując spersonalizowany program treningu biegowego dostępny w Polar Flow; wybierz jeden z czterech różnych dystansów - bieg na 5 km, 10 km, półmaraton lub maraton - i zyskaj kompleksowy plan treningów, który pomoże Ci go osiągnąć
  • Profile sportowe - Polar wyróżnia ponad sto różnych profili sportowych, które umożliwiają wybór dyscypliny odpowiedniej do Twoich treningów oraz generowanie podsumowań i informacji właściwych dla danej aktywności; różne profile sportowe posiadają własne algorytmy i prezentują bardzo dokładne dane, np. o liczbie spalonych kalorii; zarządzaj swoimi profilami sportowymi w serwisie internetowym Polar Flow

Zestaw zawiera zegarek sportowy Polar M600 w kolorze białym i kabel USB do ładowania akumulatora.

Sprzedawane urządzenia objęte są 2 letnią gwarancją.

1 inny produkt w tej samej kategorii: