Kategorie

Ostatnio przeglądane

Nowe produkty

Promocje

Polar waga Balance Czarna [91055255]

91055255

Nowy produkt

Towar dostępny natychmiast

Polar Balance to zaawansowany system kontroli masy ciała.

Więcej szczegółów

315,00 zł

DARMOWA DOSTAWA OD 250 ZŁ

Do listy życzeń

Polar Balance to zaawansowany system kontroli masy ciała, łączący funkcję wagi z monitorem aktywności oraz aplikacją i serwisem internetowym Polar Flow. W sam raz, by wrócić do formy lub ją utrzymać.
Polar Balance pomaga użytkownikom w osiągnięciu lub utrzymaniu wymarzonej masy ciała. Pożądaną liczbę kilogramów należy najpierw wprowadzić do serwisu internetowego lub aplikacji Polar Flow. Po dokonaniu rzeczywistego pomiaru, informacja o aktualnej masie ciała jest przesyłana do innego produktu Polar lub bezpośrednio do aplikacji Polar Flow, dostępnej dla systemów Android i iOS.

Polar Balance monitoruje aktywność użytkowników oraz ich masę, a także dostarcza cennych wskazówek oraz motywujedo zwiększenia dziennej porcji ruchu lub zmniejszenia ilości spożywanych kalorii. Urządzenie firmy Polar nie tylko zadba o naszą kondycję, ale również o zbilansowaną dietę. Dodatkowo, połączona z urządzeniem aplikacja online pokazuje, jak blisko założonego celu treningowego się znajdujemy.

Kluczowym elementem Polar Balance jest WeightLossSpeedometer, czyli monitor tempa spadku masy ciała. Pozwala on użytkownikom produktu w szybki i prosty sposób ocenić, czy gubią zbędne kilogramy czy wręcz przeciwnie. Udziela także informacji, czy powinni zwiększyć swoją aktywność fizyczną. Dzięki Polar Balance nie trzeba już korzystać ze skomplikowanych jadłospisów i tabel kaloryczności, ponieważ produkt uwzględnia całodobową aktywność ruchową użytkowników oraz kierunek trendu zmiany masy ciała.
Jedyne, co należy zrobić, to trzymać się ustalonego wcześniej celu treningowego oraz przestrzegać ogólnych zasad zdrowego żywienia. Co więcej, aplikacja i serwis Polar Flow pozwalają dopasować cele treningowe do indywidualnych potrzeb i możliwości, dzięki czemu łatwiej jest utrzymać motywację i zachować wytrwałość w dążeniu do pożądanych rezultatów.

Polar Balance łączy się z innymi urządzeniami za pomocą technologii Bluetooth Smart. Użytkownicy Polar Balance mogą monitorować swoją aktywność dzięki kompatybilności z produktami Polar Loop, Loop 2, LoopCrystal, A360, M400 czy V800.

Sprzedawane urządzenia Polar objęte są 2 letnią gwarancją.