​ ​ ​ ​
Kategorie produktów
Garmin

Garmin Delta Smart system szkoleniowy dla psów 010-01548-01

010-01548-01

Nowy produkt

Towar niedostępny

Psy są częścią Twojej rodziny, a Ty chcesz, aby dobrze się zachowywały oraz żyły zdrowo i radośnie

Więcej szczegółów

Brak towaru w magazynie

Cena
645,00 zł

DARMOWA DOSTAWA!

Nikt jeszcze nie napisał opinii
w tym języku

645,00 zł

5 podobnych produktów:

Wykorzystaj smartfon do szkolenia psa

  • Urządzenie szkoleniowe na obrożę / kliker oraz monitor aktywności? dla psa
  • Współpracuje z aplikacją Garmin Canine na zgodnym smartfonie lub innym urządzeniu mobilnym?
  • Niestandardowe funkcje szkoleniowe umożliwiają wybór preferowanego typu sygnału/korekty dla psa
  • Elektroniczny odstraszacz psów (do nabycia osobno lub w zestawie) pomagają utrzymać psy z dala od wyznaczonego obszaru
  • Wiodący w branży system wykrywania szczekania z sygnałem dźwiękowym lub stymulacją korekcyjną do tresury

At a Glance

 

Psy są częścią Twojej rodziny, a Ty chcesz, aby dobrze się zachowywały oraz żyły zdrowo i radośnie. Aplikacja Garmin Canine w połączeniu z urządzeniem Delta Smart pomogą Ci w utrzymaniu dobrych relacji z psem. Łącząc sprawdzone rozwiązania Garmin montowane na obroży z łatwą w użyciu aplikacją mobilną działającą na zgodnym smartfonie?, system szkoleniowy dla psów Delta Smart zapewnia wszelkie narzędzia do łączności, monitorowania i korekty, jakich potrzebujesz, aby Twój pies był bezpieczny, zdrowy i dobrze wyszkolony.

Od tego zaczyna się poprawa zachowania

Dzięki aplikacji mobilnej Garmin Canine możesz używać smartfonu jako podręcznego, zdalnego urządzenia szkoleniowego. Wzmacniaj pożądane zachowania psa i zniechęcaj do tych niepożądanych. Po prostu naciśnij przycisk na wyświetlaczu telefonu, a obroża elektryczna wyśle do psa sygnał wibracyjny, dźwiękowy lub bodziec korekcyjny. Sygnały te zwracają uwagę psa i umożliwiają Ci bezpieczne i efektywne zniechęcanie go do niechcianych lub denerwujących zachowań.

Zintegrowane monitorowanie aktywności

Monitorowanie aktywności psa jest niezwykle istotne, jeśli troszczymy się o utrzymanie go w dobrej kondycji fizycznej i zdrowiu. Dzięki funkcji śledzenia aktywności? dostępnej w aplikacji Garmin Canine bardzo łatwo jest monitorować aktywność psa, sprawdzając długość i poziom intensywności jego aktywności. Skorzystaj z tych danych w celu wyrobienia u Twojego pupila zdrowszych i aktywniejszych nawyków.

Wyznaczaj granice przy użyciu odstraszacza

Jeśli nie jesteś w pobliżu, aby zareagować na zachowanie psa, możesz ?osłonić? wybrane miejsca, ustawiając w nich elektroniczne odstraszacze psów (do nabycia osobno lub w zestawie). Urządzenia te pozwalają stworzyć strefę alarmową w promieniu od 0,3 do 1 m, która pomoże Ci utrzymać Twojego czworonoga z dala od koszy na śmieci, grządek i innych wybranych miejsc.

Wbudowana technologia z regulowaną czułością wykrywania szczekania

Urządzenie Delta Smart jest wyposażone w wiodącą na runku technologię z regulowaną czułością wykrywania i korekty szczekania firmy Garmin, dzięki czemu pies zachowuje się odpowiednio cicho, nie niepokojąc sąsiadów. Regulacja pozwala ustawić optymalny poziom korekty, który będzie zapobiegać uciążliwemu szczekaniu. System wykrywa sygnały szczekania na podstawie wibracji gardła psa i całkowicie eliminuje możliwość nieuzasadnionego stosowania korekty wywołanej szczekaniem psów znajdujących się w pobliżu lub innymi źródłami dźwięku.

Solidna, trwała i atrakcyjna konstrukcja

Urządzenie Delta Smart ma niewielkie wymiary, jest lekkie, wytrzymałe i wygodne do noszenia dla psa po przyczepieniu do obroży. Jest również wyposażone w trzy zdejmowane zaciski (szary, niebieski lub fuksja), które można dowolnie zmieniać, by stworzyć własny zestaw dla psa. Urządzenie Delta Smart można zamocować na pasku obroży o szerokości? do 25 mm (1 cala). Zostało ono tak zaprojektowane, aby wytrzymało wszelkie wstrząsy, uderzenia i zadrapania, na jakie na pewno narazi je aktywny pies. Urządzenie jest odpowiednie do stosowania u większości ras psów i różnych długości sierści oraz zachowuje wodoszczelność go głębokości 10 metrów (1 atm). Ponadto jest wyposażone w wytrzymałą baterię litowo-jonową, zapewniającą do 3 tygodni działania między ładowaniami4.

?Dokładność śledzenia aktywności psa
? Telefon musi obsługiwać technologię Bluetooth? Smart. Zgodność można sprawdzić na stronie Garmin.com/BLE.
? Zależny od grubości obroży i dopasowania (do 3 mm / 0,12 cala); pasek obroży należy nabyć osobno.
4 Czas działania baterii zależy od wykorzystania oraz modelu smartfona.

Znak Bluetooth jest własnością Bluetooth SIG, Inc.

 

Zestaw zawiera:

  • Urządzenie dla psa Delta Smart
  • Przewód do ładowania
  • 3 paski obroży (szara, niebieska i fuksja)
  • Dokumentacja

Sprzedawane urządzenia objęte są 2 letnią gwarancją.

Opinie są weryfikowane, aby ograniczyć ilość spamu. Weryfikujemy je w ciągu kilku godzin.

Bądź pierwszym, kto napisze opinię !