Kategorie

Ostatnio przeglądane

Promocje

OBROŻA TT 15 Z FUNKCJĄ ŚLEDZENIA PSA Zobacz większe
Garmin

Obroża TT 15 z funkcją śledzenia psa 010-01041-D5

010-01041-D5

Nowy produkt

Towar dostępny natychmiast Wysyłka w ciągu 24 godzin w dni robocze

Urządzenia do śledzenia i szkolenia psów TT 15 i TT 15 Mini z obrożą to montowane na górze odbiorniki GPS/GLONASS wysokiej czułości.

Więcej szczegółów

1 499,00 zł

DARMOWA DOSTAWA!

Do listy życzeń

UWAGA
Korzystanie z urządzenia w Polsce wymaga stosownego zezwolenia na używanie częstotliwości 154,400 MHz. Nieuprawnione użycie może skutkować sankcjami prawnymi lub skonfiskowaniem urządzenia przez uprawnione służby. http://www8.garmin.com/astro-legal/#Polish

Przy zakupie jest wymagane podpisanie umowy na korzystanie z częstotliwości 154,400 MHz. Razem z urządzeniem zostanie wysłana umowa do podpisania przy kurierze.
 
Urządzenia do śledzenia i szkolenia psów TT 15 i TT 15 Mini z obrożą to montowane na górze odbiorniki GPS/GLONASS wysokiej czułości, które korzystają z 18 poziomów chwilowej i ciągłej stymulacji oraz z sygnału dźwiękowego i wibracji aktywowanych z poziomu urządzenia Alpha® 100. Urządzenia są zgodne z urządzeniem Astro®320 wyłącznie w zakresie śledzenia. Urządzenia te służą do śledzenia i szklenia psów i są wodoszczelne do głębokości 10 metrów (1 atm) oraz wystarczająco wytrzymałe, aby towarzyszyć psu w jego wędrówkach, zapewniając zasięg o promieniu 14,5 km. Funkcje stymulacji pozwalają na szkolenie każdego psa osobno. Tradycyjna stymulacja pozwala na szybkie zmiany wstępnie określonych 6 poziomów stymulacji (niski średni i wysoki), podczas gdy stymulacja liniowa umożliwia stopniowe zwiększanie stymulacji w przedziale 18 poziomów.

W zestawie:
  • Urządzenie dla psa TT 15 z baterią litowo-jonową
  • Zielony pasek obroży 2,5 cm (1 cala)
  • Zaczep do ładowania
  • Zasilacz sieciowy
  • Przewód zasilający z gniazda zapalniczki
  • Zestaw styków z kluczem
  • Dokumentacja

Sprzedawane urządzenia objęte są 2 letnią gwarancją.

22 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: