​ ​ ​ ​
Kategorie
Suunto

Suunto 5 White SS050300000

SS050300000

6417084503657

Nowy produkt

Towar dostępny natychmiast Wysyłka w ciągu 24 godzin w dni robocze

SUUNTO 5 – MAKSYMALNE SKUPIENIE

Więcej szczegółów

Cena
889,00 zł

1 459,00 zł

obniżka -570,00 zł

DARMOWA DOSTAWA!

Oceny i opinie

Nikt jeszcze nie napisał opinii
w tym języku

1 podobny produkt:

Jeden krok, jedno pociągnięcie, jeden obrót powtarzany tysiące razy. Poddajesz się rytmowi.
Świat wokół Ciebie znika. Zegarek Suunto 5 został stworzony dla takich chwil. Zaprojetowany, aby współpracować z Tobą, dla Ciebie, aby odnaleźć Twój rytm.

Suunto 5 zapewnia długą żywotność baterii w kompaktowym zegarku GPS, wyposażonym w wiele funkcji sportowych, które ułatwiają monitorowanie wszystkich treningów i śledzenie postępów. Zegarek śledzi również Twoją aktywność 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu, w tym, kroki, kalorie, obciążenie i sen, dzięki czemu możesz być pewien, że jesteś zregenerowany i gotów do następnej aktywności sportowej.


Ciesz się długimi aktywnościami ze swoim kompaktowym partnerem treningowym

Elegancka, lekka konstrukcja Suunto 5 sprawia, że jest on wygodny w codziennym użytkowaniu. Dzięki inteligentnym trybom baterii i jej długiej żywotności nie musisz się martwić, że w trakcie biegu skończy się mu energia. Zegarek przypomni Ci nawet, aby go naładować, dzięki czemu będziesz zawsze gotowy do pracy. Suunto 5 nie poddaje się nawet w najtrudniejszych warunkach!

Skup się na sporcie i monitoruj swoje postępy

Suunto 5 śledzi Twój poziom sprawności i dostosowuje wskazówki treningowe w oparciu o Twoje postępy i cele. Dzięki 80 edytowalnym trybom sportowym możesz uzyskać odpowiednie statystyki niezależnie od dyscypliny. Synchronizuj zegarek z Suunto App, aby odkrywać nowe heatmapy z trasami treningowymi bezpośrednio w zegarku. Łącząc się z ulubionymi usługami sportowymi z poziomu aplikacji Suunto, wykorzystasz lepiej swoje doświadczenia.

Śledź swoją codzienną aktywność i regenerację, aby zoptymalizować wyniki sportowe

Suunto 5 nie tylko śledzi Twoje sportowe dokonania, ale także całą codzienną aktywność, poziom stresu i jakość snu. Dzięki temu zegarkowi możesz być pewny, że nie przetrenujesz się w dni, w których potrzebujesz odpoczynku. Znajdź podsumowania i trendy w Suunto App, które pomogą Ci utrzymać równowagę między życiem, treningiem i czasem regeneracji.

Kompaktowy zegarek sportowy GPS z długą żywotnością baterii – NOWOŚĆ !

Suunto 5 oferuje wyjątkową żywotność baterii w kompaktowym zegarku z GPS’em. Zegarek ma wbudowane wiele funkcji sportowych, aby śledzić postęp i treningi.

Suunto śledzi również Twoją aktywność 24/7, w tym poziom stresu i sen, tak abyś mógł sprawdzać swoją regenerację i gotowość do kolejnych treningów.

Ten wytrzymały towarzysz sportu został przetestowany w najtrudniejszych Nordyckich warunkach. Najwyższe modele zegarków Suunto używane są przez najznakomitszych sportowców na świecie, w tym przez Andrzeja Bargiela, pierwszego człowieka, który zjechał na nartach z K2.

Sprzedawane urządzenia objęte są 2-letnią gwarancją producenta.

Opinie o:

Opinie są weryfikowane, aby ograniczyć ilość SPAMu. Po otrzymaniu opinii weryfikujemy je w ciągu kilku godzin.

Bądź pierwszym, kto napisze opinię !