​ ​ ​ ​
Kategorie

Promocje

Suunto

Suunto 9 Black SS050142000

SS050142000

6417084501547

Nowy produkt

Towar dostępny w ciągu 7-10 dni

Wytrzymały, smukły zegarek wielosportowy GPS z długo działającą baterią

Więcej szczegółów

Brak towaru w magazynie

Cena
1 259,00 zł

1 499,00 zł

obniżka -240,00 zł

DARMOWA DOSTAWA!

Oceny i opinie

(5/5)
1 ocena - 1 opinia
Sprawdź rozkład

3 podobnych produktów:

POLSKIE MENU

Równie wytrzymały jak Ty!

Jeśli skupiasz się na określonym, sportowym celu lub outdoorowej przygodzie, musisz mieć pewność, że zegarek będzie w stanie funkcjonować przez długi czas i pokona wraz z Tobą cały dystans. Suunto 9 z funkcją umożliwiającą ciągłe śledzenie aktywności do 120 godzin jest tak samo wytrzymały jak Ty!

Suunto 9 to multisportowy zegarek GPS zaprojektowany dla zawodników, którzy wymagają od zegarka sportowego tego, co najlepsze. Dzięki systemowi zarządzania żywotnością baterii opartemu na inteligentnych powiadomieniach zegarek działa tak długo, jak trzeba. Wytrzymały model Suunto 9 jest wykonany z myślą o długich, wyczerpujących treningach, zawodach i ekstremalnych przygodach.

 

SUUNTO FUSEDTRACK™ ZAPEWNIA DOKŁADNIEJSZE ŚLEDZENIE I OKREŚLANIE DYSTANSU

W przypadku bardzo długich biegów często dokładność rejestracji dystansu i trasy wynika z żywotności baterii, ponieważ odbiornik GPS wymaga dużo energii. Wyjątkowy algorytm FusedTrack™ firmy Suunto łączy dane GPS i czujnika ruchu, by zwiększyć dokładność śledzenia i określania dystansu. Pozwala to na wydłużenie czasu działania na zasilaniu bateryjnym poprzez zmniejszenie mocy GPS, bez znaczącego uszczerbku dla dokładności. 

TYSIĄCE GODZIN TESTÓW W NAJTRUDNIEJSZYCH WARUNKACH

„Jeśli chodzi o narzędzia treningowe i zawodnicze przeznaczone do sportów przygodowych lub wytrzymałościowych, najważniejszą cechą jest wytrzymałość, ponieważ dzięki niej można skupić się na zadaniu”. 

Mauricio Méndez Cruz, triathlonista teamu Suunto i mistrz świata w zawodach Xterra.

Model Suunto 9 jest zaprojektowany i wykonany tak, by spełniał wymagania zawodowych sportowców. Zespół testów wewnętrznych marki Suunto wraz ze sportowcami z całego świata sprawdzał go przez tysiące godzin do granic wytrzymałości, w najtrudniejszych warunkach realnego użytkowania, dlatego jest on zaufanym kompanem, z którym można podjąć każde wyzwanie!

NIE MUSISZ JUŻ MARTWIĆ SIĘ WYCZERPANIEM BATERII

Trzy zdefiniowane tryby baterii – Wydajność, Wytrzymałość i Ultra – zapewniają od 25 do 120 godzin czasu rejestracji przy włączonym odbiorniku GPS. Po rozpoczęciu rejestracji otrzymasz szacowany przedział pozostałego czasu pracy bateryjnej w bieżącym trybie. Jeśli szacowany czas pracy jest zbyt krótki, w każdej chwili możesz wybrać inny tryb.

Zegarek Suunto 9 generuje inteligentne powiadomienia na podstawie historii aktywności, aby przypomnieć o potrzebie naładowania baterii przed następnym wyzwaniem. Jeśli zegarek podczas ćwiczenia odnotuje, że poziom baterii jest niski, automatycznie zasugeruje zmianę na inny tryb wykorzystania baterii.

PODZIEL SIĘ SWOJĄ PASJĄ ZA POMOCĄ APLIKACJI SUUNTO

Sparuj zegarek Suunto 9 z nową aplikacją Suunto w celu śledzenia przygód, a także długoterminowych trendów dotyczących na przykład codziennej aktywności czy snu. Możesz łatwo udostępniać swoje największe osiągnięcia i łączyć się z innymi w społeczności aplikacji.

Połączenie ze smartfonem umożliwia śledzenie na bieżąco codziennych spraw, ponieważ zegarek wyświetla alerty o połączeniach przychodzących, wiadomości i powiadomienia. Aplikacja Suunto jest dostępna w sklepach App Store i Google Play.

Pobierz ze sklepu App Store Google Play

 

SpecyfikacjeWymiary50 x 50 x 16.5 mm / 1.97 x 1.97 x 0.65 cale
Waga72 g / 2.54 uncje
Materiał pierścienia (ramki):Stal nierdzewna
Materiał szkiełka:Szkło mineralne
Materiał koperty:Poliamid wzmocniony włóknem szklanym
Materiał paska:Silikon
W opakowaniu:

Suunto 9 Black, kabel USB, skrócona instrukcja, ulotka gwarancyjna

  Sprzedawane urządzenia objęte są 2 letnią gwarancją.

  Opinie o:

  Opinie są weryfikowane, aby ograniczyć ilość SPAMu. Po otrzymaniu opinii weryfikujemy je w ciągu kilku godzin.
  przez dnia 2020-05-30 :
  (5/5

  Suunto 9

  Bateria dlugo trzyma, ciekawe funkcje, bardzo czytelne menu. Glodny polecenia.