​ ​ ​ ​
Kategorie

Promocje

Coros

Coros SafeSound Road Czarny rozmiar L BHSSR-LBM-01

BHSSR-LBM-01

0810005780063

Nowy produkt

Towar dostępny natychmiast Wysyłka w ciągu 24 godzin w dni robocze

Popraw swoje doznania z jazdy dzięki kaskowi COROS SafeSound Road i usłysz to, czego zawsze Ci brakowało.

Więcej szczegółów

599,00 zł

799,00 zł

obniżka -200,00 zł

DARMOWA DOSTAWA!

Oceny i opinie użytkowników

Nikt jeszcze nie napisał opinii
w tym języku

8 podobnych produktów:

COROS SafeSound Road

Długa i wietrzna trasa nigdy nie była bardziej przyjemna. Popraw swoje doznania z jazdy dzięki kaskowi COROS SafeSound Road i usłysz to, czego zawsze Ci brakowało. Platforma audio EOSS pozwala na transmitowanie muzyki lub połaczeń przychodzących nie odrywając dłoni od kierownicy, równocześnie nie tłumiąc dżwięków otoczenia. Spraw aby twoi bliscy byli doinformowani, dzięki systemowi detekcji uderzeń, który automatycznie powiadomi ich o wypadku i poda miejsce w którym się znajdujemy, aby mogli szybko zareagować w sytuacji zagrożenia.


Ear Opening Sound System (EOSS)

Odkryliśmy że musimy dopracować już bardzo zaawansowaną technologię. Dzięki wykonaniu wielu testów w laboratorium Corosa, opracowano unikalną konstrukcję, która gwarantuje idealny balans pomiędzy jakością dźwięku, a odbiorem dźwięków otoczenia.

Dopasowanie i struktura

System regulacji Adjustable Fit zabezpiecza kask, wymagając minimalnych korekt dopasowania. Coros zwrócił uwagę na każdy szczegół systemu regulacji, zapewniając użytkownikom komfortowy i wytrzymały materiał paska zabezpieczającego pod brodą, nową generację rozdzielaczy, które ułatwiają regulację oraz poprawiają prawidłowe ułożenie słuchawek EOSS podczas każdej jazdy.

Tylne światło LED

Umiejscowienie światła na kasku zapewnia użytkownikom kompletną i bezpośrednią widoczność dla kierowców i motocyklistów na drodze. Dzięki trzem trybom świecenia masz pełną kontrolę nad swoją widocznością.

Kształt i design

Dział badań i rozwoju Coros położył szczególny nacisk na rozwój kształtu i materiałów wykonania konstrukcji kasku. Pianka chroniąca przed uderzeniem EPS zwiększa skuteczność oraz doznania płynące z używaniu kasku. Udało się także obniżyć wagę o 30g przy zachowaniu parametrów bezpieczeństwa. Jest to najlżejszy kask w ofercie tego producenta.

Pilot sterujący

Uchwyt mocujący możemy zamontować w dowolnej pozycji, tak aby zmniejszyć ryzyko odciągnięcia uwagi od trasy. Pilot daje Ci pełną kontrolę nad funkcją połączeń głosowych oraz muzyką w trakcie prowadzenia peletonu.

Alarm SOS

Efektem naszych badań jest poprawiona funkcja alertów SOS – jeszcze lepsza niż kiedyś! Teraz ze spokojem możesz atakować strome zjazdy mając gwarancję, że ktoś Cie pilnuje. Kask wykryje uderzenie i automatycznie wyśle komunikat SOS z twoimi współrzędnymi do listy kontaktów wpisanych w aplikacji COROS App. W tym samym czasie światło LED zacznie nadawać sygnał SOS w systemie Morse'a, aby inni okoliczni kolarze wiedzieli, że dzieje się coś złego.

Zawartość zestawu:

- Inteligentny kask COROS
- Pilot do sterowania z mocowaniem
Sprzedawane urządzenia objęte są 2-letnią gwarancją.
Opinie na sklepie są moderowane, aby uniknąć spamu. Po dodaniu opinii otrzymujemy emaila o tym fakcie, sprawdzamy jego autentyczność i publikujemy. Może to zająć do kilku godzin.
Każdy użytkownik po dodaniu opinii może ją RAZ zmienić.
Wszystkie opinie na tej stronie są sortowane według daty

Bądź pierwszym, kto napisze opinię !