Kategorie

Ostatnio przeglądane

Promocje

Yanosik PRO Zobacz większe
Yanosik

Yanosik Yanosik PRO Yanosik-PRO

Yanosik-PRO

5908227379105

Nowy produkt

Towar dostępny w ciągu 7-10 dni

Z systemu Yanosik korzysta już ponad 1,5 mln kierowców miesięcznie, a co 3 sekundy pojawia się nowe zgłoszenie! Dołącz do największej społeczności kierowców w Polsce, która wzajemnie wspiera się na drogach!

Więcej szczegółów

Brak towaru w magazynie

688,00 zł

DARMOWA DOSTAWA!

Do listy życzeń

Nowoczesny wideorejestrator drogowy z szerokokątną kamerą FullHD i technologią OmniPixel, to jedyne na rynku rozwiązanie wyposażone w system powiadamiania Yanosik, informujący kierowców o aktualnej sytuacji na drodze. Za pomocą komunikatów dźwiękowych oraz graficznych informuje o stacjonarnych i mobilnych kontrolach prędkości (patrole, fotoradary) i utrudnieniach na drodze (wypadki, prace drogowe). System SmartTraffic nie pozwoli Ci na stanie w korkach. 

Z systemu Yanosik korzysta już ponad 1,5 mln kierowców miesięcznie, a co 3 sekundy pojawia się nowe zgłoszenie! Dołącz do największej społeczności kierowców w Polsce, która wzajemnie wspiera się na drogach.
 
UCHWYĆ KAŻDY MOMENT

Yanosik PRO z profesjonalną kamerą stanie się Twoim najlepszym „elektronicznym świadkiem” w sytuacjach spornych na drodze. Wyposażona w technologię OmniPixel3-HS™ kamera udokumentuje przebieg Twojej jazdy, nagrywając obrazy w jakości FullHD, niezależnie od pory dnia i nocy czy warunków atmosferycznych.
 
POCZUJ SIĘ BEZPIECZNIE
Dzięki systemowi ACR (Auto Crash Recorder) urządzenie automatycznie zarejestruje zdarzenie, gdy gwałtownie zahamujesz lub zderzysz się z innym użytkownikiem ruchu.
 
WYBIERAJ MĄDRZE

Postój w korku to ostatnia rzecz, o której marzysz wracając z pracy do domu. Siłą Yanosik PRO jest społeczność aktywnych kierowców, będących źródłem bieżących informacji o natężeniu ruchu w danym miejscu. System SmartTraffic wskaże Ci zakorkowane ulice, jeszcze zanim zdecydujesz się na wybór określonej trasy. Po jej zakończeniu urządzenie podsumuje Twoją podróż – liczbę przejechanych kilometrów, czas, średnią prędkość, a także liczbę zdarzeń zgłoszonych za pomocą systemu Yanosik.
 
LEGALNIE MONITORUJ
Z Yanosikiem PRO nic nie umknie Twojej uwadze. Aktualne informacje o kontrolach prowadzonych przez patrole, lokalizacjach fotoradarów, pracach drogowych czy wypadkach. To najskuteczniejsze rozwiązanie w Polsce, któremu zaufało już ponad 6 000 000 kierowców.

Zapłać za postój w strefie szybko i wygodnie – Yanosik PRO informuje o strefie płatnego parkowania, obowiązujących godzinach i opłatach, wraz z możliwością zapłacenia za postój w ponad 50 miastach (sprawdź - http://yanosik.pl/parking).

Zawartość pudełka (w zestawie):
magnetyczny uchwyt ze złączem OTG, USB A oraz wejściem video dla kamery cofania, ładowarka samochodowa, ładowarka sieciowa, naklejka Yanosik Parking, instrukcja.
 

Specyfikacja techniczna:

- Pamięć operacyjna 1 GB RAM+ 8 GB Flash

- Procesor: MT6580 QuadCore - 1,3 GHz
- Wyświetlacz: 5''IPS High Brightness 845 x 480
- Bateria: Li-Ion 1100 mAh
- Złącza: miniUSB, USB-A (OTG), 2.5 mm video-in-jack, miniUSB 3.5mm audio jack, microSD, micro SIM
- Kamera: 4 Mpix, kąt widzenia 140°, jakość FullHD
- Czujniki: akcelerometr, czujnik światła, GPS

- Wymiary/Waga: 140.5 x 82.7 x 16.3 (33) mm / 183 g  

Sprzedawane urządzenia objęte są 2 letnią gwarancją.

2 innych produktów w tej samej kategorii: