Kategorie

Ostatnio przeglądane

Promocje

Coros

Coros Apex 42mm Czarny WAPXS-BLK

WAPXS-BLK

Nowy produkt

Towar dostępny natychmiast Wysyłka w ciągu 24 godzin w dni robocze

Coros Apex został zaprojektowany, aby dostarczyć produkt który pozwoli Ci trenować ciężej, bezpieczniej i bardziej efektywnie, oraz będzie gotowy na sprostanie wyzwaniom stawianym podczas uprawiania wszelkich sportów outdoor'owych.

Więcej szczegółów

1 339,00 zł

DARMOWA DOSTAWA!

Do listy życzeń

Bieganie codziennie jest proste, ale jak daleko powinienem biec? Jak szybko?

Regeneracja sprawia że staję się silniejszy, ale ile powinienem odpoczywać pomiędzy dwoma jednostkami treningowymi?

Jak mogę mierzyć mój poziom wytrenowania i jego progres?


Odpowiedzi na zadane wyżej pytania może dostarczyć Ci COROS Apex. Coros Apex został zaprojektowany, aby dostarczyć produkt który pozwoli Ci trenować ciężej, bezpieczniej i bardziej efektywnie, oraz będzie gotowy na sprostanie wyzwaniom stawianym podczas uprawiania wszelkich sportów outdoor'owych. COROS stanie się twoim personalnym trenerem, którego masz ze sobą zawsze na nadgarstku.


Twój drogowskaz treningowy:

Unikalny algorytm wyliczający próg mleczanowy wpisuje się idealnie w twoje codzienne treningi. Każdy trening można podzielić na trzy oddzielne fazy: rozgrzewka, trening właściwy oraz schłodzenie. COROS będzie pilnował twojego tempa oraz strefy tętna podczas każdej z faz treningu. Możliwy jest także trening w strefie aerobowej oraz anaerobowej.Produkt klasy Premium:

Doskonałe materiały i design sprawiają, że zegarek będzie dobrze wyglądał zarówno podczas używania na co dzień oraz podczas uprawiania sportu. Bezel wyprodukowany został z tytanu lub ceramiki (w zależności od modelu) a ekran chroniony jest przez szafirowe szkło dla bezkompromisowej ochrony.Efektywny trening bez kontuzji:

Aby zapobiegać kontuzjom, powinniśmy trenować poprawnie. Zegarek jest w stanie precyzyjnie określić nasz trening w rozbiciu na poziom zużycia siły i Training Effect. Zużyłeś zbyt dużo sił? COROS podpowie Ci, że czas trochę odpocząć. Na bazie poziomu wysiłku oraz historii treningowej zegarek oceni kiedy będziemy mogli podjąć się kolejnego wzmożonego wysiłku. Tryb ten działa przy treningach interwałowych, aerobowych i anaerobowych.Prostota:

Używanie przycisków może być przytłaczające, szczególnie podczas trwania aktywności. Dzięki cyfrowej koronce możesz łatwo nawigować po opcjach zegarka – nawet z użyciem jednego palcaZaawansowana analiza treningów:

Po zakończeniu treningu zabawa dopiero się zaczyna. COROS App oferuje kompletną graficzną analizę treningu włączając w to VO2Max, asystenta odpoczynku, tempo progowe, obciążenie treningowe z ostatnich siedmiu dni, osobisty wskaźnik Fitness Index i wiele więcej. Dodatkowo można zintegrować inne aplikacje treningowe jak Strava czy Training Peaks aby automatycznie przesyłać twoje dane treningowe.Funkcje nawigacyjne:

Tryb nawigacji po kursie gwarantuje, że nie zgubimy się już nigdy więcej na trasie biegu. Trasy są wyświetlane na siatce, dodatkowo informacje o wysokości i kierunku wspomagane alertami, dopilnują byś znalazł drogę powrotną na swoją trasę.Inteligentny pomiar długości kroku

Przedstawiamy wyjątkowy, opracowany przez firmę COROS algorytm wyliczający długość kroku. Ten wyjątkowy program sprawia, że maszyna uczy się naszego indywidualnego wzorca ruchu. Dzięki temu zegarek buduje w sobie bazę schematów, które pomagają mu ocenić długość kroku podczas biegania w miejscach o ograniczonym dostępie do GPS (np. w tunelach) lub na bieżni elektrycznej.Łatwa wymiana pasków:

System łatwej wymiany pasków pozwala wybrać materiał i kolor paska tak, aby dopasować zegarek do swojego stylu. Paski są komfortowe i pomagają zegarkowi zbierać precyzyjne informacje o tętnie.Ultra-wytrzymała bateria:

Ciągłe ładowanie zegarka to już przeszłość. Apex będzie dotrzymywał Ci kroku na każdym treningu! W trybie UltraMax zegarek może działać do 100 godzin. W standardowym trybie pracy zegarek może rejestrować pozycję GPS do 35 godzin, a w trybie zegarka czas pracy to do 30 dni. Dla wersji 42mm czas działania jest trochę krótszy – zajrzyj do specyfikacji technicznej.

Wymiary ekranu – wersja 46mm: 1,2 cala, 240x240 pikseli (64 kolory)

wersja 42mm: 1,1 cala, 218x218 pikseli (64 kolory)

Typ ekranu – LCD Memory

Materiał wyświetlacza – Szkło szafirowe

Materiał bezelu - wersja 46mm: tytan

wersja 42mm: ceramika

Materiał paska – silikon

Pasek Quick Release – wersja 46mm: szerokość 22mm

wersja 42mm: szerokość 20mm

Wymiary - wersja 46mm: 48,5x48,5x13,75mm

wersja 42mm: 45x45x14,45mm

Waga - wersja 46mm: 55,3g

wersja 42mm: 50,8g

Połączenie bezprzewodowe - Bluetooth 4,2 dla podłączenia telefonu, ANT+ dla podłączenia akcesoriów

Systemy satelitarne – GPS, GLONASS, BEIDOU

Czujniki – pomiar tętna z nadgarstka, wysokościomierz barometryczny, akcelerometr, żyroskop, kompas

Wodoodporność – 10ATM (100m/328 stóp)

Temperatura robocza – od -10°C do 60°C (14°F do 140°F )

Temperatura przechowywania – od -20°C do 70°C (-4°F do 158°F)

Czas ładowania – do 2 godzin

Czas działania na baterii - wersja 46mm: UltraMax do 100h, pełny tryb GPS do 35h, tryb zegarka do 30 dni.

wersja 42mm: UltraMax do 80h, pełny tryb GPS do 25h, tryb zegarka do 24 dni.

Sprzedawane urządzenia objęte są 2-letnią gwarancją producenta.

6 innych produktów w tej samej kategorii: