​ ​ ​ ​
Kategorie

Promocje

Coros

Coros Pace Czarno-szary Pace Black/Gray

Pace Black/Gray

852083006741

Nowy produkt

Towar dostępny natychmiast Wysyłka w ciągu 24 godzin w dni robocze

Nie ważne czy bierzesz udział w zawodach triathlonowych, biegniesz maraton, czy płyniesz stylem dowolnym nigdy nie powinieneś wątpić w swoje możliwości fizyczne.

Więcej szczegółów

799,00 zł

949,00 zł

obniżka -150,00 zł

DARMOWA DOSTAWA!

Oceny i opinie użytkowników

Nikt jeszcze nie napisał opinii
w tym języku

14 podobnych produktów:

UWAGA!

Urządzenie nie posiada polskojęzycznego menu oraz instrukcji w języku polskimNie ważne czy bierzesz udział w zawodach triathlonowych, biegniesz maraton czy płyniesz stylem dowolnym nigdy nie powinieneś wątpić w swoje możliwości fizyczne. Dlatego stworzyliśmy COROS Pace – zegarek który pomoże Ci zrealizować postawione sobie cele. Pace powstał, żeby dostarczyć Ci wszystkich pomiarów w momencie kiedy ich potrzebujesz. Ten lekki multisportowy zegarek GPS mierzy zaawansowane statystyki twojego biegu, jazdy rowerem oraz pływania, przewyższając konkurencję swoją niezawodnościa.


"Niektórzy mogą myśleć, że duże zegarki są najdokładniejsze, ale z moich testów wynika że Pace charakteryzuje się dokaldnością na poziomie 1% na atestowanych trasach..."
-Dominic Grossman, zawodnik elity biegów ultra


"Mówiąc wprost – Coros Pace to długo działający, prosty zegarek z GPS, którego nie wiedziałem jak bardzo potrzebowałem. Funkcjonalny i praktyczny, z wbudowanym barometrem i nadgarstkowym pomiarem tętna, dostarcza mi najważniejszych danych, których potrzebuję, wprost na moim nadgarstku"

-Derek Call, Runner's World"Pace jest świetnym zegarkiem dla osób startujących w zawodach. Jest bardzo lekki i kompaktowy, czas działania na baterii jest doskonały i posiada wszystkie funkcje, których oczekujesz od zegarka sportowego'

-Eamon Hughes, biegacz ultraNajważniejsze funkcje:

-Optyczny pomiar tętna
-Do 25 godzin działania w trybie GPS
-Pomiary biegowe
-Wodoodporność 5ATM/50m
-GPS/GLONASS/BEIDOU
-Profil triathlonowy

Dokładność pomiarów, lekki design i najdłuższy czas działania baterii w swojej klasie.

Nie często widzimy połaczenie długości działania na baterii z niską wagą. Pace łączy w sobie te cechy. Dzięki innowacyjnemu procesorowi stworzonemu do optymalizacji zużycia energii, Pace może działać do 30 dni w trybie zegarka i do 25 godzin w trybie rejestracji śladu GPS. Lekkość projektu jest wynikiem naszej nieustającej pasji do udoskonalania technologii.

Wbudowany optyczny pomiar tętna
Pace wyposażony jest w optycznyn pomiar tętna, który działa podczas pływania, jazdy na rowerze oraz biegania. W aplikacji COROS App możesz ustawić swoje strefy tętna w oparciu o tętno spoczynkowe i maksymalne. Razem z pomiarami aktywności, zegarek przetwarza informacje aby wyliczyć spalone kalorie i intensywne minuty.

Analizuj i zwiększ swoje osiągi
Dzięki pomiarom takim jak kadencja, długość kroku, tempo, ilość kroków pływackich i parametrowi SWOLF zegarek za pomoca algorytmów wyliczy i pomierzy naszą technikę biegu oraz pływacką. Dajemy Ci narzędzie, która pomoże wznieść sie na wyżyny swoich możliwości.

Wytrzymały pasek
Każdy element paska jest istotny. Wybraliśmy najlepsze materiały żeby wyprodukować pasek który pomoże czujnikowi pomiaru tętna zebrać precyzyjne dane. Pasek dostępny jest w trzech kolorach – możesz wybrać kiolor który najlepiej odzwierciedli twoją osobowość.

Najbardziej precyzyjne systemy geolokalizacji
Satelity systemów GPS, GLONASS i BEIDOU współpracują ze sobą, aby precyzyjnie określić twoją pozycję i wyliczyć wysokość pomimo zakłóceń zewnętrznych. Nie ważne gdzie się znajdujesz – możesz zaufać swojemu zegarkowi w kwesti lokalizacji twojego położenia.

Technologia UltraSync
COROS UltraSync zmniejsza czas przesyłania informacji o treningu o połowę. Pożegnaj dni, kiedy musiałeś czekać minutami na przesłanie danych aktywności na swój telefon.
Masz potrzebę skorzystania z dodatkowych czujników? Dzięki pełnemu wsparciu technologii ANT+ możesz podłączyć dodatkowe akcesoria jak pasy do pomiaru tętna, czujniki prędkości oraz kadencji rowerowej a nawet pomiar mocy do użytku w trakcie jazdy rowerem.

Inteligentny pomiar długości kroku
Przedstawiamy wyjątkowy, opracowany przez firmę COROS algorytm wyliczający długośc kroku. Ten wyjątkowy program sprawia, że maszyna uczy się naszego indywidualnego wzorca ruchu. Dzięki temu zegarek buduje w sobie bazę schematów, które pomagają mu ocenić długośc kroku podczas biegania w miejscach o ograniczonym dostepie do GPS (np. w tunelach) lub na bieżni elektrycznej.

Sprzedawane urządzenia objęte są 2-letnią gwarancją.
Opinie są weryfikowane, aby ograniczyć ilość SPAMu. Po otrzymaniu opinii weryfikujemy je w ciągu kilku godzin.

Bądź pierwszym, kto napisze opinię !