​ ​ ​ ​
Kategorie produktów

Najczęściej kupowane

Garmin

Garmin Zestaw słuchawkowy Dezl 200 010-02581-00

010-02581-00

Przedsprzedaż

Towar niedostępny

Jeżeli dokonasz zamówienia, zostanie ono zrealizowane po dotarciu produktu na nasz magazyn.

Przedsprzedaż

Dzięki zestawowi słuchawkowemu dēzl Headset 200 życie w trasie brzmi o wiele lepiej. Jest on przeznaczony dla zawodowych kierowców ciężarówek, którym zależy na wyjątkowej jakości dźwięku, całodziennej wygodzie i łatwej zamianie służbowego zestawu słuchawkowego na relaksacyjne słuchawki stereofoniczne.

Więcej szczegółów

Brak towaru w magazynie

Cena
1 799,00 zł

DARMOWA DOSTAWA!

Nikt jeszcze nie napisał opinii
w tym języku

1 799,00 zł

1 podobny produkt:

Uwaga!

Produkt kompatybilny z urządzeniami: Dezl LGV610, LGV700, LGV710, LGV800, LGV810, LGV1000 oraz LGV1010.

WYRAŹNIEJSZY DŹWIĘK, DŁUŻSZE ROZMOWY, WYGODNIEJSZA JAZDA

Dzięki zestawowi słuchawkowemu dēzl Headset 200 życie w trasie brzmi o wiele lepiej. Jest on przeznaczony dla zawodowych kierowców ciężarówek, którym zależy na wyjątkowej jakości dźwięku, całodziennej wygodzie i łatwej zamianie służbowego zestawu słuchawkowego na relaksacyjne słuchawki stereofoniczne.

 

Konwertowalna konstrukcja typu „dwa w jednym” umożliwia łatwą zamianę jednousznego zestawu słuchawkowego na dwuuszne słuchawki stereofoniczne na czas odpoczynku.

 

Wydłużony czas pracy baterii starcza nawet na 50 godzin ciągłych rozmów bez ładowania.

 

Usłyszysz wszystko. Aktywna redukcja szumów otoczenia umożliwia dobrą komunikację nawet w głośnej kabinie ciężarówki.

 

Miękkie nauszniki z pianki memory i mikrofon na regulowanym wysięgniku zapewniają niezrównaną wygodę.

 

Bezprzewodowe parowanie ze zgodnym smartfonem umożliwia wykonywanie i odbieranie połączeń bez użycia rąk.

 

Do przechowywania zestawu słuchawkowego i drugiej słuchawki, gdy nie są one używane, służy dołączony uchwyt.

Zapewnij sobie wysokiej klasy dźwięk na autostradzie.

DWA W JEDNYM

Słuchawka z mechanizmem szybkiego odłączania umożliwia łatwą zamianę jednousznego zestawu słuchawkowego do jazdy na dwuuszne słuchawki stereofoniczne do celów rozrywkowych podczas przerw. Do zmiany konfiguracji nie są potrzebne żadne narzędzia ani dodatkowy sprzęt.

DŹWIĘK Z ANC

Technologia ANC, opracowana z myślą o doskonałym dźwięku na hałaśliwej trasie i zastosowana w słuchawce i regulowanym mikrofonie na wysięgniku, blokuje zakłócenia, zapewniając krystaliczną czystość odbieranego i przesyłanego dźwięku.

BATERIA NA DŁUGIE ROZMOWY

Zestawy słuchawkowe dēzl są wyposażone w baterię, która może działać nawet 50 godzin, co zapewnia długi czas ciągłych rozmów bez ładowania. Prędzej stracisz głos, niż wyczerpie się bateria.

ZAPROJEKTOWANY DLA KIEROWCÓW

Bezprzewodowa, ergonomiczna konstrukcja z trwałymi, odpornymi na korozję elementami ze stali nierdzewnej powstała z myślą o długich trasach. Nauszniki wyściełane pianką z pamięcią kształtu ze skóry syntetycznej gwarantują całodzienny komfort.

ROZMOWY PRZEZ ZESTAW GŁOŚNOMÓWIĄCY

Wbudowana technologia bezprzewodowa Bluetooth® umożliwia sparowanie zestawu ze zgodnym smartfonem, dzięki czemu można nawiązywać i odbierać połączenia bez odrywania rąk od kierownicy.

WYSTARCZY ODWIESIĆ

Ten wysokiej klasy zestaw słuchawkowy jest wyposażony w wygodny uchwyt do przechowywania, który umożliwia odwieszenie zestawu, gdy nie jest on używany.

OBSŁUGA NAWIGACJI SATELITARNEJ DLA CIĘŻARÓWEK

Używaj zestawu słuchawkowego dēzl z urządzeniami nawigacji satelitarnej dēzl LGV (do nabycia osobno), aby komunikaty nawigacyjne były płynnie dodawane do dźwięku odtwarzanego w słuchawkach, a polecenia głosowe były słyszane w słuchawkach w celu sterowania urządzeniem nawigacyjnym bez odrywania rąk od kierownicy. Wymaga użycia aplikacji dēzl zainstalowanej w zgodnym smartfonie).

 

 

Zestaw zawiera:

  • dēzl Headset 200
  • Uchwyt do przechowywania
  • Przewód USB
  • Dodatkowy przewód
  • Dokumentacja

Sprzedawane urządzenie objęte jest 2-letnią gwarancją producenta.

Opinie mogą być dodane tylko przez zarejestrowanych użytkowników eAzymut.pl i dotyczyć tylko produktów, które dany klient zakupił. Opinie są weryfikowane w ciągu 24 godzin w dni robocze.

Bądź pierwszym, kto napisze opinię !