​ ​ ​ ​
Kategorie produktów

Akcesoria Elite

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

Filtruj według

Filtruj
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

Akcesoria Elite

Możliwość prowadzenia skutecznych treningów jazdy rowerowej, niezależnie od panujących warunków pogodowych, zapewniona jest dzięki specjalistycznym trenażerom rowerowym od Elite. Poza szeregiem dostępnych opcji, wśród których których użytkownicy o różnym stopniu zaawansowania znajdą rozwiązania idealnie skrojone do swoich możliwości wytrzymałościowych i potrzeb treningowych, ważny jest także dostęp do akcesoriów, których zadaniem jest zapewnienie dodatkowego komfortu i jakości treningów. Akcesoria do trenażerów rowerowych Elite to niezawodne wsparcie dla najbardziej wymagających rowerzystów.

Jakie wybrać akcesoria do trenażerów Elite?

Wśród dostępnych w sklepie internetowym eAzymut.pl akcesoriów od Elite znaleźć można takie rozwiązania, jak: podstawki pod przednie koło niwelujące drgania i zapewniające stabilność koła; interaktywne podstawki z łącznością z aplikacją Zwift i możliwością wykonywania skrętu kołem; osłony ram roweru przed potem; maty treningowe dla dodatkowego komfortu użytkowania i zabezpieczenia powierzchni, na której stoi trenażer; a nawet opony do trenażerów, które mogą zastępować podatne na rozgrzewanie opony szosowe. Dostępne są także nadajniki USB ANT+, które łącząc się z komputerami zapewniają możliwość podłączenia do popularnych aplikacji treningowych jak Zwift czy BigRingVR.

Akcesoria do trenażerów Elite są zbudowane z bardzo solidnych i elastycznych materiałów dla zapewnienia jeszcze większego komfortu użytkowania trenażerów, co przekładać się może na osiąganie coraz lepszych wyników treningowych.

Sprawdź również trenażery rowerowe Tacx dostępne w ofercie sklepu Eazymut!