​ ​ ​ ​
Filtruj według
Cena
Stan
Filtruj

Najczęściej kupowane

Akcesoria Elite

Możliwość prowadzenia skutecznych treningów jazdy rowerowej, niezależnie od panujących warunków pogodowych, zapewniona jest dzięki specjalistycznym trenażerom rowerowym od Elite. Poza szeregiem dostępnych opcji, wśród których których użytkownicy o różnym stopniu zaawansowania znajdą rozwiązania idealnie skrojone do swoich możliwości wytrzymałościowych i potrzeb treningowych, ważny jest także dostęp do akcesoriów, których zadaniem jest zapewnienie dodatkowego komfortu i jakości treningów. Akcesoria do trenażerów rowerowych Elite to niezawodne wsparcie dla najbardziej wymagających rowerzystów.

Jakie wybrać akcesoria do trenażerów Elite?

Wśród dostępnych w sklepie internetowym eAzymut.pl akcesoriów od Elite znaleźć można takie rozwiązania, jak: podstawki pod przednie koło niwelujące drgania i zapewniające stabilność koła; interaktywne podstawki z łącznością z aplikacją Zwift i możliwością wykonywania skrętu kołem; osłony ram roweru przed potem; maty treningowe dla dodatkowego komfortu użytkowania i zabezpieczenia powierzchni, na której stoi trenażer; a nawet opony do trenażerów, które mogą zastępować podatne na rozgrzewanie opony szosowe. Dostępne są także nadajniki USB ANT+, które łącząc się z komputerami zapewniają możliwość podłączenia do popularnych aplikacji treningowych jak Zwift czy BigRingVR.

Akcesoria do trenażerów Elite są zbudowane z bardzo solidnych i elastycznych materiałów dla zapewnienia jeszcze większego komfortu użytkowania trenażerów, co przekładać się może na osiąganie coraz lepszych wyników treningowych.

Sprawdź również trenażery rowerowe Tacx dostępne w ofercie sklepu Eazymut!

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów