​ ​ ​ ​

eAzymut.pl - O nas, czyli o tym kim jesteśmy

Sklep eAzymut tworzą ludzie pasji do sportu, outdooru i wszelkiej pojętej aktywności, choć nie zawsze tak było. Historia naszego sklepu zaczęła się od militariów. Przez wiele lat obracaliśmy się w tej wówczas wąskiej gałęzi. Przełomem było wprowadzenie pierwszych nawigacji GPS dla outdoorowców, gdzie z czasem oferta poszerzyła się o zegarki sportowe.

 

Tak przez kolejne lata nasza firma kojarzona była zarówno z militariami, jak i sprzętem dla sportowców. Kolejnym krokiem milowym dla naszej firmy było przejście w całości na sprzęt elektroniczny, co pozwoliło nam skupić się na jednej gałęzi i rozwinąć skrzydła. Tym sposobem narodził się obecny eAzymut.pl - sklep tworzony przez ludzi pasji dla osób aktywnych (nie tylko sportowo). Zajmujemy się  sprzedażą sprzętu, z którego sami korzystamy zarówno do treningów jak i na co dzień. Jest to nasza kwintesencja. Sprawdzamy sprzęt, używamy go i dzielimy się własnymi doświadczeniami.

 

Na przestrzeni lat wypracowaliśmy pozycję lidera na rynku i autoryzowanego dystrybutora marki Garmin. To też pozwoliło nam zapewnić dogodne warunki sprzedaży w postaci unikalnej 3-letniej gwarancji na większość urządzeń marki Garmin (dwa lata producenta i trzeci rok świadczony przez nas). W przypadku pozostałych marek oferujemy 2 lata gwarancji producenta. Jesteśmy konkurencyjni na polskim rynku elektroniki sportowej, śmiało można do nas pisać w celu negocjacji cen. Zadowolenie naszych klientów i istnienie na rynku od blisko 30 lat, daje nam status pewności i jakości zakupów w naszym sklepie.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18 oraz w soboty w godzinach 10-14 w siedzibie sklepu stacjonarnego na ulicy Corazziego 4 lok 9 w Warszawie. Możesz z nami skontaktować się także telefonicznie +48 (22) 827-00-05, za pośrednictwem formularza kontaktowego bądź czatu umieszczonego na stronie. Jeżeli preferujesz inną formę, jesteśmy obecni również na najbardziej popularnych platformach społecznościowych - Facebook, Instagram i YouTube.

Chcemy być blisko Ciebie i dzielić się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem. Więc jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi nowościami, recenzjami i promocjami to zapraszamy Cię do ich obserwowania. W końcu pasja to coś, co nas łączy. 

 

Ze sportowymi pozdrowieniami,

Zespół eAzymut.pl

 

Kim jesteśmy? - eAzymut.pl

 

eAzymut.pl - Autoryzowany Dystrybutor Garmin Polska
Ul. Corazziego 4 lok. 9
00-087 Warszawa
tel/fax 22 827-00-05

NIP 524-106-29-79
REGON 011725140
Wpis do Ewidencji działalności gospodarczej Prezydenta m.st. Warszawy: 145042

Numer rachunku bankowego:
Bank Millennium S.A.
17116022020000000010694069
Azymut-Paweł Kos Reviews with ekomi-pl.com