​ ​ ​ ​
Kategorie produktów
Ikony - informacja - Lider branży - Wysyłka w 24h - 14 dni na zwrot - 30 lat na rynku
Elite
Azymut-Paweł Kos Reviews with ekomi-pl.com

Symulator nachylenia Elite Rizer [EL0200501]

EL0200501

8020775037720

Nowy produkt

Towar niedostępny

Elite Rizer - Symulator nachylenia oraz skręcania do trenażerów

Więcej szczegółów

Brak towaru w magazynie

Cena
2 715 zł

DARMOWA DOSTAWA!

Oblicz ratę leasingową

10 podobnych produktów:

Elite Rizer - Symulator nachylenia oraz skręcania do trenażerów

Najnowszym uzupełnieniem oferty trenażerów Elite jest symulator nachylenia Elite Rizer. Wyposażony w solidną, opatentowaną konstrukcję, Rizer zapewnia regulację nachylenia w czasie rzeczywistym w zakresie od -10% do 20%, dzięki czemu możesz odtworzyć w swoim domu najbardziej wymagające etapy znane ze światowego kolarstwa.

Aby uzyskać jeszcze bardziej realistyczne wrażenia z jazdy, symulator nachylenia Elite Rizer wyposażony jest w innowacyjny system sterowania, który umożliwia ruch kierownicy w lewo i w prawo podczas jazdy pod górę. Poprawia to wyczucie kierownicy i wygodę, ale także pomoże Ci używać tych samych grup mięśni nóg i barków, których używałbyś podczas jazdy na rowerze na świeżym powietrzu.

Zgodnie z tradycją Elite, w Rizer połączyliśmy nowoczesny design i technologię, aby poprawić komfort i wydajność, dzięki czemu możesz uzyskać najbardziej realistyczne środowisko treningowe na swoim rowerze.

Rizer to wytrzymała aluminiowa konstrukcja ze stylowym uchwytem do przenoszenia oraz solidną platformą wykonaną ze stali i stopu aluminium, co zapewnia wyjątkową stabilność, nawet podczas najbardziej intensywnych treningów z jazdą na stojąco włącznie.

symulator nachylenia Elite Rizer

Elite Rizer wykorzystuje protokoły komunikacji Bluetooth i ANT+ FE-C i łączy się bezpośrednio z Twoim interaktywnym, inteligentnym trenażerem, oferując automatyczne zmiany nachylenia podczas jazdy na wirtualnych trasach. Symulator nachylenia Elite jest kompatybilny ze wszystkimi trenażerami najnowszej generacji, w tym Elite Direto XR, Suito oraz Tuo. Rizer jest również kompatybilny ze wszystkimi dostępnymi na rynku rowerami, także z hamulcami tarczowymi i z osią przelotową 12 lub 15 mm.

Firma Elite opracowała specjalną aplikację, która ułatwia konfigurację urządzenia Rizer. Ta aplikacja nie będzie potrzebna do korzystania z urządzenia RIZER, ale zapewni łatwy dostęp do szeregu funkcji zaprojektowanych w celu uproszczenia korzystania z naszego symulatora nachylenia i zapewnienia najbardziej realistycznych wrażeń z jazdy na rowerze w pomieszczeniu. Aplikacja nazywa się Rizer, jest dostępna na urządzenia z systemem iOS (iPhone i iPad) oraz urządzenia z systemem Android i można ją pobrać ze sklepu App Store (iOS) i Google Play (Android).

Aplikacja sterująca może być używana podczas jazdy do wyświetlania aktualnego symulowanego nachylenia, a także do zmiany nachylenia, przełączania trybu z symulacji na ręczny oraz konfigurowania i zarządzania maksymalnie pięcioma różnymi profilami dla każdego użytkownika, roweru i trenażera.

Dane techniczne symulatora nachylenia Elite Rizer:

 • Nachylenie maksymalne: 20%*
 • Spadek maksymalny: -10%*
 • Obciążenie maksymalne: 264,5lbs (ok. 120kg) 
 • Kompatybilny z trenażerami Elite Direto XR, Direto XR-T, Suito, Suito-T, Tuo. 
 • Wymiary: 728 x 345 x 387mm (28,6' x 13,5” x 15,2”)
 • Obsługiwane piasty: QR, 12x100, 15x100, 15x110 
 • Bezprzewodowe aktualizacje oprogramowania: Tak 
 • Kompatybilność z aplikacjami zewnętrznymi: Tak

Zawartość zestawu Elite Rizer:

 • Symulator nachylenia Elite Rizer
 • Zasilacz 
 • Adaptery do piast: 12x100, 15x100 i 15x110

* Dokładne zmiany nachylenia zależą od rozmiaru roweru, wielkości kół i typu trenera.

Sprawdź, również: trenażery rowerowe Elite.

Azymut-Paweł Kos Reviews with ekomi-pl.com

Sprzedawane urządzenie objęte jest 2-letnią gwarancją.

Azymut-Paweł Kos Reviews with ekomi-pl.com