Wybiegliśmy na pole. Zapraszamy do salonu w Krakowie przy ul. Lwowskiej 1 lok. 5! ZNAJDŹ NAS
Inni dają 2-3 lata? My dajemy 4! Wybrane produkty Garmin z czteroletnią gwarancją SPRAWDŹ
Fenixy Pro w jeszcze niższych cenach. Skorzystaj i bądź PRO ZOBACZ
Ostatnio przeglądane
Tacx Alpine — symulatorowi...

010-02420-61
753759346911
Nowy produkt
Sklep internetowy: Wysyłka 24h
Salon w Warszawie: Dostępny dziś
Inne salony:
Gdynia Rzeszów Szczecin Kraków
Zadzwoń na infolinię 22 827 00 05
Tacx Alpine — symulatorowi nachylenia, który działa z inteligentnymi trenażerami rowerowymi Tacx NEO 3M oraz 2T
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
189 zł
148 zł
149 zł
148 zł
349 zł
199 zł
139 zł
119 zł
78 zł
148 zł
148 zł
148 zł
179 zł
429 zł
69 zł
59 zł
29 zł
299 zł
160 zł
649 zł
299 zł
299 zł
1 289 zł
174 zł
279 zł
89 zł
299 zł
299 zł
515 zł
Podnieś poziom treningu na trenażerze, dzięki Tacx Alpine — symulatorowi nachylenia, który działa z inteligentnymi trenażerami rowerowymi Tacx NEO 3M oraz 2T i może odwzorować nachylenie od 25% do −10%.
SYMULACJA NACHYLENIA OD NAWET 25% DO -10%
DYNAMICZNE MOCOWANIE WIDELCA UMOŻLIWIA INTERAKTYWNE STEROWANIE1
RUCHOMA PODSTAWA UMOŻLIWIA PRZYJĘCIE BARDZIEJ NATURALNEJ POZYCJI JAZDY
PŁYNNY, CICHY I CZUŁY RUCH ORAZ STABILNA KONSTRUKCJA
AUTOMATYCZNA REAKCJA NA ZMIANY WIRTUALNEGO NACHYLENIA
BEZPROBLEMOWA INTEGRACJA Z APLIKACJĄ TACX TRAINING™ I WIELOMA INNYMI
Ten symulator nachylenia podnosi i obniża widelec roweru, w celu odwzorowania nachylenia od nawet 25% do -10%, a ponadto umożliwia wykonywanie bardziej naturalnych ruchów na podjazdach.
Dynamiczne mocowanie widelca rowerowego pozwala na wirtualne, płynne sterowanie poprzez obracanie kierownicy, co zapewnia bardziej realistyczną i wciągającą jazdę w połączeniu z kompatybilnymi aplikacjami.
Wbudowana podstawa ruchoma zapewnia bardziej naturalny, płynny i czuły ruch, podczas korzystania z inteligentnych trenażerów rowerowych Tacx NEO. Pokonuj pojazdy i trenuj te same partie mięśniowe, które są potrzebne w trakcie jazdy w terenie.
Symulator nachylenia Tacx Alpine został zaprojektowany z myślą o stabilności i komforcie, dzięki czemu możesz pokonywać podjazdy zarówno na stojąco, jak i siedząco — a także pewnie zjeżdżać.
Na siodełku znajdziesz się szybciej, niż myślisz — konfiguracja symulatora jest bardzo prosta, urządzenie jest niemalże gotowe do użytku po wyjęciu z pudełka, w przypadku połączenia z inteligentnymi trenażerami rowerowymi Tacx NEO 3M oraz Tacx NEO 2T.
Korzystaj z integracji z aplikacją Tacx Traning, Zwift i innymi popularnymi aplikacjami, na kompatybilnym urządzeniu typu smart. Następnie wybieraj między automatyczną zmianą wirtualnego nachylenia lub ręcznym dostosowaniem nachylenia, za pomocą panelu sterowania.
W zestawie:
Dane fizyczne |
|
| Waga | 10,9 kg |
| Wymiary fizyczne | 475 x 316 mm (18,7" x 12,4"), wysokość 753 mm (29,6") |
Podstawowe cechy urządzenia |
|
| Łączność | Łączność ANT+, bezprzewodowa technologia Bluetooth® |
| Wskaźnik połączenia (ANT+/BLUETOOTH) | LED |
| Sterowanie przez | Tacx NEO 2T, Tacx NEO 3M |
| Odczyt danych | Smartfon i tablet |
| Wymagania sieci elektrycznej | 110-240 V |
Funkcje symulatora nachylenia |
|
| Odpowiednie rowery | Szosa, szuter, MTB |
| Osie | Szerokość przedniego widelca: adaper do QR dla rozmiaru 9x100 i osi przelotowej 12x100/15x100/15x110. , Zestaw modernizacyjny NEO 2T zawiera obrotowe zaślepki dla: QR (130 mm/135 mm x 5 mm) do rowerów z QR, oś przelotowa (142 mm/148 mm x 12 mm) do rowerów z osią przelotową. |
| Funkcja ClimbPro – swobodna jazda | Tak |
| Maksymalne nachylenie | 25% |
| Dokładność | Nachylenie 0,1 |
| Symulacja spadku | -10 |
| Kalibracja | Naciśnięcie przycisku lub aplikacja Tacx Training |
| Dane wyjściowe | Kąt skrętu |
| Zmierzona prędkość | Nachylenie 3%/s (dla rowerów o rozstawie osi 1000 mm) |
| Zintegrowane ruchome platformy | Tak |
Sprzedawane urządzenie objęte jest 2-letnią gwarancją.
| Nazwa: | Garmin Polska |
| Kraj: | PL |
| Ulica: | Al. Jerozolimskie 181 |
| Kod pocztowy: | 02-222 |
| Miasto: | Warszawa |
| e-mail: | poland.support@garmin.com |
| Telefon: | 22 300 31 55 |
Certyfikaty i oznaczenia bezpieczeństwa
Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).