​ ​ ​ ​

#zadyszkaeazymut

Wielkimi krokami zbliża się finał WOŚP. Od wielu lat dokładamy swoją cegiełkę, a w tym roku chcielibyśmy ją dołożyć razem z Wami.

Zapraszamy więc na... "Zadyszkę"!

Za każde 10 kilometrów przebiegnięte przez Was w dniu finału WOŚP 12.01.2020 wpłacimy 10 złotych na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Wystarczy, że umieścicie na swoim profilu na Facebooku zdjęcie z #zadyszkaeAzymut, oznaczycie nas w poście i wstawicie zdjęcie zegarka z aktywnością z tego dnia lub wstawicie zdjęcie z aktywności w komentarzu pod tym postem. Pamiętajcie, że nie liczy się zdjęcie dowolnej przebiegniętej przez Was dyszki. To wyjątkowy dzień, więc liczą się tylko zdjęcia z historii aktywności zarejestrowanej przez zegarek, na których widać datę obecnego finału Orkiestry, czyli 12.01.2020. 

Wiemy, że nie każdy kto ma dobre serducho da radę przebiec 10 km, więc dopuszczamy możliwość "łączenia" mniejszych dystansów. Jeśli Ty i np. Twoja połówka przebiegniecie po 5 km, co łącznie da dyszkę, to także się liczy! Jedyny warunek, to "łączne" przebiegnięcie przez Was minimum 10 km udokumentowane zdjęciami z dnia finału WOŚP. 

Wiemy też, że nie brakuje wśród Was twardzieli.  Jeśli więc chcecie pobiec 20 km i wrzucicie zdjęcie zegarka z taką aktywnością zaliczoną 12 stycznia, to na konto WOŚP polecą wówczas 2 dyszki. Chcesz pobiec jeszcze więcej, leci więcej! Robimy przelew za każdą pełną dyszkę. 

Wszystkie Wasze aktywności sumujemy aż do wartości... pełnej dyszki! Czyli możemy razem wybiegać aż... 10 tys. złotych!  Zliczenia ilości kilometrów przebiegniętych w czasie naszej "Zadyszki" dokonamy po finale Orkiestry i wówczas też wkleimy potwierdzenie wykonanego przelewu na wybieganą kwotę.

To jak? Lecicie z nami na "Zadyszkę"?

Zainteresowani, udostępniajcie żeby i Wasi znajomi mogli wybiegać swoją dyszkę.  A najlepiej w tym wyjątkowym dniu pobiegnijcie razem!

Zapraszamy Was na nasz profil na Facebooku, gdzie będziecie mogli śledzić naszą akcję i gdzie poinformujemy o zebranej puli i udokumentujemy przekazanie wybieganej kwoty:

https://www.facebook.com/eAzymut/

Ps.
Zadeklarowana maksymalna kwota to dla nas duża suma, ale nie samym zarabianiem kasy człowiek żyje.