​ ​ ​ ​
Filtruj według
Cena
Klasa wodoszczelności
Akcelerometr
Łączność
Pomiar tętna
Pomiar tętna w wodzie
Stan
Filtruj

Najczęściej kupowane

Czujniki Sportowe

Dla polepszenia jakości i ilości zbieranych danych analitycznych, dotyczących niemal każdej aktywności fizycznej użytkowników urządzeń Garmin, producent ten udostępnia szereg dodatkowych czujników i to zarówno w zakresie monitoringu zdrowia, ale również osiągnięć biegowych, pływackich czy jazdy na rowerze. Czujniki sportowe Garmin to rozwiązania przeznaczone dla najbardziej ambitnych sportowców, niezależnie od stopnia ich zaawansowania. Pozwalają na bardzo szczegółowe pomiary, co poprawia kontrolę nad rozwojem kondycji i ułatwia osiąganie coraz lepszych rezultatów.

Czujniki sportowe Garmin

Garmin dostarcza użytkownikom czujniki w pełni kompatybilne z większością swoich urządzeń. Wśród produktów pomiarowych znaleźć można przykładowo takie rozwiązania, jak: czujniki kadencji wraz z mocowaniami do monitorowania rytmu pedałowania; mocowane do piasty kół czujniki prędkości zachowujące pełną łączność z licznikami rowerowymi Garmin czy piloty do sterowania licznikiem rowerowymi z pozycji ruchu kciuka. Dostępne są także czujniki tętna Garmin, które przeznaczone są dla różnego typu aktywności - od noszonych na klatce piersiowej podczas biegania, przez liczniki przeznaczone dla pływaków aż po specjalistyczne liczniki dla triathlonistów.

Jakość i wygoda użytkowania

Sportowe czujniki od Garmin zbudowane są z trwałych i solidnych materiałów, co zapewnia konstrukcji wysoką odporność zarówno na zużycie mechaniczne, jak i uszkodzenia fizyczne. Z kolei materiały użyte do czujników tętna zapewniają pełną wygodę użytkowania w trakcie wszelkich aktywności. 

Sprawdź też nasze inne akcesoria do zegarków Garmin!

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów