​ ​ ​ ​
Kategorie produktów
Garmin

Garmin GLO 2 010-02184-01

010-02184-01

753759220952

Nowy produkt

Towar dostępny natychmiast

Towar znajduje sie fizycznie w naszym salonie sprzedaży.
Wysyłka w ciągu 24 godzin w dni robocze.

 

Zamówienia opłacone do 14:00 wyślemy jeszcze dziś!
Dotyczy także paczek za pobraniem

Nawiguj, korzystając z danych GPS na dowolnym urządzeniu mobilnym. Odbiornik GLO 2 oferuje najlepsze rozwiązanie poprzez połączenie odbiorników GPS i GLONASS z technologią Bluetooth®, dzięki czemu możesz cieszyć się precyzyjnymi informacjami o pozycji w urządzeniach iPad®, iPhone® i w urządzeniach z systemem Android.

Więcej szczegółów

Cena
479,00 zł

DARMOWA DOSTAWA!

(5/5)
3 oceny - 3 opinie
Rozkład ocen

479,00 zł

2 podobnych produktów:

W celu sparowania z urządzeniem mobilnym, w zależności od wersji systemu operacyjnego, niezbędna może okazać się aplikacja zewnętrzna

Nawiguj, korzystając z danych GPS na dowolnym urządzeniu mobilnym. Odbiornik GLO 2 oferuje najlepsze rozwiązanie poprzez połączenie odbiorników GPS i GLONASS z technologią Bluetooth®, dzięki czemu możesz cieszyć się precyzyjnymi informacjami o pozycji w urządzeniach iPad®, iPhone® i w urządzeniach z systemem Android.

Dokładność systemów GPS i GLONASS

Urządzenie GLO 2 może odbierać informacje o pozycji zarówno z satelitów GPS, jak i GLONASS, pozwalając na połączenie aż do 24 więcej satelitów niż urządzenia działające tylko w systemie GPS. Dzięki temu urządzenie GLO 2 łączy się z satelitami o około 20% szybciej i utrzymuje połączenie nawet przy dużych prędkościach. Co więcej urządzenie GLO 2 aktualizuje swoje położenie 10 razy na sekundę — czyli 10 razy częściej niż większość urządzeń mobilnych wyposażonych w odbiorniki GPS.

Skonfiguruj i ruszaj

Dzięki technologii Bluetooth odbiornik GLO 2 można sparować bezprzewodowo z urządzeniem mobilnym. Wystarczy umieścić urządzenie GLO 2 w zasięgu urządzenia mobilnego, aby po chwili zacząć odbierać dane pozycji z urządzenia GLO 2. Dzięki baterii wytrzymującej do 13 godzin pracy można śledzić pozycję nawet podczas najdłuższych podróży. Ładowanie urządzenia GLO 2 jest wyjątkowo proste — wystarczy podłączyć dołączony przewód USB lub opcjonalny przewód do gniazda zapalniczki samochodowej 12/24 V. Dodatkowy uchwyt uniwersalny pozwala na bezpieczne umieszczenie odbiornika na desce rozdzielczej samochodu, dzięki czemu jest w pełni widoczny dla satelitów.

Znak i logo Bluetooth są zarejestrowanymi znakami towarowymi należącym do firmy Bluetooth SIG, Inc., a używanie ich przez firmę Garmin podlega warunkom licencji. iPad, iPhone oraz Apple są znakami towarowymi firmy Apple Inc. zarejestrowanymi w Stanach Zjednoczonych i innych krajach. Android jest znakiem towarowym firmy Google Inc.

Urządzenia z systemem Android wymagają aplikacji zgodnej z urządzeniem GLO 2 w celu zapewnienia dostępu do jego opcji.


Zawartość zestawu:

  • GLO 2
  • Przewód zasilający z gniazda zapalniczki
  • Przewód USB
  • Dokumentacja

Sprzedawane urządzenia objęte są 2 letnią gwarancją.

Dane fizyczne

Masa 60,1 g
Wymiary fizyczne 1,78 × 4,19 × 7,72 cm
Dokładność pomiarów 3 metry

Czas działania baterii

Czas działania baterii 13 godz.

Cechy podstawowe

GLONASS Tak
GPS Tak
WAAS Tak
Częstotliwość aktualizacji 10 Hz
Nominalny zakres prędkości działania 0–800 w. (411 m/s)
Pojemność baterii 1150 mAh
Opinie mogą być dodane tylko przez zarejestrowanych użytkowników eAzymut.pl i dotyczyć tylko produktów, które dany klient zakupił. Opinie są weryfikowane w ciągu 24 godzin w dni robocze.
przez dnia 2020-11-22 :

Spełnia swoją rolę

Dokładność nawigacji u mnie to głównie 0,6 maksymalnie na chwile dobija do 0,8m sparowany jest z Samsungiem Galaxy Note 3 nie wiem czemu niektóre aplikacje nie chcą działać na Galaxy S9+. Używam go przy nawigatorze polowym. W tej cenie nic lepszego na pewno się nie kupi.

przez dnia 2020-10-05 :

Najlepszy w tej cenie

Najlepszy GPS w tej cenie, brakuje jedynie jakiegoś mocowania. Spisuje się świetnie na torze.

przez dnia 2020-06-01 :

GPS GLO 2

W pełni spełnia swoje przeznaczenie. Polecam.

  • Garmin GLO 2 - Przenośne urządzenie GPS