​ ​ ​ ​
Kategorie produktów
Ikony - informacja - Lider branży - Wysyłka w 24h - 14 dni na zwrot - 30 lat na rynku
Garmin
Azymut-Paweł Kos Reviews with ekomi-pl.com

Garmin DezlCam LGV710 [010-02727-15]

010-02727-15

753759308421

Nowy produkt

Towar dostępny natychmiast

Towar znajduje się fizycznie w naszym salonie sprzedaży: Corazziego 4 lok 9, Warszawa

Wysyłka w ciągu 24 godzin w dni robocze.

 

3 Lata Gwarancji

Ta 7-calowa nawigacja jest wyposażona we wbudowaną kamerę samochodową która rejestruje sytuację na drodze.

Więcej szczegółów

Najbliższa wysyłka już
Jutro 14:00

Cena
2 179 zł

DARMOWA DOSTAWA!

Oblicz ratę leasingową

8 podobnych produktów:

POLSKIE MENU, 3 LATA GWARANCJI


ŚWIADEK NA DRODZE

To 7-calowa nawigacja jest wyposażona we wbudowaną kamerę samochodową1 która rejestruje sytuację na drodze, a dodatkowo wyznacza niestandardowe trasy 2 na podstawie rozmiaru i masy pojazdu ciężarowego oraz ma zaawansowaną funkcję planowania przybycia.

DezlCam LGV710

 

Przejrzysta nawigacja z wyraźnym wyświetlaczem 7″ o wysokiej rozdzielczości.

DezlCam LGV710

 

Wbudowana kamera samochodowa rejestruje obraz w jakości HD i automatycznie zapisuje nagrania incydentów.

DezlCam LGV710

 

Wybierz najlepszą trasę dla pojazdu ciężarowego dzięki funkcji wyznaczania tras dostosowanych do rozmiaru pojazdu2 i ostrzeżeń o warunkach drogowych, takich jak strome odcinki na trasie.

DezlCam LGV710

 

Sprawnie dotrzyj do celu dzięki zdjęciom lotniczym doków załadunkowych i wjazdów dla ciężarówek.

DezlCam LGV710

 

Planuj trasę jak zawodowiec. Zobacz najlepsze miejsca na postoje, tankowanie oraz noclegi.

DezlCam LGV710

 

Potrzebujesz prysznica? Musisz zatankować? Skorzystaj z katalogu pomocy drogowej Truck & Trailer Services.

DezlCam LGV710

Zachowaj czujność bez wysiłku.

DezlCam LGV710

WBUDOWANA KAMERA SAMOCHODOWA

Zintegrowana kamera samochodowa nieustannie rejestruje i zapisuje klipy wideo z kolizji w rozdzielczości HD 1080p i z szerokim polem widzenia 140 stopni. Dane GPS pokazują, kiedy i gdzie wystąpiły kolizje, a dzięki dołączonej karcie pamięci ta nawigacja satelitarna od razu jest gotowa do użytku.

DezlCam LGV710

PRZECHOWYWANIE NAGRAŃ WIDEO

Zapisane filmy są automatycznie bezpiecznie przechowywane w bazie online i można uzyskać do nich dostęp za pomocą aplikacji Garmin dēzl™ w zgodnym smartfonie. Dzięki aktywnemu połączeniu z technologią Wi-Fi® możesz udostępniać klipy wideo innym, wysyłając łącze i hasło.

DezlCam LGV710

OSTRZEGANIE PRZED KOLIZJĄ

Aby zwiększyć czujność kierowcy, funkcja ostrzegania przed kolizją informuje o zbyt małej odległości od poprzedzającego pojazdu. Określone warunki mogą powodować nieprawidłowe działanie funkcji.

DezlCam LGV710

OSTRZEGANIE O OPUSZCZENIU PASA RUCHU

Otrzymuj ostrzeżenia przed zjechaniem z drogi lub na przeciwległy pas. Niektóre warunki zewnętrzne mogą powodować nieprawidłowe działanie funkcji.

DezlCam LGV710

SUBSKRYPCJA USŁUGI VAULT

Zapisane nagrania z kamery samochodowej są przechowywane w bezpiecznej chmurze online przez 24 godziny od momentu przesłania. Firma Garmin oferuje także rozszerzone plany przechowywania za pośrednictwem płatnej subskrypcji. Więcej

 

 

DezlCam LGV710

Poczuj się pewnie na każdym zakręcie.

DezlCam LGV710

CZYTELNY WYŚWIETLACZ

Jasny, 7″ ekran dotykowy zapewnia wyraźny obraz w wysokiej rozdzielczości.

DezlCam LGV710

WYZNACZANIE TRAS DLA CIĘŻARÓWEK

Wystarczy wprowadzić profil pojazdu (podając jego wysokość, masę, długość, szerokość i przewożone materiały niebezpieczne), aby znaleźć najlepsze trasy2 dla ciężarówki i ładunku.

DezlCam LGV710

ZAPLANUJ PRZYJAZD

Wyświetl cel podróży, a następnie dodaj i zapisz własne punkty przybycia, takie jak bramy bezpieczeństwa, doki załadunkowe i wjazdy na parkingi dla ciężarówek.

DezlCam LGV710

PROFESJONALNE PLANOWANIE PRZYBYCIA

Obrazy satelitarne BirdsEye usprawniają planowanie przybycia dzięki zdjęciom lotniczym doków załadunkowych, wjazdów dla ciężarówek i bram bezpieczeństwa.

DezlCam LGV710

ŚWIADOME WYZNACZANIE TRASY

Zobacz popularne trasy, z których korzystają inni zawodowi kierowcy, aby uzyskać lepszą świadomość sytuacyjną — nawet w nieznanym terenie.

DezlCam LGV710

PODGLĄD TRASY

Zobacz w łatwy sposób całą trasę i zadecyduj o najlepszych miejscach na postoje, tankowanie oraz noclegi.

DezlCam LGV710

Wyznaczanie tras ze strefami środowiskowymi

Uzyskaj wskazówki i ostrzeżenia dotyczące stref środowiskowych na trasie.

DezlCam LGV710

PARKING DLA CIĘŻARÓWEK

Musisz zaparkować? Dane z serwisu Truck Parking Europe ułatwiają znalezienie parkingu na trasie. Parkingi można filtrować według preferowanych udogodnień, takich jak sieć Wi-Fi®, prysznice, poziom bezpieczeństwa i wiele innych. Po nawiązaniu połączenia z aplikacją mobilną Garmin dezl™ sprawdź dostępność wolnych miejsc, aby zmniejszyć ryzyko przyjazdu na zatłoczony parking.

DezlCam LGV710

WYBIERZ ODPOWIEDNI POSTÓJ

Znajdź preferowane postoje dla pojazdów ciężarowych, korzystając z fabrycznie wgranego katalogu pomocy drogowej „Truck & Trailer Services”. Umożliwia on filtrowanie postojów według marki lub udogodnień.

DezlCam LGV710

ALERTY DLA KIEROWCÓW

Aby zachęcić do bezpieczniejszej jazdy i większej świadomości sytuacyjnej, ostrzeżenia dla kierowcy informują m.in. o zbliżających się ostrych zakrętach, ograniczeniach prędkości i przejazdach kolejowych.

DezlCam LGV710

WYGODNE PLANOWANIE PRZERW

Otrzymywane na czas powiadomienia ułatwiają optymalne wykorzystanie każdego postoju.

 

 

DezlCam LGV710

Odkryj idealnego asystenta.

DezlCam LGV710

ASYSTENT GŁOSOWY GARMIN

Potrzebujesz wskazówek nawigacyjnych? Wystarczy powiedzieć. Asystent głosowy urządzenia Garmin reaguje na polecenia głosowe, dzięki czemu nie trzeba odrywać rąk od kierownicy i można skupić wzrok na drodze (Asystent głosowy dostępny w językach angielskim, niemieckim, włoskim, hiszpańskim, duńskim, szwedzkim, holenderskim).

DezlCam LGV710

BEZPRZEWODOWE AKTUALIZACJE

Dzięki wbudowanej łączności Wi-Fi możesz z łatwością aktualizować mapy i oprogramowanie bez użycia komputera. Komunikaty na ekranie informują o dostępności nowych aktualizacji.

DezlCam LGV710

RUCH DROGOWY, POGODA I CENY PALIW

Pobierz aplikację dēzl, aby uzyskać dostęp do bieżących informacji o ruchu drogowym, pogodzie i cen paliw. Dodatkowo możesz uzyskać dostęp do kamer drogowych photoLive, jeśli są dostępne.

DezlCam LGV710

ROZMOWY PRZEZ ZESTAW GŁOŚNOMÓWIĄCY

Wbudowana technologia Bluetooth pozwala na synchronizację zgodnego smartfona z urządzeniem nawigacyjnym dēzl w celu nawiązywania połączeń bez odrywania rąk od kierownicy.

DezlCam LGV710

POWIADOMIENIA Z TELEFONU

Po połączeniu z aplikacją dēzl na ekranie nawigacji satelitarnej wyświetlane są wiadomości tekstowe i inne powiadomienia.

 

 

DezlCam LGV710

Wiedz dokładnie, dokąd zmierzasz.

DezlCam LGV710

TRAVEL INFORMED

Wyświetlaj oceny z serwisu Tripadvisor® dotyczące miejsc takich jak hotele, restauracje i atrakcje na trasie lub w pobliżu celu podróży. Fabrycznie wgrane dane z Foursquare® ułatwiają znalezienie milionów nowych i popularnych miejsc.

DezlCam LGV710

ZASIĘG MAP

Jedź pewnie dzięki aktualizacjom map i szczegółowym mapom ulic Europy i Afryki Południowej

DezlCam LGV710

DODAJ KAMERĘ COFANIA

Zobacz, co dzieje się z tyłu ciężarówki, dzięki bezprzewodowej kamerze cofania BC™ 50 (do nabycia osobno).

 

Zestaw zawiera:

  • DezlCam LGV710
  • Uchwyt samochodowy z przyssawką
  • Przewód zasilający z gniazda zapalniczki
  • Fabrycznie zainstalowana karta microSD o pojemności 16 GB
  • Adapter CLA
  • Dokumentacja
1 W niektórych regionach używanie tej kamery jest prawnie regulowane lub zabronione. Używanie go w danym regionie wymaga znajomości i przestrzegania praw i przepisów dotyczących ochrony prywatności.
2 Może być niedostępne na niektórych obszarach. Podanie charakterystyki profilu pojazdu ciężarowego nie gwarantuje uwzględnienia tych danych w propozycjach tras przejazdu. Zawsze stosuj się do znaków drogowych oraz dostosowuj jazdę do panujących warunków.
© HERE. Wszystkie prawa zastrzeżone. Obrazy satelitarne © 2022 Maxar Technologies (data obrazów satelitarnych może się różnić). Wi-Fi jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Wi-Fi Alliance. Znak i logo Bluetooth są zarejestrowanymi znakami towarowymi należącym do firmy Bluetooth SIG, Inc., a używanie ich przez firmę Garmin podlega warunkom licencji. © 2022 TripAdvisor LLC. Wszelkie prawa zastrzeżone. foursquare® i logo foursquare® są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Foursquare Labs, Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone.Truck Parking Europe ©
Azymut-Paweł Kos Reviews with ekomi-pl.com

Sprzedawane urządzenia objęte są 3-letnią gwarancją: 2-letnią gwarancją producenta oraz dodatkową roczną gwarancją firmy Azymut.

Azymut-Paweł Kos Reviews with ekomi-pl.com